• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
mna boli tiez strasne chrbat...idem skapat aj ked sa zohnem :rolling_eyes:
4. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty mas vyhodu balkonu :wink: ja nemam...tak volky nevolky...musim sa hybat :grinning: ale mne to nevadi...ja s kocikom rada chodim na vychadzky :slight_smile: na to som sa cely cas tesila :slight_smile:
4. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne akurat volal R.....volali sme spolu asi 17 minut :astonished:

a len tak z nicoho nic :confounded: predtym trvali nase telefonaty max 1 minutu aj to je vela
4. jan 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, musis R povedat, nech ta namasiruje :dizzy_face:
neviem sa vyskusaj, ale nezabudni vetrat....

dnes som bola na velkej a asi som trosku viac zatlacila, lebo tak ma brucho rozbolelo ze som sa bala postavit.. :unamused: :frowning2: , ale nejako som sa dotrepala na gauc, lahla som si a dala magnezko a potom to preslo, som sa normalne nalakala
a o com ste tolko kecali?
pipi,vy ste s V ako dvojicky na tych fotkach zladení :sunglasses:
4. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som dnes konecne bola na wecku...sama od seba :grinning: taaaak som sa krasne vykakala...po 4 dnoch :sweat_smile: :grinning: :grinning: no nikdy mi nebolo lepsie :grinning: a hned som sa aj odvazila...a stale rovnako vazim :angry: :sweat_smile:
4. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, my mame podobne bundy...sme cervena rodzinka :grinning:
4. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,len tako vselicom moznom,ze zajtra pride,ze pojde memozno von kd nebude kosa jak svina,ze ma pre mna maso kuracie 2 tacky,co maly,ako sa dnes jasil,kedy isiel spinkat,ze bol v robote doteraz,ze tlaci klobasu akurat do hlavy......
4. jan 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze klasika rodinne vykecavacky :grinning: to aj mne niekedy tak V vola cez den a vypytuje sa na fifinku...ako keby vecer nedosiel a nemohol sa to spytat vecer :sweat_smile: :grinning:
4. jan 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to...ze okolo 8mej odtialto odchadzal a za 2 hodiny vola ze co a ako.....predtym mu bolo jedo co je s nami :pensive:
4. jan 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som prisla na to, ze mna ten chrbat boli aj z tohto vecerneho vysedavania pri pocitaci :unamused: :rolling_eyes: som tu vykrivena na sedacke a to teda nic moc :sweat_smile: asi budem musiet trosku obmedzit toto kazdodenne vykecavanie :grinning:
4. jan 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wooow jul ja si s muzom tolko ani za tyzden nepoviem nie ece za 1 minut hehehehhehehehehehehehehe
pipi,ja som tiez mala take hajzlove problemy,ale uz chodievam na wc aj 2x denne :sweat_smile:
uz nech je leto...ked som bola v jakubove aspon som povinne pauzovala :sweat_smile: :grinning:
4. jan 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,alebo si najdi lepsiu polohu a sedenie .....preco chces hned seknut s konom? :sweat_smile:
4. jan 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze wigh , aj ja som to chcela akurat povedat, my sme doma spolu a nekecame tolko :sweat_smile:
4. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...ale ja som toto uz nemavala...teraz sa mi to nejako pos...lo, ved pred sviatkami hnacky, potom ok a od silvestra som nebola...az dnes :unamused: :sweat_smile: tak dufam, ze sa to uz da do normy, lebo riesit to cipkami sa mi veru nechce :confounded:
4. jan 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wiiiiiiiiig precooooooooo :astonished:
dudus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jul co preco???????????????????
4. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim sa prichystat na letne abstaky :sweat_smile: :grinning: :grinning:
ja menim polohy rozne, ale chrbat ohnuty stale...ja by som mala vystreta pri stole sediet, ale tam mi kabel nedociahne z elektriky :rolling_eyes:
4. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ako sme od seba,tak nase telefonaty su skoro stale take dlheee...a cim dalej tym dlhsie...predtym bol rekord tusim 11 minut a des 17 :sweat_smile:
4. jan 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, predlzovacka to isti :grinning: :grinning: :grinning:
jul a aky mas z neho pocit????
wiiiig preco si nepoviete tolko
4. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lebo moj muz nie je na vykecavanie, on len zalezie do spalne a cumi do PC :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja to uz neriesim :rolling_eyes:
4. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wiiig...ziadny pocit nemam....uplny neutral,radsej sa neradujem dopredu,ze sa polepsil,lebo tomu neverim,ale v kutiku tisko dufam,ze sa naozaj chce polepsit ,starat o maleho a venovat sa mu a chodit za nim :pensive:
4. jan 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul chapem :pensive: :pensive: :pensive:
ale je zaujimave z coho zrazu orisla ta zmena, keby clovek videl do hlavy tym chlapom :rolling_eyes:
4. jan 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok