Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
13. dec 2009

packo dobru nocku a sladke snicky 😉

idem aj ja do hajan. pa juliska a nnefajci tolko 😉

dudu
14. dec 2009

prvaaaa 😕 😅
dnes ked som si zapla kona, tak sa mi zobrazila prva strana a vsimli ste si ze tuto siestu seriu zalozila Lia ked este ani nevedela ze je tehu, alebo tehu este nebola? a uz je aj princezna na svete... 😉

pipka
14. dec 2009

druhaaa 😅 😀

no my sme dnes pohajali len do siedmej 😒 lebo sak tatinko musi buchotat 🙄 ale fifinka sa potom este krasne hrala pri mne a ja som si este do pol deviatej lebedila v postielke 😵 😵 😵

pipka
14. dec 2009

vsimli vsimli dudus... 😉 sak to tu bola taka tradicia, ze dalsiu cast zaklada vzdy ta, ktora este nie je tehu 😵
ale potom to zmenili, ze uz netreba po 10000 prispevkoch zakladat dalsiu cast 😒 tak nam tradiciu zrusili ☹ tak teraz neviem...ja som chcela, aby este ajuska jednu cast otvorila 😉

lumah
14. dec 2009

teda baby, ledva som vás našla. 😀 Užs achystáte na sedmičku? 😉

lumah
14. dec 2009

pipi prečo tí chlapi sú takí sloni v porceláne? Ten moj keď vstane, tak strašne hrmoce a buchoce, že hruuuza.
Naši spali len do štvrť na sedem, dala som im mliečko a o štvrť na osem už spali do pol desiatej a potom sme išli von. Teraz chrnia zas. 😝 NIekedy spia len jedenkrát za deň, ale keď sa zobudia tak skoro, nedá sa raz.

dudu
14. dec 2009

som dnes spravila baylies, celkom je to dobreee, nedala som tam tolko rumu ako pisu ale menej a vobec to nevadi, sak aj ja si chcem vypit 😀

dudu
14. dec 2009

idem urobit cesto na medovnicky , lebo musi minimalne dva dni odstat.., tak aby som mohla vo stvrtok piect 😅 😉

jul
14. dec 2009

dudušš 😀 😀 😀 😀

jul
14. dec 2009

som zvedava uz na superstar,kto dnes vypadne

jul
14. dec 2009

od dnes mam konecne zimne gumy na aute 😅 poobede mi dosli a hned mi ich R bol prezut 😎

jul
14. dec 2009

to je moj vianocny darcek 😅 😅 😅

pipka
14. dec 2009

kokso, taka som vytocena, ze sa tu musim najprv ukludnit, kym zacnem zehlit 😠 😠 😠 🙄

pipka
14. dec 2009

lumi, ved rano V hanku zobudi a hned potom vypadne...a ja aby som ju potom taku umrncanu cely den pocuvala 😠 🙄 chudatko, ona za to nemoze...ze ju tatko ani vyspat nenecha 🙄

a teraz mi zase zavola, ze dojde neskoro 😠 😠 😠 dnes ju videl dokopy 5 minut, aj to rano rozospatu a plakajucu 😠 za posledne dva tyzdne mi zavolal uz asi 6x ze dojde neskor, alebo ma futbal, alebo nejake stretnutie 😠 😠 😠 uz ma to prestava bavit 😠 a ked som mu zacala rozpravat, ze ci mu hanky nie je luto...ze ju ani nevidi...tak mi treskol telefonom 😠 😠 😠 blb 😠 🙄

joo, a este pred tym mi stacil povedat, ze ked ho budem obmedzovat, tak nema problem sa rozviest 😠 😠 😠 🙄 ty kokso...zabila by som ho 😖

pipka
14. dec 2009

som zvedava , kedy dorazi a ako sa zas bude oduvat 🙄

jul
14. dec 2009

pipiii ahoooj....a co to citam?????????

vcera tutumutu a dnes sa vadite? 😖

jul
14. dec 2009

ja som zehlila vcera 😎

pipka
14. dec 2009

julis...vidis 🙄 ja uz z neho nevladzem...je naladovy a tvrdohlavy az hruza 😠 ☹

pipka
14. dec 2009

a najhorsie, ze zajtra sa zase bude tvarit, akoze nic 🙄 😖

jul
14. dec 2009

a to len teraz zacal byt taky? ci vzdy bol taky naladovy 😖

pipka
14. dec 2009

no idem zehlit...a ty mi referuj, kto vypadne 😀 😎

jul
14. dec 2009

dobree a nekukas chaluparov?

pipka
14. dec 2009

naladovy bol vzdy, len teraz uz ja zacinam oponovat a to sa mu nepaci 😅
kym som mu nic nepovedala na to, ze chodi neskoro, tak mu to vyhovovalo...a teraz, ked chcem aby kvoli hanke chodil aspon o siestej, tak je hotovy a hned zacne vrieskat 😠 a to ja neznasam 🙄 😠

pipka
14. dec 2009

chalupari su v piatok, dnes kukam iny serial na CT1 😉
tak ty kukaj markizu a referuj 😀

jul
14. dec 2009

pipi,tak sa s nim nehadaj,pozri na mna,ja som sa hadala s R ako svina a ako som dopadla,mozno keby som si radsej pokazde zakusla do jazyka,tak by to takto mozno nemuselo ani dopadnut. 😖

pipka
14. dec 2009

ved ja viem julis, ale to ti v tej chvili neda...ja nie kvoli sebe...ale sak ta mala ho za chvilu nebude cely den ani vidiet 🙄 a to chuda sa stale chodi kukat na dvere, ci uz tata nejde ☹ tak mi jej je luto 😔 ona ho zboznuje a on na nu prdi 🙄 hlavne ze cez vikend ked ju potom vezme von, to mi este tyzden otrepava o hlavu, ze s nou bol 😠 ☹ ...akokeby ja som s nou denne nechodila von 😖 😔 🤐

ale uz si asi kusnem do jazyka, a len si budem zapisovat, ktory den kedy dosiel z roboty 🤐 a kolko sa hanke venoval 😒 ☹

jul
14. dec 2009

jooooj pipi,nevidela som kto koho povedal s porotcov na vyradenie 😒

maly plakal,tak som bola za nim

jul
14. dec 2009

pipi,aj maly furt chodi kukat na dvere a ked sa rano zobudi,tak uteka kukat rychlo do obyvacky a do kuchyne,ci tam nesedi tato 😔

pipka
14. dec 2009

neva..podstatne je, kto vypadne 😅 ale aj tak si myslim, ze tipy boli smajda a stara 😅

jul
14. dec 2009

tak viem ako sa asi citis,ked pozeras na to dietatko,ako kuka s tymi okalmi na dvere a nist...sklamany pohlad ☹