Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
13. dec 2009

sak ked mu ich pisal nafeteny jaro filip 😉

pipka
13. dec 2009

prepacte mi.... mala som tu neodkladnu zalezitost na sedacke 😔 😀 😀 😀

jul
13. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 pipi 😀 😀

jul
13. dec 2009

V roztiahol sedacku? 😀 😎

lumah
13. dec 2009

pipka 😀 😀 😀 ehmm...

pipka
13. dec 2009

ani roztiahnut sme nestihli 😅

dudu
13. dec 2009

tusim ale lepsie ako chodur po slovensky

lumah
13. dec 2009

pipka ešte ti budeme závidieť, moj MM dávno chrnííí. 😝

jul
13. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 pipi a co sa porobilo z V? chytil druhy dych?ked nestihol sedacku pripravit? 😀

lumah
13. dec 2009

No čo, niekoho to chytá na jar, iného v lete a V. v zime. 😀

pipka
13. dec 2009

nevieeeem, dosiel z vane...a zhodil zupan...no neodolala som 😅 😀 😀 😀 taky vonavy a cerstvo oholeny 😎

dudu
13. dec 2009

sa dalo cakat, najprv slzy a potom ehm ehm..., ja som mala nocny najazd na T, taky bol prekvapkany ze sa nestihol cudovat 😅 😀 😀

jul
13. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lum

pipka
13. dec 2009

a to ani dve palice na ovu teste 😅 clovek by povedal, ze zbytocna namaha 😀 😀 ale prijemnaaa 😵 😀

jul
13. dec 2009

smajda ma na hlave pom-poma

pipka
13. dec 2009

ani nestiham citat, co ste popisali 😝

dudus...co mas vela veci 😅 nepaci sa ti? 😠 😀 😀 hned ti to vezmeme a oblecieme macikov 😀

pipka
13. dec 2009

ze pom poma 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
13. dec 2009

pipka to aj aj milujem na tom mojom, ona sa sprchuje cez týždeň a v nedelu sa naloží do vane ako chroch, oholí sa a vonia krásne. Akurát že sa nemožem na neho vrhnuť, lebo je tu dcera a kuká so mnou SS. 😝
Odkedyx máme krpcov, tak máme velmi málo času na seba. 😢

dudu
13. dec 2009

nestazujem sa 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

pipka
13. dec 2009

ale aj tym hudobnikom dnes ide 😎

lumah
13. dec 2009

Šmajda si zavrešťal a pritiahol tým ďalšie faninky, Domča to má asi už zrátané.

pipka
13. dec 2009

no ja musim dobehnut, co my za cele tehu sex len raz 😅 ale zato po porode sa to vracia do normalu...aj ked ...keby bolo aj castejsie...nebola by som proti 😀 ale ako pise lum...pri krpke sa to castokrat neda 🙄 😅

jul
13. dec 2009

smajda je aj sympaticky,taky usmievavy pohodak

pipka
13. dec 2009

dudus...uz mas secko pre malu? Co ti este chyba?

lumah
13. dec 2009

pipka aha, tak ja som si to v tehu užila tuším viac ako pred a po, takže teraz možem byť rada, že aspoň občas. 😀 😝 Inak fakt pri tých deťoch... ale buďme radi, že sme zdraví všetci a tešme sa na vianoce. 🙂

pipka
13. dec 2009

tak taaak lumi...co tam po sexe 😅 ...hlavne ze pride JEŽIŠKOOOOOOOOOOOOOO 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
13. dec 2009

Tiež si myslím, že prejde Šmajda a Chodúr.

pipka
13. dec 2009

no bude chlapske finale 😀

lumah
13. dec 2009

pipi aj ty sa naňho tak tešíš? Ja veľmi-hlavne kvoli kpcom ako budu rozbalovať darčeky. Aj pri dcere som si to užívala. 😀

dudu
13. dec 2009

pipi este som to poriadne nekompletizovala, ale urcite nemam kozmetiku a pre mna veci...., ale prre malu uz asi vsetko..,
ozaj mam pre teba gatky plavkove pre hanulu, pozicala mi ich kamoska, ale kym naasa bude behat po kupku to bude asi az o dva roky