• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
ja zahradu nekukam....maly pozera tu rozpravku na jojke....tak si to kuknem zajtra cez archiv.
22. dec 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo to pri detoch proste nezvladam :cry:
22. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, nic si z toho nerob...vsetko bude ok...zvladnes to, neboj sa :slight_smile:
22. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvladnem, lebo to proste resit nebudem
22. dec 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis....aj to je riesenie :grinning:
22. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi ja už mám prípravy za sebou, teraz sa len tak poflakujem a relaxujem, dnes sme boli vonku, mali sme takú dlhšiu vychádzku, bolia ma nohy ako koňa, deti zalahli a v momente spali.
Takže mixi, vobec sa nestresuj, čo si nestihla-nevadí, hlavne že ste zdraví všetci. :grinning:
22. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi,ja nerobim nišššt...naco :rolling_eyes:

este som ani nezacla s upratovanim...ved to ma pocka :grinning: ,ani nepeciem,darceky mam pokupene a aj nakupene potraviny a uz len cakam na vianoce ako budem cez den varit veceru a to je vsetko :sunglasses:
22. dec 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a duduššššš..... VYHRALA SIIIIII :angry: :angry: :angry: :angry: :sunglasses:
22. dec 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja poznám tie stresy pred vianocami a preto začínam s nakupovaním darčekov už v auguste a s pečením a chystaním už začiatkom decembra-pomaly, postupne po troche a aspoň nemám pocit, že som sa nadrela ako hovado. Dnes som skontrolovala, či máme všetko na prípravu jedla na štedrý deň, zajtra muž dokupi pár potravín ešte a finito. koláčiky napečené, darčeky zabalené, výzdoba spravená, stromček svieti... :grinning: už lmôžu kludne prísť tie vianoce. :wink:
22. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez tento rok nestresujem....vacsinu veci mam porobenych...uz len take kozmeticke upravy :sunglasses: .....a aj tak pojdem hned 25-teho k nasim...drahy ide na 4 dni do roboty....tak by som tu bola sama...tak nejako ani moc nechystam.
22. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som ako na mol dnes, boli sme na kapustnici u známych-to tam sme iišli tak ďaleko peši-dala som si tam vínko a normálne mi oči zatláča, asi idem spať. :pensive:
22. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cely problem je v tom, ze som bola chora a teraz mam deti :confounded: najprv som nic nemohla robit a teraz sa ani na nakup nedostanem a deti su umrncane, proste sa neda :frowning2: nebudeme mat ziadne vianoce :cry:
22. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze pipiiii :angry: :angry: :angry: :frowning2:

doteraz som sedela na weckuuuu,ty si mi poslala ten hajzlovy virus tusiim :cry:
22. dec 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul...co si jedla ?
22. dec 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi...drahy ti nepomoze ?
22. dec 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabii co ja uz viem :unamused: sak ako vzdy 5 cez 9 :sweat_smile:

ale hraskovu polievku a vecer mi svokor doniesol fasirku a to sme si dali s cibulou a horcicou :sweat_smile:
22. dec 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie zabi, on momentalne riesi svoje zivotne dolezite veci... on nenavidi vianoce, tak ich kasle aj mne :pensive:
22. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi...ten moj neznasa tiez tie stresy okolo toho.....ked ho vytiahnem na nakup...tak vzdy hundre, hresi....tak som potom z toho znechutena :pensive: ...ale zasa doma mi pomoze.
22. dec 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, aspon kvoli detom by sa mohol pretvarovat :pensive:
22. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, pretvarovat sa on bude, na stedry den... lenze neviem kedy, ked doobeda ide este na pansku zurku :rolling_eyes: :pensive: len ma smolu, lebo ja sa pretvarovat uz nebudem ani nahodou :pensive:
22. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, ja by som zasa jedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiha,to na vianoce ide doobeda zurovat? :confounded:
22. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, to chodia kazdy rok uz niekolko rokov... a potom poobede samozrejme spi, aby podvecer fungoval...
22. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...tak to nemam slov :rolling_eyes:
22. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je hroze mixi :pensive:
fakt vsetko necha na teba a este aj deti musis strazit
22. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde steeee
22. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuj,mne tak zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem hulit
22. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja spat, nic sa mi nechce :confounded: pa zajtra
22. dec 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :wink:

Ja na vianoce tiež nikdy nestresujem, všetko robím pekne postupne, darčeky priebežne od septembra, koláčiky mám napečené, niečo ja niečo mamka, niečo svokra, šalát spravím zajtra, stromček už stojí a kapustnicu dám variť vo štvrtok ráno, rybku upečie B tesne pred večerou a vianoce sú tu.

Mixi, nestresuj, ja som tiež v jednom kuse sama doma, chlapi sú proste chlapi, napísala by som to aj "krajšie" ale radšej sa zdržím
22. dec 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok