• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
uz ste fuč? :unamused:
18. dec 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem aj ja

zajtra papaaaaaa :dizzy_face:
18. dec 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie, len neviem ci ti mozem pisat :grinning: :grinning: ked je to vzdusnou cestou prenosne :grinning:
18. dec 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prva... :wink:
tak sa mi splnili tie najhorsie sny, dojde aj svokor na vianoce, ma porazi, vraj on bude jest rezen, tak to tu budem vyvarat jak na kralovskom dvore, 3 druhy jedal? :angry: :angry: :confounded: :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nie ze mi posuniete mrsinu, si neprosim, ok? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
som vcera stihla len medovnicky narobit a k tomu sme ostrokyslu polievku robili a syr vyprazali, tak bordelu tolko ze az, som to hodinu dnes umyvala, ten most je rit sveta, to uz dlho hovorim... :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jaka je vonku zima... :confounded: :confounded: :confounded:
19. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aji

ze na kralovskom dvore :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

ako sobotujete ??? ja sa snazim mat setriaci rezim, nech som na sviatky fit :slight_smile:
19. dec 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi ,jasneeee setri sa a echod ani von :rolling_eyes:
19. dec 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nemozem julis, uz ma aj laura zelene sopliska a ked sli teraz cez obed spat bola teplejsia ako lenka :confounded:
19. dec 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super :frowning2: tak snad nebudete cela rodinka chora na vianoce :confounded:
19. dec 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas snežžžžíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí uz je vsetko biele :dizzy_face:
19. dec 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem neviem...

aj u nas snezi, nadhera :dizzy_face: akurat fakt smola, ze nemozeme ist von :frowning2:
19. dec 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pojdem ulozit maleho a potom mozno pojdem von,ked nebude uz nahodou tma kym sa zobudi :sweat_smile:

my sme dnes vstavali az o 12-tej na obed :sweat_smile:
19. dec 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera vecer este davali moj naj naj film s Juliou Roberts.....Noci s nepriatelom,tak som este cumela telku do noci, a rano ani za svet vstat :rolling_eyes:
19. dec 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, neviem ci si dobre pamatam, ale ty si tusim chodila ku kajabovi v karlovke, ci nie ???
19. dec 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano mixi,stale k nemu chodim...je super
19. dec 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby my sme sa sa teraz s malym zobudili :rolling_eyes: ...teda ja,maly este spi :sweat_smile: uz od druhej :sweat_smile:
19. dec 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mohla si unho ostat, aj ked si si zmenila trvaly pobyt ???
19. dec 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala stale trvaly pobyt v pk,chodim k nemu uz niekolko rokov,v pohode ma zobral
19. dec 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawes :wink:

vitaj valentinka :wink:

sme boli dnes na nakupe, fuuuu plno veci som zabudla :angry: ... ale zato sme oplieskali ...., ale vsetko potrebujem..
Chcela so kupit kefku, noznicky pre malu a akurat to som nekupila...

pipi ? kedy ti prinesiem drupal slzicky?, ozaj nepojdete do tesca? v hyperke nemali tie ceruze na medovniky, ze by som ta poprosila aby si mi kupila...? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: z kazdej farby jednu
19. dec 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je sila julis, lebo mna nechcel, ze nemam trvaly pobyt v karlovke a to ho mam v dubravke :angry:
19. dec 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate nejaky overeny recept na kokosove pecivo? svokra robievala strojcekove a T to velmi lubi, ale ja nemam strojcek tak potrebujem nahradu :unamused:
19. dec 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam dudu, my sme na vianoce kokosove doma veru nikdy nerobievali
19. dec 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda mixi, ja som aj hladala na webe, asi vyskusam a uvidim ci mu to budu chutit...
19. dec 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od 20.01 sa pokusam zapnut pc :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: uz ma z tejto rarohy porazi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dec 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus, kokosove pusinky mu sprav, to je jednoduche a staci ti na to plech a mala lyzicka :wink:
19. dec 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte
ja este kupem maleho,tak budem meskat :unamused:
19. dec 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi...noooo viem ,ze uz nechce brat,lebo ma pllllno pacientiek
19. dec 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus, pojdeme do tesca, ale az v stredu :confounded: to je asi dost neskoro na zdobenie :sweat_smile: inak to maju v baleni 4 farby, zelena, zlta, cervena a biela, ale mne sa s tym teda dost tazko robilo, ja si ich uz nekupim, rdsej si klasicku bielkovu polevu spravim a tu zafarbim potravinarskou farbou :wink:
19. dec 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som mala dnes noc aj den...vam poviem :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

dokukali sme este sex v meste, fifi nastastie potom v strede nasej postele zalomila...a ja kym som si isla lahnut, tak ma este 2x prehnalo...a v noci som letela 3x :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze vyspala som sa do ruzova :rolling_eyes: :sweat_smile:
no rano nastastie vzal V malu von, tak som akurat povysavala a vytrela...inak som presedela na hajzli :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a do toho tie kramy hnusne, leje zo mna jak zo svine :angry: :frowning2:

no V mi v lekarni kupil nejake zevraj ucinne kvapky a caj na creva, tak cely den pijem, a suche zemiaky som si dala, tak od stvrtej som uz nebola...uuuuspeeeech :sweat_smile:

a do toho som este vanilkove rozteky piekla a prala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ale nastastie uz mam vsetko na poriadku, tak uz som spokojna :grinning:
19. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok