• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
kukas teraz sedmicku?
31. dec 2009 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zajtra ide tango s komarmi, na to sa tesim, som na to dost zvedava :sunglasses: aku reklamu tomu robili :sweat_smile: :wink:
31. dec 2009 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano ano...aj ja som kukala,,mohli to datradsej dnes alebo na vianoce,nie?
31. dec 2009 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co robi V? sedi a tuka tiez do nb?
jeeej fakt??tk to si pozriek kedy to bude a na ktorom programe???
prebohaaaaaaaaaa,ked spieva zdena predna,tak sa mi az tangace zarezavaju niekam :rolling_eyes:
31. dec 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to co ma na sebe :grinning: :grinning: :grinning:
31. dec 2009 o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale kraaaasne rukavy maaaaaa :dizzy_face:
ako taka zla princezna :grinning:
niee, uz ide sedmicka? :confused:
31. dec 2009 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz skoncila pipiiiiiiii akurat
no uz docupitala fifinka :sweat_smile: :rolling_eyes: tak konciiiim....paaaaaaaaa :confounded: :wink:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobry je Dangl
31. dec 2009 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz ides? :confounded:
31. dec 2009 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no musim, sak ona uz mi na kolenach sedi a rehoce sa na vsetkom :sweat_smile: :grinning:
31. dec 2009 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlataaaa,uz sa vyhajala a moze silvestrovat o 106 :sunglasses: :grinning:
31. dec 2009 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Všetko najlepšie v NOVOM ROKU :wink:
1. jan 2010 o 00:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafet....tak prajeme vsetkooo naaaj naaaj naaaj v novom roku......my sme silvestrovali v prenajatom podniku...taka rodinna sebranka...bolo supeer. Pobrali sme teraz malolete deti k nam.....uz chrnia.....rodicia sa este bavia :slight_smile:...teda poniektori :sunglasses: .
Teraz je tu klud, dufam, ze maly Patko nezacne mravcat v noci.
Fifulo nesklamal....vydrzal do polnoci....ked sme strielali, tak sa trosicka bal....ale stale rozpraval BUM BUM...joooooj....bum....tam....joooooj....jeeeeeeej :grinning: . Ked to skoncilo...tak zacal....de je bum bum....de je ...de je ?...bum bum :grinning: :grinning:...no zlaty.
ja uz ledva klipkam ocami......tak idem radsej spat.
1. jan 2010 o 02:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte bre ranko :slight_smile: prve v tomto roku :slight_smile:
1. jan 2010 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravím všetky snažilky aj maminky a prajem Vám v tomto roku hlavne zdravíčko, veľa lásky, trpezlivosti s tými našimi drobcami aj MM :grinning: a pohodičku po celý rok. :wink:
Našim drobcom budeme asi každý večer trieskať a hádzať delobuchy pod oknom, lebo spali ako zarezaí a keď to prestalo, tak sa začali budiť! :grinning: No po chvíli zaspali a spali kráááásne do rána-o šiestej sme im dávali AB a potom spali do pol deviatej! Kiež by im to vydržalo po celý rok-že ako na Nový rok, tak po celý rok. :grinning:
1. jan 2010 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babule zelam vak krasny rok 2010 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jan 2010 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My s MM sme privítali Nový rok hneď po prípitku veeeeľmi príjemne - ako na Nový rok, tak po celý rok. :grinning: :wink:
Ja si tu teraz lebedím na sedačke a on varí. :slight_smile:
1. jan 2010 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sme privítali veeeeeeeeľmi príjemne. ešte že som tu mala chalanov a susedovcov, že som si mala s kým pripiť. B odkvecol pred pol jedenástou, keby som mohla ta hrešííím do pi... ja tu jeho prácu už nenávidíííííííííííííím, on furt len spí
1. jan 2010 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninka no pekneeee, aspon si pripil o polnoci, alebo spal až do rána?
1. jan 2010 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninuuuušššššššš :frowning2:
1. jan 2010 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
spal až do rána, on bol v rakúsku v nedelu vrátil sa v pondelok a 23,30 a v utorok ráno o 10tej šiel zas a ľahal spať v stredu a 23tej, takže nič iné ako to že zaspí som ani nečakala aj keď ma včera celý deň presviedčal že vydrží no bohužiaľ sa mu to nepodarilo.
1. jan 2010 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninušššš,ja som to mala doma tiez,dosiel z roboty,lahol na sedacku a otocil sa mi ritou :rolling_eyes:
stale spal a hlavne,ze mne potom furt vycital,ze stale sedim za pc :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

ja ho taaaak nenavidiiiiiiim :angry:
1. jan 2010 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a dnes zacinam uz chudnuuuuut :wink:
ked kazdy mesiac schudnem kilo,kilo a pol,tak do leta budem čaja :sweat_smile: :grinning:

ale aspon budem moct nosit kratke tricena a nebudem musiet zakryvat ritiskoooo :sunglasses: uz len pre ten pocit :slight_smile:
1. jan 2010 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze dnes som sa vazila a mam 61,1 :unamused: do leta aspon 56 kil

takto minuly rok som mala 69 kil
1. jan 2010 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jul ahooj! :slight_smile: Aj ja som si dala také predsavzatie, dnes som pojedla koláčiky a čokoládové bonboniky už-okrem iného. Musíme to dojesť, lebo ma to bude lákať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Čo budeš robiť preto, aby si schudla, nejakú stravu inú alebo cvičenie, alebo čo? Moj MM chce ísť dnes behať, vraj mám ísť s ním, som mu povedala, že neprebehnem ani 10 metrov...ale asi sa nechám nahovoriť, nejak začať musím už. Ja som vždy mávala tak okolo 58-60kg a teraz mám 82. :angry:
1. jan 2010 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok