• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
no najvyssi cas ist hajat...nech sa na toho Jeziska pripravim :grinning:

dobruuuuuuuuuuuu :wink:
23. dec 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breeeeeeeeeeeeeeeeeee raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaankooooooooooooooooooooooo :dizzy_face:
24. dec 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne vianočne sviatky, hľavne veľa zdravia, šťastia, radosti a pohody v kruhu svojich najbližších
24. dec 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky prajeme vam vsetkym krasne vianoce, drobcom vela vela darcekov a zdravicka
24. dec 2009 o 09:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripajam sa, krasne vianoce vsetkym... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a vela darcekov samozrejme... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
moj M isiel akurat nakupovat darceky... :confounded: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dec 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne vianoce bosorky :dizzy_face:
24. dec 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...prajem krasne a pokojne prezitie vianocnych sviatkov....vela vela darcokov :sunglasses:
24. dec 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!Som tu len na skok - prajem Vám krásne prežité Vianoce a veľa radosti pri rozbaľovaní darčekov, či už svojich alebo keď si ich budú rozbaľovať Vaše ratolesti-pipka, jul, mixka.... :grinning:
Dnes sa narodila mojej dobrej kamoške dcera-tomu hovorím vianočný darček pre manžela. :grinning: Majte sa, paaaaa.
24. dec 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KRÁSNE VIANOCE všetkým aj my želáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my uz mame iskricky v ockach za sebou :dizzy_face: joooj, bolo tu darcekov, vacsina pre hanulku a kopa pre tatinka...a tri pre maminku :grinning: spapali sme kaprika bez ujmy na zdravi, hanulka normalne pol podkovicky zbodla...a len ham ham ham...musel jej velmi chutit :dizzy_face: a plny tanier zemiakov a par lyzic sosovicovej polievky, na to rozne medovniky a kolieska...no hladna spat nesla :sweat_smile: :grinning:

a my dvaja uz vyvalení pri Popelke :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

dostala som svoje prve osobne vizitky :sunglasses: :grinning: mozem machrovat a rozdavat...home manager :grinning: :grinning: :grinning: a k tomu aj strieborny vizitkar , permanentku na aquaerobic a vysavac :wink:
24. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cawes :wink:
pripajame sa aj my s Tamarkou, vseeetko najlepsie a vela pohody... :grinning:
24. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my to mame za sebou v zdravi :slight_smile:
24. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme papali az skoro o sedmej, neboli sme hladni, ale ked som zacala nosit na stol, tak nam obom tak vyhladlao ze me potajme zobkali :sweat_smile: :grinning:
no darceky boli superne uz mam konecne bezdratovu mysku... :grinning:
24. dec 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme jedli o 16tej a este teraz som strasne napchata :rolling_eyes: preco nemozu byt vianoce bez jedenia ???
24. dec 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, ved o tom to jeee, poriadne sa napraskat.... :grinning: , nepoznaz jeden smrtelny hriech je obzerstvo :grinning: :grinning: :grinning: ,
24. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dudu, lenze uz som si musela dat 2 tabletky, aby som nezdochla :rolling_eyes: neznasam vela jest, fnuk :cry: teda nie ja, ale moje telo :cry:
24. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pohoda, vydrziz.., :wink: krpate sa tesili z darcekov? rozbalovali ako sialene.., ze?
24. dec 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme papali o piatej, preeesne akurat odbilo :grinning: :dizzy_face:
24. dec 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
home manager to dobre naplanoval :grinning:
24. dec 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, tak preco jes vela, ked vies, ze to tvoje telo nezvlada :sweat_smile:

ja som si dala len přiměřene :grinning: trosku polievocky, jednu rybku a trolinku salatu...a teraz zobkame s V sladke a sutazime, kto comu dlhsie odola :grinning: :grinning: ja som uz neodolala dvom gulickam, jednemu makovniku a dvom medovnickom....a este sa tu na nas smeje plna misa sladkosti :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dec 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus, tak co ti vsetko Jezisko doniesol? :confused: mixi a tebe? :confused: :dizzy_face:

nas este dvaja jeziskovia cakaju...zajtra a pozajtra :sunglasses: tak este nie je vsetkym darcekom koniec :grinning:
24. dec 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeezis pipi, ale sak ja som nie vela co do mnozstva :grinning: jednu oblatku, jednu malu zufanku kapustnice a jednu podkovicku kapra a 2 lyzice salatu :sweat_smile: a teraz som este zrela na odvoz nohami vpred :rolling_eyes:
24. dec 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, tak to aj ja okrem tej oplatky...ale ja som ina korba ako ty...ja asi lepsie zvladam :sweat_smile:

moja kolegyna si vzdy takto pred obzerstvom davala nospu, nemas? To je na lepsie travenie, na zaludok a zlcnik :wink:
24. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dostala od manzela strieborne nausnicky a od mamci kos pruteny na spinave pradlo, to som strasne chcela :slight_smile: a krpate dostali kazda obr plysoveho slona a supravu babika + vybava, to doma a u mojej mamy drevene puzzle, pyzamko a plysoveho krtka :slight_smile:
no mne ten nas domaci jezizsko doniesol zupan, lebo ked pojdem do nemcnice tak aby som mala a tu mysu :grinning:
nemam, ja sa zachranujem maaloxom :grinning:
24. dec 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od svokrovcov asi postelne pradlo, a od svagra neviem co bude..., ale to je mi jedno a od nasich neviem co dostaneme, asi eurase :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: , na tie sa tesim :grinning: :grinning: :grinning:
24. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, a mamca bola u vas na veceru?
24. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj a este som zabudlaaaa, este ma tu V upozornil, ze som zabudla napisat, ze som este dostala aj woodoo babiku ze popelka sa vola :grinning: :grinning: :grinning: a fifi dostala dobru vilu :grinning: :grinning: :grinning: tak mame obidve woodoo a mozeme spendliky pichat :sweat_smile: :grinning:
24. dec 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok