• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
wigh mala si to aj ty? neviem ale ani masirovanie mi nepomaha , chrbat boli aj tak :rolling_eyes: :frowning2:
4. jan 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus...snad nemas pasovy opar :fearful: :unamused:
4. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som poupravovala fotky, tak idem nejake popridavat :wink:
4. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duduska...V si s tebou pise na FB a je smutny, ze mu neodpisujes :pensive: :grinning: :grinning:
4. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak som odhlasena :confused:
4. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dud hej mavala a aj mavam, ked si viac pretazim chrbat alebo ked dlho sedim a hrbim sa pri klasickom pc, tiez nepomaha nic, len sa dobre vyspat na rovnej posteli alebo masirovanie ale to nie vzdy pomoze alebo este sa dobre narovnat napr pri stene alebo skrini bohuzial je to pre zle drzanie tela a stuhnutie svalov
ked som pracovala tak som tkae mala denne bleee a pomaly ma to caka zas :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
4. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda na FB

pipi nemam opar, mna len tak chrbat taha ako keby som ho mala pretazeny alebo co
4. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ale ja som dnes len lezala ani som toho neporobila tak ako vcera , aj tak ma ten chrbat boli ako vcera.... ako zistim ze zle drzim telo? :rolling_eyes:
4. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus to je urcite vahou babatka, ked si to predtym nemavala tak po porode by to malo prejst
4. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak sa ten kon zrychlil :sunglasses:
4. jan 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo musis makat jak vcera :sweat_smile: aspon budes vediet z coho ta boli :grinning:
4. jan 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no V uz sa odhlasil tiez...povedal, ze ked tam duduska nie je, ze ho ani zit nebavi :grinning:
4. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna chrbat boli denne uz tak dva mesiace :rolling_eyes: ...ja uz si na tu bolest pomaly zvykam :sweat_smile: ..asi keby ma nebolel aj mi to bude cudne :sweat_smile: :grinning:
4. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj hanulka je na spapanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servusteeee a vy tu? odkedy to tu uz ide?
4. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, uz to ficiiiiii asi 10 minuuuut :grinning:
4. jan 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeeeer foto :sunglasses:

fifina sa meni tusim kazdym dnom :dizzy_face:
4. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no meni, ved vravim...stava sa z nej opica :grinning:
4. jan 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ste uz videli! :fearful: mne tu doma lieta komaaaaar :fearful: :fearful: :fearful: :angry: :sweat_smile: v januári :fearful:
4. jan 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som saa presla, vyvesala pradlo tak to trosku ustalo, no uvidim do kedy :confused:
4. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved vravim dudus...praca ti chyba :grinning:
4. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi videla aj my sme mali komara, oni asi boli nekde v spare a teraz sa zeeebudili, blbci ale aspon sa daju lahko zabit, nie?
4. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi pipi :sweat_smile:
4. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naozaj ten kon sa nejako polepsil, ozaj nebola ti vonku zima? sak hlasili minus a ja som ti povedala, ze vonku je celkom fajn
4. jan 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som ho zatial netrafila debila :angry: :rolling_eyes: furt mi niekam uleti do tmy a neviem ho najst :angry: ...ked mi vleti do spalne, tak ma slak trafi :rolling_eyes:
4. jan 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ved doobeda sme boli nel chvilku :wink: a poobede sme boli sice dve hodky, ale to som brala druhy kocar a fusak a mala bola aj v overale, tak jej zima nebola, len ten nosik ma stale cerveny :sweat_smile: :grinning: ale ja som mala teplu bundu, aj salik aj rukavice a sankovacie teple cizmy, tak jak cibulka som bola :sunglasses:
4. jan 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi uz nemas raid do zasuvky?
4. jan 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam, ale myslis, ze to zaberie :sweat_smile: nie su uz voci tomu odolní :unamused: :fearful:
4. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inu mas ty vybavu na prechadzky, to si aj ja budem musiet zaobstarat... :sweat_smile: :wink: , alebo budem lenit doma a mala bude na balkone :wink:
4. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok