Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
dudu
13. dec 2009
sak ked mu ich pisal nafeteny jaro filip 😉
pipka
13. dec 2009
prepacte mi.... mala som tu neodkladnu zalezitost na sedacke |-| 😃 😃 😃
jul
13. dec 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 pipi 😃 😃
jul
13. dec 2009
V roztiahol sedacku? 😃 😎
lumah
13. dec 2009
pipka 😃 😃 😃 ehmm...
pipka
13. dec 2009
ani roztiahnut sme nestihli :-N
dudu
13. dec 2009
tusim ale lepsie ako chodur po slovensky
lumah
13. dec 2009
pipka ešte ti budeme závidieť, moj MM dávno chrnííí. :-p
jul
13. dec 2009
😃 😃 😃 😃 😃 pipi a co sa porobilo z V? chytil druhy dych?ked nestihol sedacku pripravit? 😃
lumah
13. dec 2009
No čo, niekoho to chytá na jar, iného v lete a V. v zime. 😃
pipka
13. dec 2009
nevieeeem, dosiel z vane...a zhodil zupan...no neodolala som :-N 😃 😃 😃 taky vonavy a cerstvo oholeny 😎
dudu
13. dec 2009
sa dalo cakat, najprv slzy a potom ehm ehm..., ja som mala nocny najazd na T, taky bol prekvapkany ze sa nestihol cudovat :-N 😃 😃
jul
13. dec 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 lum
pipka
13. dec 2009
a to ani dve palice na ovu teste :-N clovek by povedal, ze zbytocna namaha 😃 😃 ale prijemnaaa x-) 😃
jul
13. dec 2009
smajda ma na hlave pom-poma
pipka
13. dec 2009
ani nestiham citat, co ste popisali :-p

dudus...co mas vela veci :-N nepaci sa ti? ]-( 😃 😃 hned ti to vezmeme a oblecieme macikov 😃
pipka
13. dec 2009
ze pom poma 😃 😃 😃 😃 😃 😃
lumah
13. dec 2009
pipka to aj aj milujem na tom mojom, ona sa sprchuje cez týždeň a v nedelu sa naloží do vane ako chroch, oholí sa a vonia krásne. Akurát že sa nemožem na neho vrhnuť, lebo je tu dcera a kuká so mnou SS. :-p
Odkedyx máme krpcov, tak máme velmi málo času na seba. 😢
dudu
13. dec 2009
nestazujem sa =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
pipka
13. dec 2009
ale aj tym hudobnikom dnes ide 😎
lumah
13. dec 2009
Šmajda si zavrešťal a pritiahol tým ďalšie faninky, Domča to má asi už zrátané.
pipka
13. dec 2009
no ja musim dobehnut, co my za cele tehu sex len raz :-N ale zato po porode sa to vracia do normalu...aj ked ...keby bolo aj castejsie...nebola by som proti 😃 ale ako pise lum...pri krpke sa to castokrat neda 8-( :-N
jul
13. dec 2009
smajda je aj sympaticky,taky usmievavy pohodak
pipka
13. dec 2009
dudus...uz mas secko pre malu? Co ti este chyba?
lumah
13. dec 2009
pipka aha, tak ja som si to v tehu užila tuším viac ako pred a po, takže teraz možem byť rada, že aspoň občas. 😃 :-p Inak fakt pri tých deťoch... ale buďme radi, že sme zdraví všetci a tešme sa na vianoce. 🙂
pipka
13. dec 2009
tak taaak lumi...co tam po sexe :-N ...hlavne ze pride JEŽIŠKOOOOOOOOOOOOOO 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
lumah
13. dec 2009
Tiež si myslím, že prejde Šmajda a Chodúr.
pipka
13. dec 2009
no bude chlapske finale 😃
lumah
13. dec 2009
pipi aj ty sa naňho tak tešíš? Ja veľmi-hlavne kvoli kpcom ako budu rozbalovať darčeky. Aj pri dcere som si to užívala. 😃
dudu
13. dec 2009
pipi este som to poriadne nekompletizovala, ale urcite nemam kozmetiku a pre mna veci...., ale prre malu uz asi vsetko..,
ozaj mam pre teba gatky plavkove pre hanulu, pozicala mi ich kamoska, ale kym naasa bude behat po kupku to bude asi az o dva roky

Začni písať odpoveď...

Odošli