• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
caftee, som tuuu :wink:
20. dec 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som vcera hanulu prelozila na moj vankus do postielky a spala az do rana :dizzy_face: ale ja ked som sa sem vratila, zase sa mi vypol pc :angry: a ked sa mi ho podarilo po 15 min nastartovat, tak zas mi mrzol a padal net :angry: :angry: :rolling_eyes: , tak som to od zurivosti vzdala a protestne som púri telke zaspala :grinning: :grinning: :grinning: drak nedrak :grinning:

V tu kukal svadby podla Mary, romantika jak pre neho :sweat_smile: :grinning: a ja som tu hajala pod perinkou ako babatko :sweat_smile: , az o polnoci, ked si isiel lahnut, tak ma zobudil, uz som sa len prebalila a nanovo zaspala az do rana, tak som teraz takaaaa vyhajanaaa :sunglasses:
20. dec 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doobeda vybehli, ze idu stavat snehuliaka, ale sniezik je sypky, tak sa len ohadzovali a dosli domov jak dva cencule :sweat_smile: :grinning:

chcela som jej odfotit tu pusu...ale uz jej to odpuchlo :sweat_smile: ...nastastie :wink:
20. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja idem stromcek robit poobede, tak som zvedava kolko nam vydrzi :sweat_smile: :grinning: mozno trhneme rekord a vecer uz bude orabovany :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. dec 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som dnes dostala tuto vahu :grinning:

http://www.tpd.sk/katalog/drobne-spotrebice/pripravajedal-a-napojov/?detail=4875

a to T sa vybral na nakup za 5 minut dvanast, ael doslovne. Predavacka ho ani do obchodu uz nechcela pustit, tak ju musel prehovarat :wink:
20. dec 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi....a V kukal taky sladak zas? :grinning: a slzil? :grinning:
20. dec 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze drak nedrak :grinning:
20. dec 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes vonku ani neboli, doobeda bolo - 8 stupnov :rolling_eyes:
strasna kosa,teraz mam na teplomery - 5....ked som bola fajcit,tak mi mrzla bunda :sweat_smile:
20. dec 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes uz pustili R domov z nemocnice,dojde asi zajtra vecer alebo v utorok rano a bude tu cele sviatky; :rolling_eyes:

ja uz to chcem mat za sebooou :confounded:
20. dec 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste dnes vyvarali?ja ništ...len malemu som spravila hraskovu polievku s krupicovymi haluskami
inac sa cely den dlavy s ovocim
20. dec 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes robila, klasiku polievka kuracia a rezen z kare :sweat_smile: :sweat_smile:
20. dec 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem upiect nejake sladke..., neste sa mi ale..
20. dec 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm duduušššš.....mnaaaaam :slight_smile:
20. dec 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aj vazišššš na novej vahe?
20. dec 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie, lebo som ju dostala poobede, a to sa mi uz neoplati, ale zajtra zacnem s prevazovanim a uvidim....
20. dec 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no superstaristky a ostatnee, kde steee :astonished: :wink:
20. dec 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
20. dec 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no julis, neviem, ci slzil...sak ja som zalomila jak poleno :sweat_smile: :grinning:

duduska dakujeme za drupalovske medovnicky...uz sme s hanulou aj koštli :dizzy_face: dobreee
20. dec 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komu drzis palce?
20. dec 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj cenculik bol aj poobede s tatom vonku, ale cestou v tescu, a tak...tak sem tam sa ohriali a sem tam ochladili :grinning: a ja som zatial aspon v klude ten stromcek spravila :wink:
a hanula dosla a ze jeeeeeeeeej, jeeeeeeeeeej :grinning: :grinning: :grinning:
no a samozrejme...prve islo dole pozlatko :sweat_smile: ale gule sa zatial neodvazila ani dotknut, to len kukla, a ked som ukazala nono, isla prec :dizzy_face: a salonky som tam zatial ani nedala...lebo tie kebyze tam dam...tak skmaše asi cely stromcek :sweat_smile: :grinning:
20. dec 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaa neviem...mne je to uplne fuk kto vyhra :sweat_smile: :grinning: ale myslim, ze vyhla martin :wink:
20. dec 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som dnes varila hovadzie dusene platky na sampinonoch s ryzou a miesany salat, ale papal iba tatino a fifi...a ja som na nich so slinkami v puse kukala :frowning2: ece mam dietu :rolling_eyes:
20. dec 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smajda bolhrozne falosny :rolling_eyes:
20. dec 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa to tiez nejako zvlast nepacilo :unamused:
20. dec 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este tu mam betlehem s figurkami...ale ten uz vobec nemam odvahu postavit :sweat_smile:
20. dec 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si citala dnes bleskovky? zomrela zena toho vinca lukaca co tancoval v lets dance,mala tu chripku :rolling_eyes: :confounded:
20. dec 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dnes maly cely den uradoval na stromceku,dal neco dole a hned mi to doniesol a takto dokola :rolling_eyes:
20. dec 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cooze? necitala :unamused: chudatko :frowning2: bude mat smutne vianoce :pensive: :pensive:
20. dec 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved mne tak bude hanka urcite zajtra nosit :sweat_smile: a po zbytok Vianoc tiez :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

a kde mas stromcek? Vedla krbu? :confused:
20. dec 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok