Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
4. jan 2010

mna boli tiez strasne chrbat...idem skapat aj ked sa zohnem 🙄

pipka
4. jan 2010

no ty mas vyhodu balkonu 😉 ja nemam...tak volky nevolky...musim sa hybat 😀 ale mne to nevadi...ja s kocikom rada chodim na vychadzky 🙂 na to som sa cely cas tesila 🙂

jul
4. jan 2010

mne akurat volal R.....volali sme spolu asi 17 minut 😲

a len tak z nicoho nic 😖 predtym trvali nase telefonaty max 1 minutu aj to je vela

pipka
4. jan 2010

julis, musis R povedat, nech ta namasiruje 😵

dudu
4. jan 2010

neviem sa vyskusaj, ale nezabudni vetrat....

dnes som bola na velkej a asi som trosku viac zatlacila, lebo tak ma brucho rozbolelo ze som sa bala postavit.. 😒 ☹ , ale nejako som sa dotrepala na gauc, lahla som si a dala magnezko a potom to preslo, som sa normalne nalakala

pipka
4. jan 2010

a o com ste tolko kecali?

jul
4. jan 2010

pipi,vy ste s V ako dvojicky na tych fotkach zladení 😎

pipka
4. jan 2010

aj ja som dnes konecne bola na wecku...sama od seba 😀 taaaak som sa krasne vykakala...po 4 dnoch 😅 😀 😀 no nikdy mi nebolo lepsie 😀 a hned som sa aj odvazila...a stale rovnako vazim 😠 😅

pipka
4. jan 2010

nooo, my mame podobne bundy...sme cervena rodzinka 😀

jul
4. jan 2010

pipi,len tako vselicom moznom,ze zajtra pride,ze pojde memozno von kd nebude kosa jak svina,ze ma pre mna maso kuracie 2 tacky,co maly,ako sa dnes jasil,kedy isiel spinkat,ze bol v robote doteraz,ze tlaci klobasu akurat do hlavy......

pipka
4. jan 2010

takze klasika rodinne vykecavacky 😀 to aj mne niekedy tak V vola cez den a vypytuje sa na fifinku...ako keby vecer nedosiel a nemohol sa to spytat vecer 😅 😀

jul
4. jan 2010

ved to...ze okolo 8mej odtialto odchadzal a za 2 hodiny vola ze co a ako.....predtym mu bolo jedo co je s nami 😔

pipka
4. jan 2010

inak ja som prisla na to, ze mna ten chrbat boli aj z tohto vecerneho vysedavania pri pocitaci 😒 🙄 som tu vykrivena na sedacke a to teda nic moc 😅 asi budem musiet trosku obmedzit toto kazdodenne vykecavanie 😀

wighy
4. jan 2010

wooow jul ja si s muzom tolko ani za tyzden nepoviem nie ece za 1 minut hehehehhehehehehehehehehe

jul
4. jan 2010

pipi,ja som tiez mala take hajzlove problemy,ale uz chodievam na wc aj 2x denne 😅

pipka
4. jan 2010

uz nech je leto...ked som bola v jakubove aspon som povinne pauzovala 😅 😀

jul
4. jan 2010

pipi,alebo si najdi lepsiu polohu a sedenie .....preco chces hned seknut s konom? 😅

dudu
4. jan 2010

ze wigh , aj ja som to chcela akurat povedat, my sme doma spolu a nekecame tolko 😅

pipka
4. jan 2010

julis...ale ja som toto uz nemavala...teraz sa mi to nejako pos...lo, ved pred sviatkami hnacky, potom ok a od silvestra som nebola...az dnes 😒 😅 tak dufam, ze sa to uz da do normy, lebo riesit to cipkami sa mi veru nechce 😖

jul
4. jan 2010

wiiiiiiiiig precooooooooo 😲

wighy
4. jan 2010

dudus 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
4. jan 2010

jul co preco???????????????????

pipka
4. jan 2010

musim sa prichystat na letne abstaky 😅 😀 😀
ja menim polohy rozne, ale chrbat ohnuty stale...ja by som mala vystreta pri stole sediet, ale tam mi kabel nedociahne z elektriky 🙄

jul
4. jan 2010

my ako sme od seba,tak nase telefonaty su skoro stale take dlheee...a cim dalej tym dlhsie...predtym bol rekord tusim 11 minut a des 17 😅

wighy
4. jan 2010

pipka, predlzovacka to isti 😀 😀 😀

wighy
4. jan 2010

jul a aky mas z neho pocit????

jul
4. jan 2010

wiiiig preco si nepoviete tolko

wighy
4. jan 2010

no lebo moj muz nie je na vykecavanie, on len zalezie do spalne a cumi do PC 😝 😝 😝 a ja to uz neriesim 🙄

jul
4. jan 2010

wiiig...ziadny pocit nemam....uplny neutral,radsej sa neradujem dopredu,ze sa polepsil,lebo tomu neverim,ale v kutiku tisko dufam,ze sa naozaj chce polepsit ,starat o maleho a venovat sa mu a chodit za nim 😔

wighy
4. jan 2010

jul chapem 😔 😔 😔
ale je zaujimave z coho zrazu orisla ta zmena, keby clovek videl do hlavy tym chlapom 🙄