Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
23. dec 2009
no najvyssi cas ist hajat...nech sa na toho Jeziska pripravim 😃

dobruuuuuuuuuuuu 😉
mixka
24. dec 2009
breeeeeeeeeeeeeeeeeee raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaankooooooooooooooooooooooo x-)
ninka1234
24. dec 2009
Krásne vianočne sviatky, hľavne veľa zdravia, šťastia, radosti a pohody v kruhu svojich najbližších
evitkamalicka
24. dec 2009
babulky prajeme vam vsetkym krasne vianoce, drobcom vela vela darcekov a zdravicka
ajka23
24. dec 2009
pripajam sa, krasne vianoce vsetkym... x-) x-) x-) x-)
a vela darcekov samozrejme... 😃 😃 😃 😃
moj M isiel akurat nakupovat darceky... :-S :-S 😃 😃 😃
mixka
24. dec 2009
krasne vianoce bosorky x-)
zabka132
24. dec 2009
...prajem krasne a pokojne prezitie vianocnych sviatkov....vela vela darcokov 😎
lumah
24. dec 2009
Ahojte!Som tu len na skok - prajem Vám krásne prežité Vianoce a veľa radosti pri rozbaľovaní darčekov, či už svojich alebo keď si ich budú rozbaľovať Vaše ratolesti-pipka, jul, mixka.... 😃
Dnes sa narodila mojej dobrej kamoške dcera-tomu hovorím vianočný darček pre manžela. 😃 Majte sa, paaaaa.
pipka
24. dec 2009
KRÁSNE VIANOCE všetkým aj my želáme x-) x-) x-) x-)
pipka
24. dec 2009
no my uz mame iskricky v ockach za sebou x-) joooj, bolo tu darcekov, vacsina pre hanulku a kopa pre tatinka...a tri pre maminku 😃 spapali sme kaprika bez ujmy na zdravi, hanulka normalne pol podkovicky zbodla...a len ham ham ham...musel jej velmi chutit x-) a plny tanier zemiakov a par lyzic sosovicovej polievky, na to rozne medovniky a kolieska...no hladna spat nesla :-N 😃

a my dvaja uz vyvalení pri Popelke 😎 😎 😎

dostala som svoje prve osobne vizitky 😎 😃 mozem machrovat a rozdavat...home manager 😃 😃 😃 a k tomu aj strieborny vizitkar , permanentku na aquaerobic a vysavac 😉
dudu
24. dec 2009
Cawes 😉
pripajame sa aj my s Tamarkou, vseeetko najlepsie a vela pohody... 😃
mixka
24. dec 2009
aj my to mame za sebou v zdravi 🙂
dudu
24. dec 2009
no my sme papali az skoro o sedmej, neboli sme hladni, ale ked som zacala nosit na stol, tak nam obom tak vyhladlao ze me potajme zobkali :-N 😃
no darceky boli superne uz mam konecne bezdratovu mysku... 😃
mixka
24. dec 2009
my sme jedli o 16tej a este teraz som strasne napchata 8-( preco nemozu byt vianoce bez jedenia ???
dudu
24. dec 2009
mixi, ved o tom to jeee, poriadne sa napraskat.... 😃 , nepoznaz jeden smrtelny hriech je obzerstvo 😃 😃 😃 ,
mixka
24. dec 2009
hej dudu, lenze uz som si musela dat 2 tabletky, aby som nezdochla 8-( neznasam vela jest, fnuk 😢 teda nie ja, ale moje telo 😢
dudu
24. dec 2009
pohoda, vydrziz.., 😉 krpate sa tesili z darcekov? rozbalovali ako sialene.., ze?
pipka
24. dec 2009
my sme papali o piatej, preeesne akurat odbilo 😃 x-)
dudu
24. dec 2009
home manager to dobre naplanoval 😃
pipka
24. dec 2009
mixi, tak preco jes vela, ked vies, ze to tvoje telo nezvlada :-N

ja som si dala len přiměřene 😃 trosku polievocky, jednu rybku a trolinku salatu...a teraz zobkame s V sladke a sutazime, kto comu dlhsie odola 😃 😃 ja som uz neodolala dvom gulickam, jednemu makovniku a dvom medovnickom....a este sa tu na nas smeje plna misa sladkosti :-N 😃 :-p
pipka
24. dec 2009
dudus, tak co ti vsetko Jezisko doniesol? =-) mixi a tebe? =-) x-)

nas este dvaja jeziskovia cakaju...zajtra a pozajtra 😎 tak este nie je vsetkym darcekom koniec 😃
mixka
24. dec 2009
jeeeeeezis pipi, ale sak ja som nie vela co do mnozstva 😃 jednu oblatku, jednu malu zufanku kapustnice a jednu podkovicku kapra a 2 lyzice salatu :-N a teraz som este zrela na odvoz nohami vpred 8-(
pipka
24. dec 2009
mixi, tak to aj ja okrem tej oplatky...ale ja som ina korba ako ty...ja asi lepsie zvladam :-N

moja kolegyna si vzdy takto pred obzerstvom davala nospu, nemas? To je na lepsie travenie, na zaludok a zlcnik 😉
mixka
24. dec 2009
ja som dostala od manzela strieborne nausnicky a od mamci kos pruteny na spinave pradlo, to som strasne chcela 🙂 a krpate dostali kazda obr plysoveho slona a supravu babika + vybava, to doma a u mojej mamy drevene puzzle, pyzamko a plysoveho krtka 🙂
dudu
24. dec 2009
no mne ten nas domaci jezizsko doniesol zupan, lebo ked pojdem do nemcnice tak aby som mala a tu mysu 😃
mixka
24. dec 2009
nemam, ja sa zachranujem maaloxom 😃
dudu
24. dec 2009
od svokrovcov asi postelne pradlo, a od svagra neviem co bude..., ale to je mi jedno a od nasich neviem co dostaneme, asi eurase :-N 😃 😃 😃 , na tie sa tesim 😃 😃 😃
pipka
24. dec 2009
mixi, a mamca bola u vas na veceru?
pipka
24. dec 2009
jaaaaj a este som zabudlaaaa, este ma tu V upozornil, ze som zabudla napisat, ze som este dostala aj woodoo babiku ze popelka sa vola 😃 😃 😃 a fifi dostala dobru vilu 😃 😃 😃 tak mame obidve woodoo a mozeme spendliky pichat :-N 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli