• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
skusim najprv tie homeo, to sa mi zda ako najjednoduchsie :slight_smile: a nutrilon si neprosim, dakujem :grinning:
21. dec 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to len keby si bola v nudzi...tak trojku ece mame :sunglasses: :grinning: mozes si prist s flastickou natankovat :grinning:
21. dec 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje vrestadielko uz z postielky vykrikuje, tak padam, paaaaa :wink:
21. dec 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze nutrilon pit
21. dec 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cakam kym sa maly zobudi a idem na nakup,drzte palce,dufam,ze to zvladnem 1x s autom po snehu :confounded:
21. dec 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne akurat postarka zobudila deti, slak ma trafi :angry: :angry: :angry: nespali ani hodinu, to zas bude do vecera kym pojdu spat :cry:
21. dec 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,

uz som myslela,ze je dobre vcera a dnes zase zapchaty nos :frowning2:
mixi,mala by si sa objednat na imunologiu,tam ti zistia co sa deje s tvojim telom,uz to potrebujes.
julišššš,ty uz si PANI VODICKA :wink: ale davaj bachacku a chod pomaly :wink: a Rišššino je svetovy tanecnik :grinning: :grinning:
idem este Hanulku pozriet :slight_smile:
21. dec 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hanulka anjelik ako vzdy :dizzy_face: :dizzy_face: zlaticko :dizzy_face: ako sa zacala menit :slight_smile:
21. dec 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, po lyzovacke a prestahovani to asi zacnem riesit :slight_smile:
21. dec 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kam idete lyzovat mixi??
21. dec 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, M mal ist na kaprun do rakuska, ale kedze ide na operaciu s kolenami idem s jeho kamosom ja :grinning:
21. dec 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawes

tak bola som si pre vysledky od dibeto....ky, a cukor v norme, akurat mi zvysila dennu davku sacharidov ale to iba na noc :grinning: , dalsiu kontrolu az zaciatkom januara, celkom som rada.
No a uz viem co to je tehu zapcha, kedze nemozem ovocie ani citrusy iba bielkoviny a zeleninu... :unamused:

mixi dufam ze sa nevratis z lyzovacky zasek chora? :confused: :sweat_smile: , davaj si pozor...

pipi mame novu spravicku v rodine, JE SICE PRISNE TAJNA, takze o nicom nevies!!... :zipper_mouth: :zipper_mouth:
L a Monika su v 8tt :sweat_smile:, neviem ako dlho pracovalii , ale asi dlho nie :sweat_smile: :wink: ..., viac neviem
21. dec 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafet

dudušššš tak super to celkom dopadlo,ta kontrola nie?
aspon sa ti to nezhorsilo :slight_smile:
21. dec 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liušššš....ukaz nam nejake nove foto malickej...prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :frowning2:
21. dec 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liuššš ano,som uz pani vodicka :sunglasses: zvladla som to lavou zadnou :sunglasses:
21. dec 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus, no budem rada, ak sa vratim odtial ziva a zdrava :grinning: a inak super, ze ti tak dobre dopadla kontrola :slight_smile:

julis, smyka sa na cestach, ci pohoda ???
21. dec 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola s malym vonku po 100 rokoch s kocikom a skoro sme zmrzli,celu cestu domov mi uz reval :unamused:

pipi,akurat sa maly hupe na nohach :grinning:
21. dec 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi smyka sa,ale nastastie kazdy chodi pomalicky jak na kravach,cesty tu nie su moc odhrnute :unamused:
21. dec 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj ja som dnes prvy krat soferovala v zime :sweat_smile: , celkom mi to islo aj som sa baaala..., ddnes mam asi stastny den... :sweat_smile:
ozaj nepozerali ste vcera Jachyme hod ho do stroje? tam sa riadil stasnymi a nestastny :wink: mi dnami

mixi smyka sa ale ked ides pomalicky v klude tak je to celkom fajn, aj na chodnikoch aj na ceste snehu nieto...
21. dec 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola v petrzke a tam boli poodhrnane vsetky cesty :confused:
21. dec 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duduššš ty uz kolko soferujes?

ja 5 mesiacov :sunglasses: :sweat_smile:
21. dec 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis ako opera? ficis?
21. dec 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duduššš,ale my sme dzedzina :sweat_smile:
21. dec 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa v zime bojim, minuly rok som nesla pre istotu ani raz, ale v sobotu by som mala ist sama a uz teraz mam z toho bobky :grinning: snad sa do soboty sneh roztopi :grinning:
21. dec 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano duduššš...opera je opera :sunglasses:
21. dec 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze bobky

zevraj ma prsat...uz neviem kto mi to hovoril
21. dec 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi tak nejako ako ty alebo onieco dlhsie ale v snehu som este nesla tak som sa bala, ja som 14 rokov nesoferovala :sweat_smile: , iba teraz cez leto mal kamos na mna nervy... :sweat_smile:
21. dec 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa ti soferuje s brusenom?
21. dec 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aano ano ma od zajtra alebo od stredy prsat..., v pohode mixi sneh uz v sobotu nehrozi..
21. dec 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite na vianoce bude naschvalliat jak drbn.te :angry: :angry: :angry:
21. dec 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok