Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
jul
8. jan 2010
ja som to len prepla,ze o com to je a uz som aj zas prepla naspat...to sa neda pozerat,to je pre silne zaludky :-|
dudu
8. jan 2010
ja som ten film nikdy nevidela lebo ked som zacala a boli tam tie vychudnute deti ...., ale ze vraj ako film je to dobre..
ninka1234
8. jan 2010
dudu, ten svetrík je z nextu, alebo nebolo by ho ťažké uštrikovať

jul ano aj ja :-|
jul
8. jan 2010
aj zajtra ma prsat?
pipka
8. jan 2010
ninka dnes som dostala od svokry tie veci co malej strikovala podla tvojho vzoru...no hroza 8-( :-N duduska s ajuskou ti mozu porozpravat 😃 ale sak snaha bola :-S :-N

som chcela taky svetrik s kapuckou ako mam od teba, len vacsi...lebo ten uz hanulka neoblecie...no ustrikovala, ale bez vzoru, nerovnomerne, len hladko obratko...ciapocka mala, kazda rukavica ina :-N a sal...no neviem, ci jej to niekedy obleciem 😃
ninka1234
8. jan 2010
wighy a ako si ťa mám nájsť?????
pipka
8. jan 2010
wigh, a ako sa volas? ved ako wighy si ta nenajdem :-N 😃
ninka1234
8. jan 2010
pipi 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 , mala si povedať že chceš
jul
8. jan 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 pipi

ked pojdes na navstevu k svokre,tak jej ho oblec 😃
pipka
8. jan 2010
vraj ma prsat cely vikend 😞 8-(
wighy
8. jan 2010
baby IP
ninka1234
8. jan 2010
pipi odfoť
jul
8. jan 2010
parada 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( cely vikend mozeme doma trcat
pipka
8. jan 2010
ninus, nechcela som ta otravovat...sak svokra sa ponukala, ze vie strikovat...no des, nabuduce jej poviem radsej, ze nepotrebujem nic :-N 8-( a tebe zavolam 😉 ved ten tvoj je ako z obchodu 😎
dudu
8. jan 2010
ninus, som sa na tom ustrikovanom sete dobre pobavila :-N 😃 😃 😃 😃 , rukavicky tak pre babiku, ciapocka by hanke bola mozno dobra pred pol rokom, svetrik je fajn ale o mesiac uz nie , akurat ten salik je OK 😃
pipi prepac 😉
wighy
8. jan 2010
pipka, teeeda to ti svokra ale pomohla 😕 to ako ona nevidi ze to nie je rovnake????
ninka1234
8. jan 2010
dudu 😢 😢 😢 😢 😢

jul my nemáme auto, takže aj tak budeme sedieť doma ]-(
pipka
8. jan 2010
no ved julis...tak nejak...zdvorilostne jej to raz-dvakrat obleciem a skonci zalozeny v skrini :-N :-p

a rukavicky krive, kazdy palcek inde, normalne jej lava pada z ruky 8-(
ked ti to nafotim, tak to neuvidis...to by si musela vidiet, nazivo, ked to ma na sebe :-N 8-(
pipka
8. jan 2010
wigh, ona uz ma vyse 76 rokov...tak ani nevidi a ani nema odhad... 8-( ale nechcem jej to hovorit, aby som nebola ja tá hasteriva nevesta :-| 8-(
ninka1234
8. jan 2010
kto ste ešte na FB?
dudu
8. jan 2010
pipi teraz ma napadlo za keby si jej dala na papiery nakres , teda velkost mozno by to napodruhe zvladla, len by si to musela prikladat ked ti to bude strikovat =-)
dudu
8. jan 2010
aj jaaaaaaaa som na FB, ale malo tam chodim
wighy
8. jan 2010
ninka uz ta maaaaaam x-)

pipka jaaaaj to som nevedela, tka to je ine, to je od nej aj mile ze to vobec ece zvladla :-N
ninka1234
8. jan 2010
aj ja wighy 😉
pipka
8. jan 2010
mne to vyhladavanie nejak trva 8-( stale mi nic nenaslo :-|
wighy
8. jan 2010
pipka ja som ta nsla hehehehehe
pipka
8. jan 2010
ja ta nemozem najst, mne sa tam jieco posralo 8-( vypisem meno...a zadam hladat...a nic...len prazdna obrazovka 8-( tak ti potvrdim priatelstvo ja 😉
dudu
8. jan 2010
pipi mne FB ide vzdy stale pomal
wighy
8. jan 2010
dostla si moju ziadost pipi???
wighy
8. jan 2010
dud inak aj mne :-S

Začni písať odpoveď...

Odošli