• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
mne je tiez prijemnejsia nez sindlerka alebo koscova
20. dec 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to je s titulakmi a komu sa chcce tak neskoro citat? tebe julis? alebo vies po anglicky?
20. dec 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepsi je bezdeda
20. dec 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsimam duduššš :unamused: skoda
20. dec 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani neviem kto by sa mi pacil, ale cmorik to nie je ani koscova to nie je..., asi ta predna :confused:
20. dec 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis a ten fringe nepozeras?
20. dec 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nepaci nikto zo superstaristov,ale smajda sa mi lubi,mozno on spravi dieru do sveta :sweat_smile:
20. dec 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to nikdy nepozerala, ale ukazky su vzdy take zaujimave, ale neviem ci to je serial na pokracovanie alebo kazda cast je o niecom inom...
20. dec 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duduššš,to nepozeravam,to ma nebavi,take rozpravky nerealne :unamused:
teraz som prepla na jednotku...sak nic nedaaavajuuuuuu :angry: :angry: :angry: :angry:
duduššš,kazda cast je o niecom inom
ok, baby idem do hajan, prajem dobrú noc pa pa
20. dec 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, ale asi pojdem do hajann zajtra si idem rano pre vysledky k diabe.....ke, tak aby som nezaspala, som zvedava ake budem mat hodnoty....
20. dec 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak cafteeeeeeee :wink:
20. dec 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: som prva dnes, wau :grinning:
21. dec 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat papam na obed zemiakovu placku :dizzy_face:
21. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafet...doteraz som makala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera sa mi pri vypinani stromceka uspesne podarilo roztrhnut jednu svetelnu retaz...tak som si zarobila :rolling_eyes:
bola uz sice stara...ale dobra, tak som dnes zhanala svetielka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: na poslednu chvilu... :rolling_eyes:

nastastie mam uvarene, tak sa aj ja idem napapat hovadzinky so zemiakovym pyre a kukam basnikov, konecne kliiiiid :grinning:
21. dec 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes poobede musim az do stvrtej trcat doma :rolling_eyes: dojdu nam menit vodomery :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam, ze to rychlo spravia, sak to potom uz pojdem von za tmy :angry: :rolling_eyes:
21. dec 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som akurat dala maleho spat a idem si zatialodhrnut sneh z auta a este aj kolesa nafukat na kociku....jak sa mi nechceeeeeee,ale musim,lebo musim ist na nakup,uz nemam doma ani sucheho chleba :rolling_eyes:
21. dec 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my trcime doma nedobrovolne, obe deti mam chore :frowning2: mne to este uplne nepreslo a im to uz pekne zacina :frowning2: super vianoce nas asi cakaju :cry:
21. dec 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola doobeda v trznici a na kapustu rada, jak keby uz vecer mal byt koniec sveta a kapusta zadarmo :sweat_smile: :rolling_eyes: nastastie, ze my kapustnicu az na Silvestra robime :sunglasses:
21. dec 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, chudence, nech vam to rychlo prejde. Tiez maju aj ATB? :confused:
21. dec 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nekukate basnikov? :confused: :grinning:
21. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemaju pipi, zatial nechcem ist k mudre. maju zelene huste sopliska a trosku kaslu, ale chcem najprv doma liecit kvapkami do nosteka a sirupom na kasel a dufam, ze im to prejde aj bez atb
21. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak budem drzat palce :wink: nech ste vsetci co najskor fit
boze vy sa tych chorob nejak neviete zbavit, vas sa to tusim dokola stale drzi :fearful: :unamused:
21. dec 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, lebo prvotny problem je u mna, ja som skoro kazde 2 tyzdne chora a neviem preco :confounded: a ked to baby chytia, tak jedine odo mna
21. dec 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi a nemas ty nejaku oslabenu imunitu? neskusala si to nejako riesit? nieco na posilnenie imunity?
21. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem pipi, ale mozne to je. neskusala zatial, lebo ani neviem co by to malo byt :sweat_smile:
21. dec 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba zajst asi k obvodacke, a ona ta niekam posle...ja ani neviem kam, ale viem, ze na imunitu sa robia nejake testy :wink:

alebo mozes pit NUTRILON :sweat_smile: :grinning: :grinning: ten je na posilnenie imunity :grinning:
21. dec 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak su aj nejake homeopatika na zvysovanie imunity, skus sa na to opytat v lekarni :wink:
21. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok