• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
jaaaj joe black na STV :wink: to je krasny film...asi prepinam :sunglasses:
8. jan 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zas ja poznam chlapa ktory je posadnuty upratovanim a jeho zena je z toho na nervy, to by so mbola aj ja
vsetko po nej preraba ,by ma svihlo hehehe ale zas moj je dost v pohode co sa poriadku tyka, riad na linke a ponozky vedla postee za bordel nepovazujem inak je cistotny :sweat_smile: :sweat_smile:
8. jan 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem fajcit kym doohovarate :sweat_smile:
8. jan 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som celkom rada ze mam v okolo chlapov co sa starju o svoje deti, ako napr pipkin V alebo Mino ten ma malu vzdy celu sobotu lebo Lucka je v skole a moj to vidi a celkom sa mu to paci, tak aspon v tom mi pomoze, si mylim :sweat_smile:
8. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ninus :wink: ved to asi vsetky...a potom dojdu a za 5 minut je to tu ako pred upratovanim :angry: :rolling_eyes: to ma ide drbnut :angry:
toto aj dnes mi spravil...tak som povytierala a ked som mala vsetko tip top...tak obul vibramy, ze ide na to pivo...a z toho mu same kamienky vypadavaju a cely byt pochodil obuty :angry: :angry: :angry: skoro som ho zabila :angry: :rolling_eyes:
8. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus to je super :dizzy_face:
8. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa by ma slahlo :angry: :angry:
8. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som milo prekvapena ako sa V vie postarat o malu...aspon tie vikendy...lebo ked som bola tehu, tak som si ho nevedela predstavit...vobec sa k tomu nemal...ale o okamihu ako som ju doma polozila na postel...robi vsetko :wink: to sa mu zase musi nechat :wink: od prebalenia, krmenia, kupania...vsetko :dizzy_face:
8. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wigh, aj moj je posadnuty upratovanim, ale aby som to urobila ja :sweat_smile: , na zaciatku manzelstva mi pisal do prachu , ze utri ma :angry: :angry: , a ked sa vratil z vojny chodil mi prstom po vypinacoch :angry: :angry: , a ked tam bol prach tak mi len povedal ze to je vizitka gazdinej, noc ma viac nenasralo...,alebo sa postavil na stolicku a kukal ci je digesto cisty aj v zadu
8. jan 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ma skoro aj slahlo wigh :rolling_eyes: som nanovo pozametala, co mu povypadavalo...a normalne kopka sajrajtu :rolling_eyes:
8. jan 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul idem aj ja, aby si nebola sama :wink:
moj malu prebalim max 5 x jeho z toho napina heheheh
ale s kupanim nidky nebol problem aj dnes as vycvachtali
len potom kupelka boila zas v mojej rezii kym som ju vyutierala heheheheh
dudus...tak by som mu tu handru pleskla o ksicht...ani cudovat by sa nestacil :angry: :sweat_smile:
8. jan 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu presne ako pipka pisala, by som mu vrazila do ruky handru ze nekecaj a makaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi si pamatam ako si dostala ten zlcnikovy zachvat a ja som tam bola s svagrinou cakatelkou a ty si uz bola v sanitke a mala sa posrala :grinning: :grinning: :grinning: , nepovedal ze to este nerobil, postavil sa a isiel prebalovat...., akurat som mu ju len poumyvala v umyvadle lebo to som sa ja bala aby mu nepadla , sak bola asi mesacna
ninus :angry: aj ty :sweat_smile: :confused:
sak on to vyskusal asi tak z kazdeho raz alebo dva, nebojte hned som mu povedala, ze ten cas co ma kontroluje moze mat aj handru v ruke a rovno to utriet, tak potom to uz neurobil, ale akoze pokusy boli...
8. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne dudus :wink: ale to ju uz prebaloval pred tym...len asi nebol taky naklad v plienke :grinning:
ale on co sa malej tyka, este nikdy nepovedalm, ze nieco neurobi, urobi vzy...len niekedy, ked som aj ja doma, tak potvorka sa mu neda utisit, az kym ja nedojdem :sweat_smile: ale to nehovorim, ze je jeho chyba...je proste so mnou viac, tak v noci reaguje iba na toho, kto ju uklada :wink:

ked ju uspaval on, tak ked sa prebudila v noci, tak v pohode jej daval dudinu on a zaspala hned :wink:
8. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka paradne fotky, deckam sa pacilo to visiet :dizzy_face: :dizzy_face: zojka je uz aka velka slecna :dizzy_face:
8. jan 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus kraasne :dizzy_face: hned by som na taku sankovacku isla :sunglasses:
8. jan 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi mne sa to tak pacilo vtedy, ze sa postavil a hned riesil ani ho nenapadlo ze poziada nas....,
8. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bolo super, dobre sme sa vyšantili a nadýchali tantranského vzduchu :grinning:
to je hrozny film na tej jojke :unamused:

ake vychudnute deti male su tam :pensive:
ninušššš aj ty hulišššš?????

super,aspon nie som sama v klube :sweat_smile: :sweat_smile:
8. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez vcera davala na FB fotky z Vianoc...ale tie iste mam aj tu, tak nemusim link davat
8. jan 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka , zojka je aka pekna slecna uz :wink:, ten svetrik si strikovala ty? Mas nejake vzory na papiery? alebo si uz taka dobra ze to mas v hlave? Ja sa chcem dat na strikovanie, som kedysi strikovala, ale daaaaaaaaaaaaaaaavno
jul hruza ja to uz aj prepinam
ja uz STV kukam :sunglasses: to je moj oblubeny filmik :dizzy_face:
8. jan 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej vy ste na FB??? tak si ma najditeeee :sweat_smile:
8. jan 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok