Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
19. dec 2009
a este mame novinku : V dnes poobede padla hanka zo schodov a ma napuchnutu peru 😞 😞 nastastie padla len z tretieho schodu a bola nababusena jak cibula, tak to ten pad stlmilo, nechcem si ani predstavit, keby tak letela v lete v sortkach a tricku 8-(

ale taku ma tu peru...ako keby sa stale hnevala :-N a oduvala gamby 8-( :-S
evitkamalicka
19. dec 2009
ahoj kocky....ako sa mate? darceky pokupene?
pipka
19. dec 2009
ajooj evit, darceky pokupene, vacsinu uz aj napecenu mam, zajtra robim stromcek 😉
potom uz len makovnik a orechovnik naposledy a moze prist jezisko x-)

a u vas ako? Adamko sa uz tesi?
evitkamalicka
19. dec 2009
my uz mame tiez nakupene, stromcek postaveny, suche kolaciky napecene, este nejake kremove urobim a bude hotovo....Adamkovi sa velmi paci stromcek a svetielka, to len pocut hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jeeeeeeeeeeeeeeee a podobne, dokonca uz mi stihol aj gulu ukradnut ked som chvilu nepozerala, ale tento rok som dala vsetky nerozbitne
pipka
19. dec 2009
dudus, alebo ježe mu sprav, to je vyborne 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3071
pipka
19. dec 2009
aj my mame len nerozbitne, nastastie :-N ja sa uz len desim, ako bude to pozlatko stahovat a do pusy vsetko davat :-p 😃
evitkamalicka
19. dec 2009
ja som radsej ani pozlatko nedavala, lebo to by dlho neprezilo, mam take pekne cervene a strieborne maslicky
jul
19. dec 2009
tak uz som tu 🙂
jul
19. dec 2009
co pozerate? ved nic nedavaju ]-(
evitkamalicka
19. dec 2009
ja nic, mam zapnute HBO comedy, ale ani neviem co tam davaju
jul
19. dec 2009
maly ma zas hrcu na cele a uz tam ma aj modrinu co minule treskol a skrabanec v strede cela co som ho minule nechtiac poskrabala,ma tam uz chrastu :-N
jul
19. dec 2009
odfot ju pipi 😃
evitkamalicka
19. dec 2009
my sme si nedavno potykali s chodnikom, lebo maly nie ze by normalne chodil vonku, ale uteka a nie vzdy mu nohy stacia a ja tiez nie vzdy stacim chytat, tak sme padli rovno na celo
pipka
19. dec 2009
my kukame na jojke nejaky film...ale dobra kravina 8-(
pipka
19. dec 2009
no zajtra ju cvaknem, ale ak sa zacne skerit, tak to moc ani vidiet nebude :-N
pipka
19. dec 2009
jaaj, no vonku padov mame uz zopar na konte aj my...len nastastie vzdy capne na ruky :-N

booze, hanka uz reve 8-( 8-(
dudu
19. dec 2009
my pozerame kurier-a sak to je dobry akcnaj , julis :-N
dudu
19. dec 2009
pipi sak tento kurier patri medzi kultove filmy, akoze kravina...? =-)
jul
19. dec 2009
kuriera pozerate? aj ja som uz prepla,ale neviem kolkatka je toto,ale kurier 2 bol dobry
dudu
19. dec 2009
jednotka
pipka
19. dec 2009
no dudus...neviem ake kultove...ale moje urcite nie :-N ja ako vidim niekde sikmookeho bojovnika uz aj prepinam ]-( 8-( takze uz sme prepli na CT1
jul
19. dec 2009
duduššš...dvojka sa mi hrozne pacila 😎
jul
19. dec 2009
ten hlavny hrdina kurier je fešššááááák 😎
dudu
19. dec 2009
nepamatam si ocom bola dvojka ale je aj trojka a ta bola tiez dobra 😉
pipka
19. dec 2009
no vy kurieristky...vy ste sa nasli 😃
dudu
19. dec 2009
julis, ze fesaaaaak, tomu sa hovori ze zachovaly a pouzitelny 😎 , boooza aku pusinku ma :-N 😉
jul
19. dec 2009
boze ja som prezrata jak prasa,boli tu svokrovci na kave,potom sme boli mi u nich na vecery a len do mna tlacili a tlacili 8-(
dudu
19. dec 2009
alebo dobre garazovany 😃
jul
19. dec 2009
sice ma kuty jak svina na hlave,ale aj tak je strasne sexi,skoro ako vin diesel x-)