Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
20. dec 2009

ty brdo,ja mam na teplomery - 10

jul
20. dec 2009

najskor som chcela vedla krbu,ale zistila som,ze tam nemam zastrcku,tak som ho postavila k terase

lia
autor
20. dec 2009

jezis baby,ja sa tak bojim,R je chory,prestava aj fajcit,bolia ho pluca,ja som z toho nestastna a bojim sa o neho.a udel podnikatelov-musi ist do roboty ☹

pipka
20. dec 2009

ja radsej ani nejdem kuknut, ale kosa urcite je, lebo mam zarosene okna a zvonku namrazene 🙄

dudu
20. dec 2009

pipi ako ste ich mohli jest ved su ako kamen, ale nejako mi napuchli, co? 😉

jul
20. dec 2009

aj kasle? liušš

dudu
20. dec 2009

kosa teda je, lebo mne sa na okne vobec netopi sneh.. 😅

pipka
20. dec 2009

lius ajooj, no to ti verim 😒 🙄 ja by som sa snazila ho nepustit...nepostradatelnych ludi su plne cintoriny 😖 🙄
povedz mu, ze robota nie je zajac a neutecie 😖

dudu
20. dec 2009

ano lius , nikam ho nepusti pipka ma pravdu kazdy je nahraditelny...

pipka
20. dec 2009

normalne dudus...sak kym ich V doniesol domov, tak cestou boli na mraze, tak krasne nasali vlhkost a s cajikom sa v pohode dali papat 😉

lia
autor
20. dec 2009

kasle julišššš,uz to ma lepsie,ale bojim
ja viem pipi,hadame sa uz kvoli tomu cely tyzden ☹

dudu
20. dec 2009

pipi ako si piekla tu pizzovu strudlu mne sa uple potrhala a splasla 😕 😢

pipka
20. dec 2009

julis, mala si ho dat na terasu, nech maly len cez okno kuka 😅 😀 nekmasal by ho stale... 😀

jul
20. dec 2009

chodur ma hrozny ten uces

jul
20. dec 2009

no zase by mi kmasal zaluzie a trhal klucku 😠 😅

pipka
20. dec 2009

aj Petr Janda je v hladisku 😉

pipka
20. dec 2009

jaaaaj julis...vidis...no furt neco 😅

dudu
20. dec 2009

lius ziadne peniaze ti manzela nevratia, moj svokor lezal v nemocnici s mladou babou co jej taketo prechladnutie sadli na srdce a teraz caka na transplantaciu, tak nech si R nezahrava, ved teraz ste uz traja...,

jul
20. dec 2009

aspon sa dopuje nejakymi liekmi?

ved to aj R...dnes ho pustili z nemocnice,diera v bruchu,chodi jak dosrany a prva cesta do roboty 🙄

dudu
20. dec 2009

julis a tebe sa sneh na oknach drzi?

jul
20. dec 2009

kde kde

jul
20. dec 2009

ano duduššš ,ja mam stresne cely den ako pod perinou 😀

dudu
20. dec 2009

je to take romanticke.., ze? mna dnes tak stipe chrbat, asi bude romantika pod perinou 😀

pipka
20. dec 2009

dudus, normalne vyvalkas cesto listkove, ale nie uplne na tenko, ale tak na 4 mm, potriet kecupom, posypat oreganom, naukladas platky sunky, na to podla chuti...hribiky, kukuricka, paprika...syr a zavinies, dobre z bokov podhnes a cele zhora potries vajcom a peciem na 200°C cca 20 min 😉

jul
20. dec 2009

ale oni si nedaju povedat,proste by to neprezili keby do tej roboty nesli,aj keby sa mali plazit 😅

lia
autor
20. dec 2009

sak ja viem,on hovori,ze uz mu je lepsie,je uz lepsie,ale az dnes po tt brania atb a co ja viem coho vsetkeho.povedal,ze ked mu bude zle,tak pride domov.musi ist aj rodny list pre malu vybavit a zdravotku,k lekarovi musi ist.
to je strasne juliššš,im uz drbe,ze??

pipka
20. dec 2009

no viem si presne predstavit, ako by sa aj V chabral do roboty...ale ak zacnem oponovat, nech mysli na hanku, tak uz sa trosku kroti, nastastie 😉 predsa len uz je to otec rodiny 😉

dudu
20. dec 2009

pipi tak ja nechapem sak asi tak som to aj urobila, no reparat bude musiet prist co najskor, a to si cele 500 g cesto dala na jednu nohu?, alebo si mala nejaku inu gramaz?

dudu
20. dec 2009

fuu taka som hladnaaa, a davam si vyslahany tvaroh , neochuteny , fuj

jul
20. dec 2009

liušššš drbka im riadne 🙄