• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
mixi, ved ani sa ti nedivim...prezierat sa netreba, tak ak to nepapate, tak na co piect...to len u nas sa chaluje stale :sweat_smile: :rolling_eyes:
15. dec 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V zajtra zase ide do Prahy na skolenie, tak vecer sme zase same :unamused: som zvedava, kedy pride v piatok z roboty, aby si to zase vyzehlil :sweat_smile: :sunglasses:
15. dec 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, zjest by to mal kto :grinning: ale proste tento rok to kupim a nestresujem :sweat_smile:
15. dec 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee

idem si rychlo zapalit kym je reklama a hned som tuuu
15. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde kupujes? V cukrarni?

mne to kupovane vianocne pecivo nikdy nechuti tak ako to, co si sama napeciem :slight_smile: mne to uz patri k vianociam to pecenie...ja milujem, ked mi to tu voni po medovnickoch :dizzy_face:
a domaci makovnik a orechovnik...je proste domaci makovnik a orechovnik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak za to julis :angry: :grinning: uz som ta isla zhanat :astonished: :grinning:
15. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam napecene :sweat_smile:
R mi doniesol dve marlenky a uz mam aj stromcek postaveny a ozdobeny,uz len zajtra salonky a dukaty cokoladove navesam
15. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mi tu blikoce jak besny
15. dec 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej pipi, aj ja milujem domace pecene, ale to by som musela deti niekam strcit na par dni :pensive:
15. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este v sobotu dopeciem zbytok a v nedelu by som chcela stromcek spravit :wink:

a marlenky mas na vianoce? ci este teraz ich zjes?
15. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase ide prec? :unamused:

no sak cez sviatky snad budete furt spolu,az si budete liezt na nervy :sweat_smile:
15. dec 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi...sak nasmu dedovi ich daj :grinning: :grinning: :grinning: zazvonis a povies...dobry den, vy ste dobrocinny varovaci dedko? :grinning: :grinning: :grinning: tak tu ich mate...a pridem si pre ne zajtra :grinning:
na vianoce pipi,ale najradsej by som si uz dala teraz :sweat_smile:
jeej, zavidim julis, ja sa na to uz taak tesim, ze mi tu bude svietit :dizzy_face:
15. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeminku pipi, takeho deda by sme veru potrebovali :confounded:
15. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na ten stromcek vsetko len tak nahadzala a maly mi hned vsetky gule postrhal co dociahol a hadzal ich o zem,myslel si,ze to su nejake lopticky :angry:
no zase veru...ale o tomto uz viem davno...tak na to sa chystam :sweat_smile: a nechava mi tu auto, tak aspon obeham od kadernicky, cez nakupy, vsetko :wink:
ved preto sa mne super pecie mixi...lebo dedo poctivo kocikuje, lozi po styroch...šaša zo seba robi...a fifinka je s nim v raji :grinning: vo stvrtok ju tam nesiem, tak tam dones aj tie tvoje...nech si dedkovci uziju :grinning:
15. dec 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akeho striptera maju v ordinacii
15. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, no presne tohoto sa aj ja bojim...ze mi to postrha a bude sa s tym hrat ako s loptickami :sweat_smile: lebo najnovsie mame loptu velmi oblubenu...hadze si ju sama na hlavu a hovori, ze bááám, bááám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

doooobry stripter v ordinacii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajušš sa tu neobjavila dlhooooo,co ma noveho?
15. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, vcera sa mala zastavit u mna pred gyndou, ale ze sa stretava s nejakou kamoskou, tak isla rovno odtial potom do roboty, tak ani neviem ako dopadla :confused: :unamused:
15. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domacnost u doktora burgera a laury...je jak vcera u nas :sweat_smile: :frowning2:
15. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak u nas nedavno :rolling_eyes:
15. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jak sa za chvilu pohadaju...som zvedava ako to bude tu V komentovat :sweat_smile: :rolling_eyes:
15. dec 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komentuje to? :sweat_smile:
15. dec 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak vies ze sa pohadaju?
15. dec 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved presne ako u Michala doma,aj tam sa da napatie krajat :confounded:
15. dec 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komentuje vsetko :sweat_smile:

no videla som v ukazke :unamused:
15. dec 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ...V to asi videl v ordinacii, preto tak vystrajal :sweat_smile: :grinning: a ja tiez :sweat_smile: ...uz sme nainfikovaní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. dec 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok