• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
packo dobru nocku a sladke snicky :wink:

idem aj ja do hajan. pa juliska a nnefajci tolko :wink:
13. dec 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvaaaa :confused: :sweat_smile:
dnes ked som si zapla kona, tak sa mi zobrazila prva strana a vsimli ste si ze tuto siestu seriu zalozila Lia ked este ani nevedela ze je tehu, alebo tehu este nebola? a uz je aj princezna na svete... :wink:
14. dec 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
druhaaa :sweat_smile: :grinning:

no my sme dnes pohajali len do siedmej :unamused: lebo sak tatinko musi buchotat :rolling_eyes: ale fifinka sa potom este krasne hrala pri mne a ja som si este do pol deviatej lebedila v postielke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsimli vsimli dudus... :wink: sak to tu bola taka tradicia, ze dalsiu cast zaklada vzdy ta, ktora este nie je tehu :dizzy_face:
ale potom to zmenili, ze uz netreba po 10000 prispevkoch zakladat dalsiu cast :unamused: tak nam tradiciu zrusili :frowning2: tak teraz neviem...ja som chcela, aby este ajuska jednu cast otvorila :wink:
14. dec 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda baby, ledva som vás našla. :grinning: Užs achystáte na sedmičku? :wink:
14. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi prečo tí chlapi sú takí sloni v porceláne? Ten moj keď vstane, tak strašne hrmoce a buchoce, že hruuuza.
Naši spali len do štvrť na sedem, dala som im mliečko a o štvrť na osem už spali do pol desiatej a potom sme išli von. Teraz chrnia zas. :stuck_out_tongue_closed_eyes: NIekedy spia len jedenkrát za deň, ale keď sa zobudia tak skoro, nedá sa raz.
14. dec 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som dnes spravila baylies, celkom je to dobreee, nedala som tam tolko rumu ako pisu ale menej a vobec to nevadi, sak aj ja si chcem vypit :grinning:
14. dec 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem urobit cesto na medovnicky , lebo musi minimalne dva dni odstat.., tak aby som mohla vo stvrtok piect :sweat_smile: :wink:
14. dec 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudušš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava uz na superstar,kto dnes vypadne
14. dec 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od dnes mam konecne zimne gumy na aute :sweat_smile: poobede mi dosli a hned mi ich R bol prezut :sunglasses:
14. dec 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je moj vianocny darcek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. dec 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso, taka som vytocena, ze sa tu musim najprv ukludnit, kym zacnem zehlit :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:
14. dec 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, ved rano V hanku zobudi a hned potom vypadne...a ja aby som ju potom taku umrncanu cely den pocuvala :angry: :rolling_eyes: chudatko, ona za to nemoze...ze ju tatko ani vyspat nenecha :rolling_eyes:

a teraz mi zase zavola, ze dojde neskoro :angry: :angry: :angry: dnes ju videl dokopy 5 minut, aj to rano rozospatu a plakajucu :angry: za posledne dva tyzdne mi zavolal uz asi 6x ze dojde neskor, alebo ma futbal, alebo nejake stretnutie :angry: :angry: :angry: uz ma to prestava bavit :angry: a ked som mu zacala rozpravat, ze ci mu hanky nie je luto...ze ju ani nevidi...tak mi treskol telefonom :angry: :angry: :angry: blb :angry: :rolling_eyes:

joo, a este pred tym mi stacil povedat, ze ked ho budem obmedzovat, tak nema problem sa rozviest :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: ty kokso...zabila by som ho :confounded:
14. dec 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava , kedy dorazi a ako sa zas bude oduvat :rolling_eyes:
14. dec 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipiii ahoooj....a co to citam?????????

vcera tutumutu a dnes sa vadite? :confounded:
14. dec 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zehlila vcera :sunglasses:
14. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...vidis :rolling_eyes: ja uz z neho nevladzem...je naladovy a tvrdohlavy az hruza :angry: :frowning2:
14. dec 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a najhorsie, ze zajtra sa zase bude tvarit, akoze nic :rolling_eyes: :confounded:
14. dec 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to len teraz zacal byt taky? ci vzdy bol taky naladovy :confounded:
14. dec 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem zehlit...a ty mi referuj, kto vypadne :grinning: :sunglasses:
14. dec 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobree a nekukas chaluparov?
14. dec 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naladovy bol vzdy, len teraz uz ja zacinam oponovat a to sa mu nepaci :sweat_smile:
kym som mu nic nepovedala na to, ze chodi neskoro, tak mu to vyhovovalo...a teraz, ked chcem aby kvoli hanke chodil aspon o siestej, tak je hotovy a hned zacne vrieskat :angry: a to ja neznasam :rolling_eyes: :angry:
14. dec 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalupari su v piatok, dnes kukam iny serial na CT1 :wink:
tak ty kukaj markizu a referuj :grinning:
14. dec 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,tak sa s nim nehadaj,pozri na mna,ja som sa hadala s R ako svina a ako som dopadla,mozno keby som si radsej pokazde zakusla do jazyka,tak by to takto mozno nemuselo ani dopadnut. :confounded:
14. dec 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja viem julis, ale to ti v tej chvili neda...ja nie kvoli sebe...ale sak ta mala ho za chvilu nebude cely den ani vidiet :rolling_eyes: a to chuda sa stale chodi kukat na dvere, ci uz tata nejde :frowning2: tak mi jej je luto :pensive: ona ho zboznuje a on na nu prdi :rolling_eyes: hlavne ze cez vikend ked ju potom vezme von, to mi este tyzden otrepava o hlavu, ze s nou bol :angry: :frowning2: ...akokeby ja som s nou denne nechodila von :confounded: :pensive: :zipper_mouth:

ale uz si asi kusnem do jazyka, a len si budem zapisovat, ktory den kedy dosiel z roboty :zipper_mouth: a kolko sa hanke venoval :unamused: :frowning2:
14. dec 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj pipi,nevidela som kto koho povedal s porotcov na vyradenie :unamused:

maly plakal,tak som bola za nim
14. dec 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,aj maly furt chodi kukat na dvere a ked sa rano zobudi,tak uteka kukat rychlo do obyvacky a do kuchyne,ci tam nesedi tato :pensive:
14. dec 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neva..podstatne je, kto vypadne :sweat_smile: ale aj tak si myslim, ze tipy boli smajda a stara :sweat_smile:
14. dec 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak viem ako sa asi citis,ked pozeras na to dietatko,ako kuka s tymi okalmi na dvere a nist...sklamany pohlad :frowning2:
14. dec 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok