• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
ta babka bola dobra co drb.a tomu co na nu trubil s kabelou do auta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musim zajtra zase prat :rolling_eyes:
14. dec 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ten dedko, co si vyzliekol tie mokre plavky v hoteli :grinning: :grinning: :grinning:

ja periem denne, takze nic nove :sweat_smile: to je jeden vecny kolobeh :rolling_eyes:
14. dec 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze zase reklama :rolling_eyes: ked som si konecne sadla...tak reklama :sweat_smile:
14. dec 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem asi do hajan, som uz zadriemala :sweat_smile: a tak som chcela vidiet webmastra, lebo som ho uz dlho nevidela..,

dobruuuu
14. dec 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam zmizla dudušš?
14. dec 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej tu si? dobruuuuuuuuu :slight_smile:
14. dec 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja :wink:
paaaaaaaaaa zajtraaa pri ordinaciii :dizzy_face:
14. dec 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruu , padam aj ja :wink:
ak mi V nezakaze jeb..ty serial kukat, tak som tu :sweat_smile: :grinning:
14. dec 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bosorky :slight_smile: ja som dnes prva, neverim :grinning: co liuska, uz je doma s leou ???
15. dec 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebooooj pipi,dnes bude zase vsetko po starom a on bude pri tebe slzit pri tych jebn.tych serialoch :grinning:
15. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi ahoooooj,ty aj ziješšš????? :grinning:
15. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, zijem :grinning: len nestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiham, tie nase tornada su cim dalej tym narocnejsie :confounded: :grinning:
15. dec 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, tak som na chvilku tu :dizzy_face:

za hodku dojdu babka s dedom a beru fifinku von, tak ja idem piect :wink:
15. dec 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, no dnes rano zmizol uz o pol siedmej ako gafor :sweat_smile: ale nastastie vynimocne aspon hanku nezobudil :wink:

ale uz mi volal z roboty, ze dojde dnes uz o stvrtej, aby si hanku uzil a ze ked chcem , aj von ju vezme...akurat ze s nou uz budu vonku nasi :sweat_smile: ...ale neva...aj snaha sa ceni :sunglasses: aspon ked budeme sami, tak sa mozeme porozpravat :dizzy_face: ale povedal, ze ho ten vcerajsok mrzi, lebo bol unaveny a nepodarilo sa mu spravit, to, co si naplanoval... :unamused: a ze dnes rano to uz dorobil :zipper_mouth:
15. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixiii, uz mas napecene? ze nestihas... :sweat_smile: lebo ja len dnes zacinam a tiez mam tento rok pocit, ze nestiham a to mam len jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale do nedele by som to vsetko chcela mat napecene, tak uz budem kludnejsia :sunglasses: :grinning:

dnes sme boli doobeda vonku a pred tescom sme pozerali na kapriky...hanula bola z nich uplne hotova...sa tesim, ked nam bude plavat vo vani :sweat_smile: :grinning:
15. dec 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ta liuska...uz je doma? :confused:
15. dec 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hladala som...ale o liuske a leuske nikde nic :unamused:
15. dec 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, nemam napecene a ja tento rok ani nejak blbnut nebudem :sweat_smile:
15. dec 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budete doma mixi, ci idete niekam na sviatky?
15. dec 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doma budeme :slight_smile: akoze jeden druh napeciem a ostatne kupim, lebo pri babach sa neda totalne nic, to je hotova pohroma :rolling_eyes:
15. dec 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak hlasim vysledky od doktorov.
mala ma 2232g, este nei je otocena hlavickou dolu :frowning2: , a velkostou zodpoveda na 33tt, takye ta tehu cukrovka asi uz zauradovala a malej sa ten cukor uklada , budeme mat pampusika... :confused:

no a u diabe...ky mi povedali ye cukrovka tu je a sup na dietu, takze ziadne sladke ani med, y ovocia len jablko alebo banan a to len vecer, chleba a zemiakz len obmedzaene a samozrejme veeeela zeleniny. Takye som nebola velmi nadsena.

ozaj vecer tu nebudem idem sa jasit s kolegovcami, a mam este jednu otazku co to znamena ze : placenta II
15. dec 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,ved sme to vsetky vedeli,ze samu nieco v praci nedarilo dnes to olutuje :sweat_smile:

ale len ty si z toho vyviazla s nasledkami......zozrala si koli tomu celuuuu cokoladu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super,ze si priznal chybu a ze ju chce hned napravit...a ze aj skor dojde...no tesim sa :wink:
15. dec 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nepeciem...lebo ani neviem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. dec 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne R kupi 2 marlenky zase jednu medovu a druhu klasicku :sweat_smile:

mnaaaam....uz vidim ako sa to zozere hned a potom budeme kukat...ale ved pecu vsetky babky,tak snad nam daju :sweat_smile:
15. dec 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duduuuuš tak mas dietuuuuuu???? :confounded: :confounded: :confounded:

tamarka je uz pekny cvalik :sunglasses: :dizzy_face:
15. dec 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som napiect vedela, ale som si povedala, ze sa nebudem stresovat a nervovat, to mi za to nestoji... radsej to kupim, do akeho-takeho upratania zapojim aj nasho ocka a radsej budem cez vianoce spokojna, kludna a usmiata mamina a nie vynervovana troska z nahanania sa... aj ja si chcem s detmi vianoce uzit :slight_smile:
15. dec 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dudus...co to citam...uz mi T referoval po telefone :unamused: no tak moja...ziadne tehu obzerstva...ale pekne dietka bude :dizzy_face: sak by si snad nescela mat malu jak slonika...a ece aby bola nedajboh chora :rolling_eyes: :pensive: to ti za to nestoji :wink:
15. dec 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak nas tatino dnes dosiel o pol piatej :fearful: navrtal co odkladal uz mesiac, ja som uz mala aj linecke aj orechove kolieska napecene, takze sme aj pokecali...a uz tu so mnou kuka, ten...serial :sweat_smile: :grinning:
15. dec 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok