Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
4. jan 2010

wiiiiiig 😀 😀 😀 😀 ze predlzovacku 😀 😀 😀

pipi vidiššš...to ta nenapadlo co? 😅

lumah
4. jan 2010

čaute, tak dezinfekcia je za nami-dve hodiny som sa srala s tým, som uplne hotová! 😠 😖

jul
4. jan 2010

wiiig....presneeeee,to by som aj ja rada vedela co sa v tych hlavach chlapskych odohrava 😅 😅 😀 😠

wighy
4. jan 2010

juuuul ved prave ze pipka to tu ide zabalit ale akosi zabudla ze uz vynasli predlzovacku tak uz sa nemoze vyhovarat na bolesti chrbata a zabalit to tu 😀 😀 😀

pipka hladaj inu vyhovorku ktoru ti zozerieme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
4. jan 2010

co pozerate? my sme zacali ten film na markize Obchod s bielim masom , a poviem vam je to dost tvrdy film

jul
4. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 wiiig

jul
4. jan 2010

ano ano dudušššš...uz kukam 😎

wighy
4. jan 2010

jul hmmmmmmmm 🙄 ja sa uz pomaly dostavam do stadia ze mi to zacina byt fung jedno 😝 😝 😀

lumi uff nezavidim, ako je dnes chlapcom???

jul
4. jan 2010

a kukali ste toho mentalistu? celkom dobre to bolo

jul
4. jan 2010

wiiig,ja som sa pri nom strasne natrapila,ked mi to spravil 1x,tak som skoncila v nemocnici 😖

a teraz ked 2x,tak nebral ohlady ani na maleho 😔 ,tak ja uz som totalne nedoverciva a uz nikdy mu nebudem verit a hlavne uz nebudem tak tupo naivna ako predtym 😝

dudu
4. jan 2010

julis no neviem ale ja to asi nedokukam, sak tam znasilnuju ako o zzivot, teda neukazu to ale fantazia robi svoje

wighy
4. jan 2010

ja som zabudla sakra, mam zapnutu joj a ide tam poriadna hovadina 😝

dudu
4. jan 2010

pozerali sme mentalistu ale nejako sa mi to tam plietlo, lebo som to nehltala a asi mi nieco uslo.., ale pacilo sa mi to 😉

pipka
4. jan 2010

predlzovacka mi nepomoze, lebo ked mi vypadne wifi, tak potrebujem aj net kabel a ten mam najdlhsi 3m 😒

dudu
4. jan 2010

wigh uz aj skoncil a zacal novy film 😅

wighy
4. jan 2010

jul pamatam sa ,sme si vtedy pisali IP ked som ece nebola tehu a boli sme tu do noci, pamatas???

sakra on to urobil uz 2x???

😠 😠 😠 😠 😠

pipka
4. jan 2010

my sme teraz zacali pozerat na markize nejaky film o obchodovani s bielym masom

wighy
4. jan 2010

baby ja padam do hajan lebo zajtra budem zase nepouzitelna

dobru nocku papapapa

dudu
4. jan 2010

pipi sak to tu pisem ale je to teda dost drsne, asi mat v dnesnej dobe dievca tak ho strazit jak hovado

pipka
4. jan 2010

wigh...aj moj sedi cele vecery pri pc...ale nastastie vedla mna 😀 tak my mame pc idylku 😅 😀 kazdy so svojim notebookom na sedacke 😀 to akoze aby aj spolu sme boli aj kazdy si svoje mohol robit 😅 😀

ze vlk syty aj ovca cela 😀

pipka
4. jan 2010

aj fifi uz ma svoj notebook, tak uz sme rodzinka dokonala 😅 😀

no dudus, ja viem, tiez to asi nedokukam 😒 ale ako nevinne sa to zacinalo 🙄 neviem neviem, co budem s hankou robit, ked vyrastie 😒

pipka
4. jan 2010

aky je nechutny ten chlap 😝 fuj 😠

wighy
4. jan 2010

pipka tak aspon nieco

ten moj zalezie do spalne a tot vsjo

ael som mu povedala ze o chvilu mu koncia sladke dobre to casy, ked zacnem pracovat aj on bude doma makat ak ofretka 😝 😀 😀

pipka
4. jan 2010

spravne wigh, treba ho zapriahnut 😎

my pocitacujeme len vecer, cez den je v robote...ale zase aspon vikendy si berie fifi na starost on, tak aspon v tom mi dost pomoze...to zas aby som ho aj pochvalila 😵

dudu
4. jan 2010

ty kokso dobre to hraju, co?

jul
4. jan 2010

ten film je presne ako Matriosky ten serial.....

wighy
4. jan 2010

pipka sa maaaaaaaaas 😵

ako moj pomoze ale len ked mu to nariadim a mne to uz lezie na nervy furt nieco hovorit,prikazovat, prosit 😝 ale uz to fakt neriesim ,uz mi to zacina byt jedno

jul
4. jan 2010

pipi co to je net kabel?

pipka
4. jan 2010

to nepoznam...to je aky serial? 😕

dudu
4. jan 2010

ten stary ho klame, on tu malu uz mal u seba