Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
wighy
15. jan 2010
spomalene to je hrozne :-S
pipka
15. jan 2010
bola som dnes pochvalena 😎 prave V povedal, ze som vynikajuca manzelka 😃 to si musim napisat do komina bielou kriedou 😃 :-N 😃
pipka
15. jan 2010
ze julis...sa to nezda...ale strasne to zasyti...a pritom sama zeleninka 😎
wighy
15. jan 2010
pipi no woooooooooooooow to je teda uznanie, take si ani neviem predstavit dostat od muza, cely chrup by som si od prekvapenia vyplula 😃 😃 😃
pipka
15. jan 2010
sa mi zad, ze uz je to rychlejsie x-)
jul
15. jan 2010
wiiiig,ak ta este nieco napadne nejaka dobra rada na ten nocnik,hned mi napis
jul
15. jan 2010
pipi 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 sa ti ZAD??
wighy
15. jan 2010
dnes som mu urobila oblezene sendvice a upiekla kolacik, vsetko naservirovala do izby k pc, podakoval, a hovorim mu uvedomujes si aky mam ful komfoŕt???ziadna ina by ti to nedala, uvedomujes si to???? 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
15. jan 2010
wigh 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

ved aj ja som si skoro :-N 😃 ale ze vynikajuci obed bol, aj cajik superny som mu spravila aj som sa s fifinkou hrala...a on si od piatej do siedmej pospal :-N ...ale on zase zajtra bude mat sluzbu...sice ja si neoddychnem, lebo chcem upratovat...ale aspon od hanky si na sekundu oddychnem 😉 a budem sa venovat manualnej praci 😃 :-p
pipka
15. jan 2010
zad...ved sak zdá 😃
wighy
15. jan 2010
jul mi sme na nocniku aj citali knizky alebo som ju dala k rozpravke, kamoska mi dnes hovorila ze jedna jej znama dala za cikanie do nocnika jedneho gumeneho macika synovi 😃 😃 len pevne nervy, nekarhat, dokola vysvetlovat ake je super ze nema plienku, ze je sikovny chlapcek a ako je ritke super bez plienky ked neni zaparena 😃 😃 😃 😃
pipka
15. jan 2010
a co ti na to povedal wigh? =-) :-N
wighy
15. jan 2010
hej :-p :-p 😃 😃 😃
pipka
15. jan 2010
aky vecny...sak na co by chvalil a dakoval stale... :-N 😃
wighy
15. jan 2010
on sa vzdy podakuje, obcas pochvali aj jam od seba ze mnamina papina ale zeby mna pochvalil aku ma skvelu,sikovnu,peknu a mudru zienku |-| 😃 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
15. jan 2010
no wigh, to chlapi uz ako samozrejmost beru :-| ale to asi nema vyznam riesit...ved su z marsu...a my z venuse 😃
jul
15. jan 2010
Wiig,myslis,ze to chapeco mu hovorim,ked on este nevie rozpravat...ale kakat vie co zamena..to povie ze fuuuj
wighy
15. jan 2010
pipi tak tak 😃 😃 😃 😃 😃

pipi a spominala si ze V zacal podnikat, co robi teraz???
pipka
15. jan 2010
julis neboj...velmi dobre uz chape...aj ked rozpravat nevie 😉

ja som sa minule obliekala v spalni a zahlasila som, ze juuuj ja hlava derava, zabudla som si v obyvacke ponozky...a fifi okamzite vystartovala a doniesla mi moje ponozky 😎 ...ako poslusny havko 😃
pipka
15. jan 2010
hej wigh, uz podnika 😉 tvori web stranky a venuje sa web marketingu, reklame atd spravuje niektore stranky... 😉
wighy
15. jan 2010
jul to si pis ze on chape uz vsetko co hovoris, len mu dokola dokolecka vysvetluj ako verklik a uvidis ze on sa chyti x-) x-)

presne toto robila aj moja ,ze muz sa ma pyta kde mam papuce??to mala laura asi rok,ja som ich hladala a zreazu sa objavila krpana s tatovymi papucami v ruke,no kukali sme jak puci =-) =-) =-)
jul
15. jan 2010
hehehee ze poslusny havko
wighy
15. jan 2010
pipi a dari sa mu????to je cely den noc za pc co???uff oci oci |-|
pipka
15. jan 2010
wigh...zatial to nekomentujem :-| cele dni je v robote...domov chodi o deviatej najskor...a ani cent som este nevidela 8-( ale len teraz zacal...to je zase fakt, ze zo zaciatku mam byt trpezliva...tak som zvedava, kedy sa mu konecne zacne darit zarabat aspon tolko, co v robote, ked bol zamestnany... :-N 8-(
jul
15. jan 2010
ten dustin hoffmann ako dobre hra toho postihnuteho
jul
15. jan 2010
ja som tento film nevidela niekolko rokov
wighy
15. jan 2010
dustin je prerfektny herec, ja osm tento film videla ako dieta ,bola som na tom v kine so segrou a uz vtedy som bola z neho hotova =-)

pipi len preto sa pytat lebo aj moj zacal podnikat v juli tak tiez cakam kedy sa zacne darit 😢
pipka
15. jan 2010
ved tusim aj oscara za to dostal 😉

to je z 1988 roku :-N to som mala 15 :-N 😃
wighy
15. jan 2010
som mala 9 😕
pipka
15. jan 2010
wigh a v com podnika?

Začni písať odpoveď...

Odošli