Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
20. dec 2009
caftee, som tuuu 😉
pipka
20. dec 2009
no ja som vcera hanulu prelozila na moj vankus do postielky a spala az do rana x-) ale ja ked som sa sem vratila, zase sa mi vypol pc ]-( a ked sa mi ho podarilo po 15 min nastartovat, tak zas mi mrzol a padal net ]-( ]-( 8-( , tak som to od zurivosti vzdala a protestne som púri telke zaspala 😃 😃 😃 drak nedrak 😃

V tu kukal svadby podla Mary, romantika jak pre neho :-N 😃 a ja som tu hajala pod perinkou ako babatko :-N , az o polnoci, ked si isiel lahnut, tak ma zobudil, uz som sa len prebalila a nanovo zaspala az do rana, tak som teraz takaaaa vyhajanaaa 😎
pipka
20. dec 2009
doobeda vybehli, ze idu stavat snehuliaka, ale sniezik je sypky, tak sa len ohadzovali a dosli domov jak dva cencule :-N 😃

chcela som jej odfotit tu pusu...ale uz jej to odpuchlo :-N ...nastastie 😉
pipka
20. dec 2009
no ja idem stromcek robit poobede, tak som zvedava kolko nam vydrzi :-N 😃 mozno trhneme rekord a vecer uz bude orabovany :-p 😃
dudu
20. dec 2009
tak ja som dnes dostala tuto vahu 😃

http://www.tpd.sk/katalog/drobne-spotrebice/pri...

a to T sa vybral na nakup za 5 minut dvanast, ael doslovne. Predavacka ho ani do obchodu uz nechcela pustit, tak ju musel prehovarat 😉
jul
20. dec 2009
pipi....a V kukal taky sladak zas? 😃 a slzil? 😃
jul
20. dec 2009
😃 😃 😃 😃 😃 ze drak nedrak 😃
jul
20. dec 2009
my sme dnes vonku ani neboli, doobeda bolo - 8 stupnov 8-(
strasna kosa,teraz mam na teplomery - 5....ked som bola fajcit,tak mi mrzla bunda :-N
jul
20. dec 2009
dnes uz pustili R domov z nemocnice,dojde asi zajtra vecer alebo v utorok rano a bude tu cele sviatky; 8-(

ja uz to chcem mat za sebooou :-S
jul
20. dec 2009
co ste dnes vyvarali?ja ništ...len malemu som spravila hraskovu polievku s krupicovymi haluskami
inac sa cely den dlavy s ovocim
dudu
20. dec 2009
ja som dnes robila, klasiku polievka kuracia a rezen z kare :-N :-N
dudu
20. dec 2009
idem upiect nejake sladke..., neste sa mi ale..
jul
20. dec 2009
hmmm duduušššš.....mnaaaaam 🙂
jul
20. dec 2009
uz aj vazišššš na novej vahe?
dudu
20. dec 2009
este nie, lebo som ju dostala poobede, a to sa mi uz neoplati, ale zajtra zacnem s prevazovanim a uvidim....
pipka
20. dec 2009
no superstaristky a ostatnee, kde steee :-o 😉
jul
20. dec 2009
tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
pipka
20. dec 2009
no julis, neviem, ci slzil...sak ja som zalomila jak poleno :-N 😃

duduska dakujeme za drupalovske medovnicky...uz sme s hanulou aj koštli x-) dobreee
jul
20. dec 2009
komu drzis palce?
pipka
20. dec 2009
no moj cenculik bol aj poobede s tatom vonku, ale cestou v tescu, a tak...tak sem tam sa ohriali a sem tam ochladili 😃 a ja som zatial aspon v klude ten stromcek spravila 😉
a hanula dosla a ze jeeeeeeeeej, jeeeeeeeeeej 😃 😃 😃
no a samozrejme...prve islo dole pozlatko :-N ale gule sa zatial neodvazila ani dotknut, to len kukla, a ked som ukazala nono, isla prec x-) a salonky som tam zatial ani nedala...lebo tie kebyze tam dam...tak skmaše asi cely stromcek :-N 😃
pipka
20. dec 2009
jaaa neviem...mne je to uplne fuk kto vyhra :-N 😃 ale myslim, ze vyhla martin 😉
pipka
20. dec 2009
inak ja som dnes varila hovadzie dusene platky na sampinonoch s ryzou a miesany salat, ale papal iba tatino a fifi...a ja som na nich so slinkami v puse kukala 😞 ece mam dietu 8-(
jul
20. dec 2009
smajda bolhrozne falosny 8-(
pipka
20. dec 2009
no mne sa to tiez nejako zvlast nepacilo :-|
pipka
20. dec 2009
este tu mam betlehem s figurkami...ale ten uz vobec nemam odvahu postavit :-N
jul
20. dec 2009
si citala dnes bleskovky? zomrela zena toho vinca lukaca co tancoval v lets dance,mala tu chripku 8-( :-S
jul
20. dec 2009
mne dnes maly cely den uradoval na stromceku,dal neco dole a hned mi to doniesol a takto dokola 8-(
pipka
20. dec 2009
cooze? necitala :-| chudatko 😞 bude mat smutne vianoce |-| |-|
pipka
20. dec 2009
no ved mne tak bude hanka urcite zajtra nosit :-N a po zbytok Vianoc tiez :-N :-N 😃

a kde mas stromcek? Vedla krbu? =-)

Začni písať odpoveď...

Odošli