• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
duduššš,som zvedava ci si budes kupovat kvetinky a paradit sa ked pojdes von s malou
7. jan 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy čoooo? :slight_smile: Jáááj behanie-dnes sme neboli, chodíme každý druhý deň, ale dala som fotku -malý testoval u babky jedno so svetiel, čo si dáme na hlavu, budeme ako svetojánske mušky v parku zajtra, ale inak sa nedá, je tam strašná tma.
7. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naaahodou ja som kocka aj ked chodim von :grinning: :grinning: len ten moj si to uz akosi nevsima :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak hovorim ze som mudra, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale neviem ake to je mat dieta a .....
7. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lum a ako DVD-cko prepalila si?
no ved potom nam povies duduššška :grinning:

inac liušššška tu dlho nebola...asi nema casu,ci?
pipi ja si to uvedomujem-hlavne to, že mám dobrého manžela. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jan 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ja nakukam obcas, ale ja mam nejake nedobre obdobie teraz a neviem sa z toho vymotat :pensive: nebavi ma zavislacit na nete, nechuti mi cokolada ani spagety a nic ma nebavi :pensive: ako bez prehanania sa citim nejaka prazdna :pensive:
7. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som kocka,hlavne raaano,kks,ked sa pozrem do zrkadla ked sa zobudim,tak mi je zle :sweat_smile:
7. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixiii co mas depku? :unamused: :frowning2:
7. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasne lumi, uvedomime si to, ak sme pred tym mali debila...potom mas s cim porovnat :wink:

mixi a kde je problem? si este chora...ci nejaka depka? ci ani nevies... :sweat_smile: :confused:
lumi no to by som si vas pozrela ako poskakujete po parku s tymi lampami hehehehe

mixka :pensive: :pensive: neboj to prejde, poznam ten pocit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja neviem julis, ale to asi nie... necitim sa nestastna, vsetko ide tak ako ma...
7. jan 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lum a nepadne ti to z hlavy? :grinning:
7. jan 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, chora nie som uz dost dlho na moje pomery :slight_smile: ze by to bolo tym ??? :grinning:
7. jan 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa rano kludne kuknem do zrkadla...a s chuti sa na sebe zarehocem :grinning: :grinning: :grinning:

a potom zo seba v kupelni spravim cloveka... :grinning: :sunglasses: ale niekedy sa to ani neda :sweat_smile: :grinning: vlasy mi stoja jak vrabciakovi čimovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
mixi a M bol na tej operacii?
M mi vravi, ze by som mala mat nejaky konicek... len neviem kedy a ako ho realizovat... ked vecer padam na hubu... baby maju hrozne obdobie, tak mozno sa aj ja preto takto na prd citim :pensive:
7. jan 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pipka :grinning: :grinning: :grinning:
vidis mixi...mala by si nejaky virus chytit...a hned budes vo svojej kozi :grinning:
mne stoja vlasy dupkom rano,pokrcena som uz jak starena :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bleda jak stena...jak smrt :rolling_eyes:
mixi a ako bolo na lyzovacke? ci si nebola? :confused:
7. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, M ide na operaciu 2.2 a ja na lyzovacku od soboty o 2 tyzdne, co je momentalne moj jediny svetly bod a moja zachrana :pensive:
jaaaaj baby hned mi je lepsie, som sadavno tolko nenasmiala jak kobyla, muz urcite nechape co sa to tolko sulam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
babulky ja sa pre dnesok s vami lucim...nevidim uz na pismenka :rolling_eyes:

dobru nocku :wink:
dudus, este len idem :wink:
7. jan 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj,ja ze 2.1....som to mala popletene
7. jan 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi a co uz idešš?
7. jan 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi hned by som s tebou tu lyzovacku menila :sweat_smile: :sunglasses: alebo isla s tebou...ja uz mam lyzovaci abstak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. jan 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok