• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
no citala som aj temu tu na koniku, ale ani tam som sa nic nedozvedela :unamused: ze 14. decembra budu mat k tomu poradu , tak tam skusim volat este pred svaitkami.
9. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi...skus sa spytat na porada.sk...alebo to tam pohladaj....tam to urcite bude. Neviem teraz, tyka sa to aj mna ?
9. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, dnes bolo v spavach o tych dvoch babach od vas, hrozne :rolling_eyes: :frowning2: dufam, ze toho magora zavru na dozivotie :angry: vies o tom nieco viac? Preco to vlastne spravil :astonished: :frowning2:
9. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi....zevraj kvoli peniazom...bol gambler....vsade mal dlhy. Ale taky zdechliak ze by to urobil sam....pochybujem....zober si, ze to bol bratranec tej mladej.
9. dec 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi teba uz asi nie, lebo to sa vyplaca len do dvoch rokov veku dietata a fifco uz dva roky mal :unamused:
9. dec 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte , pripajam sa do kulubu bolavych zubov :sweat_smile:, nebolia velmi ale trosku zacinaju a na kontrolu idem az v janueri. :frowning2:
9. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hovorili, ze krsna tej starsej :rolling_eyes: debil!
9. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj duduska, vitaj v klube :sweat_smile:
9. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toho magora poznam...ved som tam byvala minuly rok....ani nevies, s kym sa stretavas.
9. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zas padol net :rolling_eyes:
9. dec 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa mlada vymysla :angry: , nechce ist do Ba, ze ked ju sem nasilu dovlecieme, tak utecie, lebo ten jej kamarat havaroval a 4 mesiace minimalne bude na voziku, bol aj v spravach , opity naburak do baraku v sobranciach
9. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj na pohrebe bol v sobotu...dokonca na omsi :pensive:
pipi o tom prispevku hovorili 2-3 dni dozadu v tv novinach na markize
ved to bezi uz tyzden v spravach....takto pred tyzdnom vytiahli prve auto.
zabi a policia si je na 100% ista, ze to urobil?
9. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zevraj maju dokazy....u nas sa uz v sobotu povravalo, ze to bol ten mlady....ale myslela som, ze to boli len reci.
9. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duduššš...to som pozerala v spravach
9. dec 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem zabi, videla som to...nemam na to slov, idiot :angry:

dudus...a to co vlastne ona chce? zasluzila by si asi 25 na holu... :angry: bude vymyslat az sa nieco stane...truba :rolling_eyes:

julis, uz som to kukala, ved to uz vselikde hovorili, ale nikde nic konkretne, ze koho vsetkeho sa to vlastne tyka :unamused:
tak ked maju nezvratne dokazi, tak moze zatlkat kolko chce, a bodaj by mu dali dozivote, a za taketo skutky by som dala aj trest smrti..
boze, ona bola take pekne dievca....mala v tu noc spat u krsnej v Ziline, ale nakoniec sa rozhodla vratit sa domov....a prisla nevhod :frowning2: ...v podstate on ju pridusil...a zomrela az potom v aute.
9. dec 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som mu urobila to iste, co on im.
9. dec 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi sak ona sa vyhraza, ze si nieco spravy, lebo ze vraj on sa opil zo zialu ze ona pojde do Ba a preto aj havaroval, zvaluje na nu celu vinu a ona si to necha...
9. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi hrozne ja som to pozerala a teda nedopozerala sak oni ked ukazovali to auto tak iba rozostreli jej mrtvolu..., sak mne doslo skoro zle
9. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,ale hovorili konkretne koho sa to tyka,len ja som len take utruky pocula,lebo maly pištal
9. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus, bolo by ju treba rychlo od neho zobrat, lebo ak bude stale pod jeho vplyvom... :rolling_eyes:

zabi dnes som to kukala cele, chuda ako musela trpiet, sak ona sa vlastne utopila v tom aute :rolling_eyes:
9. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze duduššš...musi byt hrooozne zalubena ta neterka tvoja
9. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, no skusim to niekde najst...ale neviem, ked na urade to nevedia, tak zeby v televizii boli chytrejsi :unamused:
9. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu a co sa stalo ?
pipi...bola v bezvedomi...ale este zila, ked tam zatlacil to auto...takze sa utopila...chudak ten jej chalan...byva tu kusok od nas...kazdy den chodi na cintorin.
9. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si dat chlebik dajako sik mi vyhladlo
9. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi..skus tu poradu....tam ti poradia urcite.
9. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok