• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
ja som to len prepla,ze o com to je a uz som aj zas prepla naspat...to sa neda pozerat,to je pre silne zaludky :unamused:
8. jan 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ten film nikdy nevidela lebo ked som zacala a boli tam tie vychudnute deti ...., ale ze vraj ako film je to dobre..
8. jan 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu, ten svetrík je z nextu, alebo nebolo by ho ťažké uštrikovať

jul ano aj ja :unamused:
8. jan 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj zajtra ma prsat?
ninka dnes som dostala od svokry tie veci co malej strikovala podla tvojho vzoru...no hroza :rolling_eyes: :sweat_smile: duduska s ajuskou ti mozu porozpravat :grinning: ale sak snaha bola :confounded: :sweat_smile:

som chcela taky svetrik s kapuckou ako mam od teba, len vacsi...lebo ten uz hanulka neoblecie...no ustrikovala, ale bez vzoru, nerovnomerne, len hladko obratko...ciapocka mala, kazda rukavica ina :sweat_smile: a sal...no neviem, ci jej to niekedy obleciem :grinning:
wighy a ako si ťa mám nájsť?????
wigh, a ako sa volas? ved ako wighy si ta nenajdem :sweat_smile: :grinning:
8. jan 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , mala si povedať že chceš
8. jan 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pipi

ked pojdes na navstevu k svokre,tak jej ho oblec :grinning:
8. jan 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj ma prsat cely vikend :frowning2: :rolling_eyes:
8. jan 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby IP
8. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi odfoť
parada :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: cely vikend mozeme doma trcat
ninus, nechcela som ta otravovat...sak svokra sa ponukala, ze vie strikovat...no des, nabuduce jej poviem radsej, ze nepotrebujem nic :sweat_smile: :rolling_eyes: a tebe zavolam :wink: ved ten tvoj je ako z obchodu :sunglasses:
ninus, som sa na tom ustrikovanom sete dobre pobavila :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , rukavicky tak pre babiku, ciapocka by hanke bola mozno dobra pred pol rokom, svetrik je fajn ale o mesiac uz nie , akurat ten salik je OK :grinning:
pipi prepac :wink:
pipka, teeeda to ti svokra ale pomohla :fearful: to ako ona nevidi ze to nie je rovnake????
8. jan 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

jul my nemáme auto, takže aj tak budeme sedieť doma :angry:
8. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved julis...tak nejak...zdvorilostne jej to raz-dvakrat obleciem a skonci zalozeny v skrini :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a rukavicky krive, kazdy palcek inde, normalne jej lava pada z ruky :rolling_eyes:
ked ti to nafotim, tak to neuvidis...to by si musela vidiet, nazivo, ked to ma na sebe :sweat_smile: :rolling_eyes:
8. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wigh, ona uz ma vyse 76 rokov...tak ani nevidi a ani nema odhad... :rolling_eyes: ale nechcem jej to hovorit, aby som nebola ja tá hasteriva nevesta :unamused: :rolling_eyes:
8. jan 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto ste ešte na FB?
8. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi teraz ma napadlo za keby si jej dala na papiery nakres , teda velkost mozno by to napodruhe zvladla, len by si to musela prikladat ked ti to bude strikovat :confused:
8. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj jaaaaaaaa som na FB, ale malo tam chodim
8. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka uz ta maaaaaam :dizzy_face:

pipka jaaaaj to som nevedela, tka to je ine, to je od nej aj mile ze to vobec ece zvladla :sweat_smile:
8. jan 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja wighy :wink:
8. jan 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to vyhladavanie nejak trva :rolling_eyes: stale mi nic nenaslo :unamused:
8. jan 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka ja som ta nsla hehehehehe
8. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ta nemozem najst, mne sa tam jieco posralo :rolling_eyes: vypisem meno...a zadam hladat...a nic...len prazdna obrazovka :rolling_eyes: tak ti potvrdim priatelstvo ja :wink:
8. jan 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi mne FB ide vzdy stale pomal
8. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostla si moju ziadost pipi???
8. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dud inak aj mne :confounded:
8. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok