• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
dudu kozmetiku pre deti som kupovala v deň príchodu domov-všetko potrebné mi povedali v nemocnici. Jedine kefku na vlasy, nožničky, teplomer a také veci som mala, ale olivový olejček a pdobné veci až potom.
13. dec 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem chrneť, papa a dobrúúúúúú.
13. dec 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, ja milujem vianoce od narodenia asi :grinning: ja som typicke vianocne dietatko...rozbalovat darceky to bolo vzdy moje :grinning: ...a tento rok si to duplom uzijem, ked fifinka bude trhat tie papiere a najviac ju aj tak zaujmu papiere a tasticky...to uz viem teraz :grinning: :grinning: musim jej vsetko dokladne pobalit :sunglasses:
13. dec 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi sak to , to som myslela, kefku...., a este asi nejake osusky lebo mam len tri a mozno deku tie mam tri....,
13. dec 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas zase letia krabice,aj dnes sa maly asi hodinu hral s krabicou od vlaciku a potom po nej skakal a pustal si po nej auticko
13. dec 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tak jej to zabal do niekolkých krabíc, nech rozbaluje. :slight_smile:
13. dec 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala vsetku kozmetiku kupenu dopredu, ja som uz nemusela dokupovat nic :dizzy_face: aspon som nemusela s malou behat hned po lekarnach a obchodoch :sweat_smile: :wink:

ved detske mydielko, telove mliecko, olivovy olej, lieh a borovu vodu, gazove stvorceky, vaticky na uska a nosik, a ak budes potrebovat viac, posles T :wink:

samozrejme teplomer na vodu, na meranie teploty, noznicky a kefku na vlasy, to je klasika :dizzy_face:
13. dec 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved pobalim, na tom si dam zalezat, nech ma fifina robotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. dec 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som aj cumle, flasky, kefu...vsetko som mala dopredu...ja vzdy vsetko do foroty :sweat_smile: :grinning:
13. dec 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi dobruuuu

pipi aj ja som dieta vianoc ale iba ked si ich mozem uzit a nie namakat sa
13. dec 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis dik :wink: , inac tych vybaviciek je na vebe tolko ze az, a v kazdej je nieco ine potrebne
13. dec 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus, mne to namakanie sa ani nevadi, ja to robim s radostou....mne to k tomu uz patri...aj to varenie, pecenie, aj upratovanie :sweat_smile: ja som taka sisina :rolling_eyes: :grinning: :grinning: ja by som si to asi neuzila praveze bez toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

o to viac si to potom vychutnavam od stedreho dna :sunglasses:
13. dec 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si taka pipina :sweat_smile: :grinning:
13. dec 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste uz isli spat?
13. dec 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duduska, ja mam pre teba jednu plienkovu osusku s oveckami :wink: to ako darcek pre pipisku Tamarku, ale to dostanes az ked sa narodi :dizzy_face:

inak mne sa zda, ze tie plienkove osusky su este vdacnejsie ako klasicke frote osusky, su take makkulinke :slight_smile: ja ich mam aspon 5 plus este 3 frote osusky s kapuckou :wink:
13. dec 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som som...ved ja viem :sweat_smile: :grinning: ale pomozem si :sweat_smile: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. dec 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic nedavaju v bedni uz :angry:
13. dec 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme to vynimocne prepli na DOMA, tam ide nejaky film, co odsudili opatrovatelku, ze upalila dieta v koliske...ale je v tom nevinne, akurat je sud a obhajuju ju :wink:

a teraz reklama :angry:
13. dec 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prepla na joj plus
13. dec 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam doma

ale asi si idem zapalit a osprchovat a drochmat :rolling_eyes:
13. dec 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na filmboxe mas nejaky akčak :sunglasses:
zajtra som zvedava kto vypadne zo SS
som odpisovala kamoske na mail...,

my kukame pevnost alamo, T hovori ze je to dobry film,

pipi super tak jedna osuska je na svete, uz si len tie plienkove kupin mam len jeddnu
ja nemam moc rada historicke filmy
13. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz 2x sa mi teraz z nicoho nic vypol pc :angry: :angry: :rolling_eyes:
13. dec 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus, ja som si ich objednavala z netu :wink:
skusim ti to pohladat
13. dec 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to www.plienky.sk

tu to mas: http://www.plienky.sk/bavl-detske-plienky/90x100-tetra/-/1519.html?PHPSESSID=f08a792ae0e9d2c120e85b290718c2f7

my mame skoro vsetky, okrem autickovych :wink: su super aj v lete na zakrytie, a na kupanie su naj :wink:
13. dec 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booze kolko sa nase mamy nachodili po obchodoch :sweat_smile: a my len klikame z gauča :sweat_smile: :grinning: :grinning:
13. dec 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, ja sa pre dnesok uz asi lucim, aj zajtra je den :grinning:

dobruuuuuuuu :dizzy_face:
13. dec 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok