• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
my sme mali pangasiusa a poviem vam T si aj prilozil a este teraz chodi a zobe, ked sme mali kapra tak ledva jednu podkovu zjedol.........
24. dec 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus a kedy idete svokrovcom? Idete aj s Monikou a L :confused:
24. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svatebni :sweat_smile: :grinning:
24. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali kaprika...klasicke podkovicky, ale boli v mlieku nalozene a Hanka zbuchla pol podkovy, V dve a teraz za studena zjedol dalsiu, ale naozaj bol vynikajuci, malo kosti, to sa casto nestava :wink:
24. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naše POPELKAAAAA :grinning: :grinning: :grinning:
24. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a taky moje, jestli mne budes chtít :grinning: :grinning:
24. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi M a L uz isli vcera a budu tam do nedele a my sa vyberieme zajtra rano, pozreme nejake tie kesky a k nim chceme prist na obed potom dame kavu a ideme naspat..., vcera mi volalai ze nemaju pitnu vodu aby sme doniesli aspon 30 litrov ...., ja hovorim ,ze ale maam len dve pat litrove bandazky, a svokor, ze mam sa posnazit...k...t
24. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus...no aby si isla nakupit asi...cez sviatky :sweat_smile:
24. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Popelka skoncila...zase cakat dalsi rok :sweat_smile: :frowning2: :grinning:
24. dec 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cooo, vodu? si sa s konom zrazila, alebo velmi prejedla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to akoze pre svokrovcov??? na to maju L a M
24. dec 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mame po ssviatkoch, este mrazik bude a to je uz definitivny koniec sviatkov :frowning2:
24. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co kukate? mne sa tam nic nepaci..., Kuba by som si pozrela alle nie dnes....
24. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to pochopila, ale sak vy im to tam mate niest nie? a preco im tam vodu neodniesli LaM :confused:
24. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme teraz prepli na CT1 taky zlaty filmik :wink:
24. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo aj ja, to bude nejaka romantika , na to mam naladu :grinning:
24. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taka Vianocna romantika :dizzy_face:
24. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice penelope ako nemusim, ale vydrzim :grinning:
24. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Penelopa je aka sexi :slight_smile: ta ritka...skoro jak moja :sweat_smile: :grinning:
24. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie vooooodu babiky uz maju aj mena? na moje meno si radsej nespomen :sweat_smile: :grinning:
24. dec 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa ona praveze paci :wink:
24. dec 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeee, ani im nebudem mena davat :grinning: oni su zabalene a na jednej je popelka a na druhej dobra vila...a tak to aj zostane :sunglasses: to len ako zo srandy sme dostali...ze ja milujem popelku a fifi aby nebolo smutno, dostala dobru vilu :dizzy_face: :grinning:
24. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som hovorila T , ze svina ako dobre tancuje :sweat_smile: :wink: :grinning: :grinning: , no ale moja ritka je krajsia, ta celulitida je viac sexi.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dec 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanula mala na sebe nove satocky, vianocne :dizzy_face: taka bola fešanda :sunglasses: sa tu krutila jak manekyna :grinning: aj lakovky este obula narodeninove, tak ladila :slight_smile:
24. dec 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi hovor o celulitide :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dec 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa Patka ked bola mala sa straasne paradila, navliekla na seba naozaj vsetko mozne a kazdu chvilku sa prezliekala, potom prislo obdobie motoriek a nohavic, fudbalu, ale nastastie sa to vratilo do normalu a teraz by sa najradsej prezliekala pri odbiti kazdej hodiny :wink:
24. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ale teraz ako som napla pokozku o tehu kila tak sa ta celulitida jemne vyrovnala :sweat_smile: , sranda ale T sa viac paci ked ma plesne po riti a ona sa este nejaky ten cas hybe, ale teraz je taka tvrdsia a hovori , ze nema to potesenie ked mi plesne po riti... :wink: :sweat_smile: :grinning:
24. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som zvedava ako skonci hanka...dufam, ze nie ako jej teta :sweat_smile: :rolling_eyes: v teniskach a starej bunde... :rolling_eyes:
24. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povedz mu, nech si pride plesnut po mojej...tam sa to trase nejaky cas :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
24. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, jej teta nemala priklad, ved mama ju k tomu neviedla...., Hanula bude podla mna ina mica paradnica, ze budete chciet radsej zivit ako satit :wink:
24. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru :sweat_smile:
24. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok