Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
22. dec 2009

huraaaaaaaaaaaaaaa, vyhrala som, filip doniesol k mame chlapa 😅 😀 😀 😀

ku gratulaciam dakujem dakujem dakujem 😉

dudu
22. dec 2009

ja tiez nestresujem, piect sa mi nechce mam len medovniky vsetko sa bude varit az na stedry den tak mam dva dni volno 😉 , to ako dnes a zajtra 😅 , akurat povysavam a umyjem podlahu a prach inac vsjo prpravene

pipka
22. dec 2009

no fcul som az skoncila....s malymi peripetiami s fifinou 😅 😝

pipka
22. dec 2009

no mixi...to fakt nemas inu sancu, len sa na to vy... 🙄 to by som sa aj ja 😝

ja som s vypatim vsetkych sil dnes spravila stromcek aj u nasich, akurat som sa v klude najedla, kkym tam hanula spala, lebo potiahla az dve hodky 😉 a stromcek som robila, ked isli poobede von, ale boli len hodku, tak som finisovala uz s fifinou za zadkom...ale mala tam dvoch zabavacov, tak sme to spolocne zvladli. 🙂

pipka
22. dec 2009

a domov sme dosli o siestej a vo vani KAPOR 😀 😀 😀 no to bola radost 😀 bavilo ju nanho kukat asi tak dve minuty...a uz aj padala prec 😅 vlacit igelitky napratane plysakmi je ovela vacsia zabava 😅 😀 😀

pipka
22. dec 2009

no a ked som sa isla pustit do sulania, tak sa madam zobudila s velkym revom, tak som ani pol ordinacie nevidela 😠 🙄 a nakoniec som ju ani neuspala, tak koniec dokukala s nami v obyvke 😅 😖

potom som uz ale chtiac nechtiac ist sulat, lebo cesto uz hotove, tak aby mi neobschlo...ale madam tak vrieskala, ze v polovici som to uz nezvladla, musela som sa umyt, ist ju uspat, asi pol hodinu som pri nej lezala a az po jedenastej som pokracovala v sulani 😝 😝 🙄

no a kym som to pospratavala...tak uz spite 😅 😀

pipka
22. dec 2009

no askoro rano vyrazame na velky nakup...z toho mam stres uz teraz 🙄 ked si predstavim tie davy 😖 ale uz nemam inu sancu, V nemal inokedy cas... 😠 co nekomentujem, tak sme si to nechali na poslednu chvilu 🙄

dojdem odtial a mozem piect makovniky a orechovniky....a to uz je naozaj posledne co na Vianoce robim 😎 uz len obalit rybu a spravit salat a uvarit polievku, ale to uz zvladam aj na stedry den doobeda, kym rodzinku vyhodim na hodku von 😉

pipka
22. dec 2009

tak som sa vyrozpravala...a mozem spokojne ist spat 😀 😀 😀

tak dobruuuu 😉

mixka
23. dec 2009

bre ranko 🙂
ja som akurat dozehlila, mamca mi pride pomoct, tak snad nieco stihnem porobit. a pipi, tiez ma caka nakup v tescu a tiez ked si to predstavim sa mi chce blit 🙄

lumah
23. dec 2009

dobré ránko!
dudu ty si Adelka? Pridávam sa ku gratulantom, prepáč, že až dnes, nevšimla som si. 😝
pipi my sme sa tomu našťastie vyhli-hlavný nákup sme spravili už minulý týždeň, dnes muž len chlebík dokupi a nejakú zeleninku.
mixka ty už máš požehlené??? Vidíš dobrý nápad, idem aj ja, nech mi to tu netrčí na štedrý deň. 😝 Chalani mi pospali, tak možem. NO to nakupovanie dnes ti nezávidím, bude všade milion ludí.
Idem teda rýchlo žehliť. 🙂 Si ma inšpirovala.

mixka
23. dec 2009

merala som a vazila deti 🙂 lenka 91cm a 13kg, laura 90cm a 13kg 🙂

lumah
23. dec 2009

ožehlenééééééééééé! 😀
mixi kočky sú to- Lenka a Laura 🙂

mixka
23. dec 2009

sikulka lumah 😉 ja som vsetko doma poumyvala, tak sa hned tesim viac na zajtra, hned to u nas vypada krajsie 😀

zabka132
23. dec 2009

caute....ja pomaly viazem salonky....drahy siel na 2 hodky do prace este...ked pride, ozdobime stromcok 🙂 ...vcera som tu mala jak v skatulke...teraz som dala filipkovi noznice, lep a spolu sme natrhali papieriky....a lepi o stodvesto....tak si asi viete predstavit, ako to tu vyzera 😅 ....ale hrozne ho to bavi 😵

zabka132
23. dec 2009

no vidis mixi....treba sa na tie vianoce dobre vyspat 🙂 ....a hlavne si nerobit tazku hlavu, ked nie je vsetko dokonale 😉

lumah
23. dec 2009

mixi mne slubila dcera, že uprace zajtra doobeda, ja budem variť a chystať výzdobu na stol. Už sa teším, ako mi chalani stiahnu na zem. 😝 Všetko im horí pod rukami.
Mixi ale ty si tiež šikulka, si toho postíhala ozaj dosť. 😉

mixka
23. dec 2009

nooo, snazim sa, ked mam doma trdlo 🙄 ozehlene, poumyvane a fcul sa za chvilu chystam na nakup dp tesca, to bude chciet asi pevne nervy 😀 ale inak mi fakt pomohlo, ze som vcera isla skoro spat a vyspala sa z depky, dnes mi to ide hned lepsie 🙂

lumah
23. dec 2009

mixi prajem pevné nervy pri nakupovaní, pipka to už má asi za sebou a teraz si lieči nohy a nervy pri kávičke. 😀

dudu
23. dec 2009

cawes 😉
lumi nie som adelka, ale dagmar 20-teho 😅 😀 😀 , ale dakujem 😀 😀 😀 😀
ste naozaj sikovne, ja som sa este k tomu vysavaniu a umytiu podlahy nedostala....., musim ist na rychlu navsevu tak asi budem robit az vecer 😒

ninka1234
23. dec 2009

Čaute, kde ste? 😕

pipka
23. dec 2009

cafet...ja tu 😎

mixka
23. dec 2009

aj ja tu 🙂

ninka1234
23. dec 2009

a V, čo robí, to čo B ?

pipka
23. dec 2009

no my sme dnes stihli nakup hned od osmej rano a boli sme tam skoro sami v Poluse...ale ked sme odchadzali...bozie dopustenie 😝 chvalabohu, ze sme si privstali a nakupili sme sup-sup 😵

akurat az doma som zistila, ze som hanke zabudla kupit kaše 😅 ...ale ved nejako vydrzime 😉

pipka
23. dec 2009

jasnee ninus...presne to iste 😀 poloha nezmenena 😠 😀

ale dnes aspon zabil a naporcoval kapra 😎 tak ma oddych povoleny 😉 ...a bol skoro 3 hodiny s hankou vonku 😉

pipka
23. dec 2009

a ja som zatial napiekla makovniky a orechovniky, uvarila, bola som si u nasich pre mobil, co som tam vcera zabudla 😅 a kamoske odniest kolaciky, co som pre nich piekla 😉

zajtra musim este povysavat a vytriet, lebo dnes sa sem zase nanosilo...ale vecer som uz na to nemala naladu...aj zajtra je den 😝 😀

pipka
23. dec 2009

mixi, ja som vcera vazila hanku a merala a ma 88cm a 11,8 kg 😎 riadna vaha uz 😝

pipka
23. dec 2009

inak vecer sa uz super soferovalo po meste....cesty prazdne, vsetci cezpolni doma...to bude KLUUUUUD 😀 😀 😀

pipka
23. dec 2009

a to ste sa len zahlasili a uz som tu zase sama? 😕 😅

ninka1234
23. dec 2009

ale som tu, len píšem aj na FB