• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
wiiiiiig :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze predlzovacku :grinning: :grinning: :grinning:

pipi vidiššš...to ta nenapadlo co? :sweat_smile:
4. jan 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, tak dezinfekcia je za nami-dve hodiny som sa srala s tým, som uplne hotová! :angry: :confounded:
4. jan 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wiiig....presneeeee,to by som aj ja rada vedela co sa v tych hlavach chlapskych odohrava :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :angry:
4. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuul ved prave ze pipka to tu ide zabalit ale akosi zabudla ze uz vynasli predlzovacku tak uz sa nemoze vyhovarat na bolesti chrbata a zabalit to tu :grinning: :grinning: :grinning:

pipka hladaj inu vyhovorku ktoru ti zozerieme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
co pozerate? my sme zacali ten film na markize Obchod s bielim masom , a poviem vam je to dost tvrdy film
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: wiiig
ano ano dudušššš...uz kukam :sunglasses:
4. jan 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul hmmmmmmmm :rolling_eyes: ja sa uz pomaly dostavam do stadia ze mi to zacina byt fung jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

lumi uff nezavidim, ako je dnes chlapcom???
a kukali ste toho mentalistu? celkom dobre to bolo
wiiig,ja som sa pri nom strasne natrapila,ked mi to spravil 1x,tak som skoncila v nemocnici :confounded:

a teraz ked 2x,tak nebral ohlady ani na maleho :pensive: ,tak ja uz som totalne nedoverciva a uz nikdy mu nebudem verit a hlavne uz nebudem tak tupo naivna ako predtym :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis no neviem ale ja to asi nedokukam, sak tam znasilnuju ako o zzivot, teda neukazu to ale fantazia robi svoje
4. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zabudla sakra, mam zapnutu joj a ide tam poriadna hovadina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerali sme mentalistu ale nejako sa mi to tam plietlo, lebo som to nehltala a asi mi nieco uslo.., ale pacilo sa mi to :wink:
4. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predlzovacka mi nepomoze, lebo ked mi vypadne wifi, tak potrebujem aj net kabel a ten mam najdlhsi 3m :unamused:
4. jan 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wigh uz aj skoncil a zacal novy film :sweat_smile:
4. jan 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul pamatam sa ,sme si vtedy pisali IP ked som ece nebola tehu a boli sme tu do noci, pamatas???

sakra on to urobil uz 2x???

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. jan 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme teraz zacali pozerat na markize nejaky film o obchodovani s bielym masom
4. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja padam do hajan lebo zajtra budem zase nepouzitelna

dobru nocku papapapa
4. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi sak to tu pisem ale je to teda dost drsne, asi mat v dnesnej dobe dievca tak ho strazit jak hovado
4. jan 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wigh...aj moj sedi cele vecery pri pc...ale nastastie vedla mna :grinning: tak my mame pc idylku :sweat_smile: :grinning: kazdy so svojim notebookom na sedacke :grinning: to akoze aby aj spolu sme boli aj kazdy si svoje mohol robit :sweat_smile: :grinning:

ze vlk syty aj ovca cela :grinning:
4. jan 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj fifi uz ma svoj notebook, tak uz sme rodzinka dokonala :sweat_smile: :grinning:

no dudus, ja viem, tiez to asi nedokukam :unamused: ale ako nevinne sa to zacinalo :rolling_eyes: neviem neviem, co budem s hankou robit, ked vyrastie :unamused:
4. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky je nechutny ten chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj :angry:
4. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka tak aspon nieco

ten moj zalezie do spalne a tot vsjo

ael som mu povedala ze o chvilu mu koncia sladke dobre to casy, ked zacnem pracovat aj on bude doma makat ak ofretka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
4. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spravne wigh, treba ho zapriahnut :sunglasses:

my pocitacujeme len vecer, cez den je v robote...ale zase aspon vikendy si berie fifi na starost on, tak aspon v tom mi dost pomoze...to zas aby som ho aj pochvalila :dizzy_face:
4. jan 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso dobre to hraju, co?
4. jan 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten film je presne ako Matriosky ten serial.....
4. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka sa maaaaaaaaas :dizzy_face:

ako moj pomoze ale len ked mu to nariadim a mne to uz lezie na nervy furt nieco hovorit,prikazovat, prosit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz to fakt neriesim ,uz mi to zacina byt jedno
4. jan 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi co to je net kabel?
to nepoznam...to je aky serial? :confused:
ten stary ho klame, on tu malu uz mal u seba
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok