• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
cafet, my sa pripajame k novorocnym prianiam a vsetko naj vsetkym :sunglasses:

nasa slecna s nami veru oslavovala o106 :sweat_smile: ta hadam zaspala aj neskor ako my :sweat_smile: :grinning: este do tristvrte na jednu kukala ohnostroje z okna a pred jednou sme uz pozhasinali a isli si lahnut...a ona este stale zliezala z postele a chodila do kuchyne kukat na žiži :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: no ja aj V sme uz zalamovali aj napriek este obcasnemu rachotu...a ani neviem, kedy vliezla az ku mne pod perinu a na mojom bruchu zaspala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

...to bola noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a rano o osmej bola cula ako rybka :fearful: :grinning: nastastie sa jej ujal V a ja som pohajala do desiatej. No o dvanastej zalomila v sekunde jak stolverka :sunglasses:
1. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite nebudem uz vecer vyzierat chladnicku a budem jest zeleinove salaty a ovocie a nie same chujoviny :rolling_eyes:
a budem pit vodu,lebo ja sa stale nadajam nejakymi sladkymi :sweat_smile:

a asi zacnem cvicit.....alelen trochu :sweat_smile:
my mame v pivnici beziaci pas,stacionarny bicykel,stepper a lavicku na brusaky....tak uz sa len rozhybat a donutit k tomu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. jan 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus no peeekne ste silvestrovali :sweat_smile:

mne to skoro hrozilo tiez, ale kedze nasa fifi nam zmenila plany, to nas tak prebralo, ze sme si strngali vsetci traja :grinning:

julis, tak budeme virtualne cvicit spolu...a vodu pit :wink:
1. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej pipi,no srandovna musela byt ta vasa erdegbabka :grinning: :dizzy_face:
1. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi ty vazis ako ja :wink: tak ideme na to vsetky spolu :grinning:
1. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si emala s kym strngat :rolling_eyes: :frowning2:

ja som len bola na terase,zapalila som si a kukala na ohnostroje a chodila stale maleho kontrolovat ci sa nezobudil
1. jan 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tAK podme na to chudnutie spolu, aspoň sa tu večer nebude zrať, ale piť voda
1. jan 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no julis, nevies si predstavit :sweat_smile: trsala tu na akukolvek hudbu...ked superstaristi spievali... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a potom len žiži a bam bam to ju zaujimalo :grinning: a absolutne sa toho rachotu nebala...to som sa divila :fearful: :sweat_smile:
1. jan 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi aj ty uz chudnešššš?
1. jan 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninuššššššš :grinning: :grinning: :grinning:
1. jan 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja od pondelka idem na aquaerobik, tak aspon tie kolaciky co som napchala vypohybujem :wink:
pipi a nebala sa tych delobuchov?
nevsimli ste si, ze ja chudnem stale :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja cely zivot pipi
1. jan 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
absolutne sa nebala :unamused: som ju mala najprv na rukach pri okne a len tym malym prstikom ukatovala ze TAM TAM BAM BAM ŽIŽI :sweat_smile: :grinning: :grinning: a potom uz z obyvky sama chodila do kuchyne k oknu a len kukuckovala do hora :grinning:
1. jan 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idete von s malou ked sa zobudi?
jul ja pijem len nesladené veci, za to si doplním sladkosťami. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bez nich neviem byť, to bude najväčší moj problém. Tie šalatiky by som jedla, keby mi to niekto nachystal, ale keď pri dvojkách nestíham niekedy a zjem rýchlo čo máme práve. Ja by som chcela hlavne znížiť dávky a jesť pravidelne každé dve hodiny-ale málo. Neviem sa obmedziť len na samé zdravé veci. A s tým športovaním, muž beháva, tak by som chcela s ním, aj keď beh nie je zrovna moja obľúbená disciplína, ale máme park hneď vedľa, tak by to bolo ideálne. Hlavne že by som nešla sama. A práve si sťahujem Zumbu z netu, to sa mi veľmi páči a to by som mohla hocikedy aj doma praktizovať. A ešte jedna vec-poradila mi to kamoška, za týždeň tak schudla vraj 2,5 kg- 10 minut denne skákať so spojenými nohami ako na švihadle-používajú to vraj boxery, keď potrebujú rýchlo zhodiť. Ona vraj tak skáče aj pri varení, alebo keď niečo doma robí-tak skáče po byte. :grinning:
Nooooo a už len sa zaprieť a vydržať! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pipuška ahooooj! :wink:
ale ja to s tým chudnutím myslím vážne
1. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no V uz zahlasil, ze rodinna novorocna vychadzka musi byt :sunglasses:
som najprv oponovala, ze mam robotu...( rozpravku som si chcela kuknut :sweat_smile: ) ale napokon som privolila :confounded: :grinning: :grinning:
1. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ninus, neboooj, ved uz vypadam jak skrina :rolling_eyes:
1. jan 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme išli zapáliť prskavky aspoň v okne, nooo kupované v LIDL, viete si predstaviť ako asi horeli-najskor vobec a potom stokrát zhasli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nakoniec muž zapálil všetky naraz a to už neprskali ale plameň vyšlahol! :grinning: :grinning:
1. jan 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze pri vareni budeme skakat a potom odkvacneme a len vodu budeme pit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no u nás už tati bol so Zojkou na rannej prechádzke a teraz za chvíľku ideme k našim, ale ja by som tak spala, ale musím
pipka už sme dve skrine, možeme začať zariadovať nejakú izbu spolu. :grinning: :grinning:
pipi vieš ako vám závidím tú vychádzku? Krpsi nesmu ísť von, to je des s nimi, su strašne umrnčaní. :confounded:
1. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: made in LIDL :grinning: :sweat_smile:
1. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka sprááávne, len nesmieme skákať a piť vodu naraz. :grinning:
1. jan 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to verim lumi :unamused:

ale je pekne, tak sa aj rada prejdem :wink: Cisarovho pekara si kuknem na DVD :grinning: :sweat_smile:
1. jan 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi nadýchaj sa za mňa čerstvého vdzuchu, som nebola vonku od utorka. :unamused:
1. jan 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne lumi :sweat_smile: :grinning:

ja som natlacila este teraz kapustnicku naobed, tak ju musim vypohybovat :sunglasses: ideme pesi na hrad a naspat
1. jan 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, vykonam :wink:

ja som akurat vcera nebola, to ju vzal V, ale inak som vonku bola denne aj 2x :slight_smile:
1. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok