• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
spomalene to je hrozne :confounded:
15. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som dnes pochvalena :sunglasses: prave V povedal, ze som vynikajuca manzelka :grinning: to si musim napisat do komina bielou kriedou :grinning: :sweat_smile: :grinning:
15. jan 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze julis...sa to nezda...ale strasne to zasyti...a pritom sama zeleninka :sunglasses:
15. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no woooooooooooooow to je teda uznanie, take si ani neviem predstavit dostat od muza, cely chrup by som si od prekvapenia vyplula :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi zad, ze uz je to rychlejsie :dizzy_face:
wiiiig,ak ta este nieco napadne nejaka dobra rada na ten nocnik,hned mi napis
pipi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa ti ZAD??
15. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som mu urobila oblezene sendvice a upiekla kolacik, vsetko naservirovala do izby k pc, podakoval, a hovorim mu uvedomujes si aky mam ful komfoŕt???ziadna ina by ti to nedala, uvedomujes si to???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wigh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ved aj ja som si skoro :sweat_smile: :grinning: ale ze vynikajuci obed bol, aj cajik superny som mu spravila aj som sa s fifinkou hrala...a on si od piatej do siedmej pospal :sweat_smile: ...ale on zase zajtra bude mat sluzbu...sice ja si neoddychnem, lebo chcem upratovat...ale aspon od hanky si na sekundu oddychnem :wink: a budem sa venovat manualnej praci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zad...ved sak zdá :grinning:
15. jan 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul mi sme na nocniku aj citali knizky alebo som ju dala k rozpravke, kamoska mi dnes hovorila ze jedna jej znama dala za cikanie do nocnika jedneho gumeneho macika synovi :grinning: :grinning: len pevne nervy, nekarhat, dokola vysvetlovat ake je super ze nema plienku, ze je sikovny chlapcek a ako je ritke super bez plienky ked neni zaparena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ti na to povedal wigh? :confused: :sweat_smile:
15. jan 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky vecny...sak na co by chvalil a dakoval stale... :sweat_smile: :grinning:
15. jan 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on sa vzdy podakuje, obcas pochvali aj jam od seba ze mnamina papina ale zeby mna pochvalil aku ma skvelu,sikovnu,peknu a mudru zienku :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no wigh, to chlapi uz ako samozrejmost beru :unamused: ale to asi nema vyznam riesit...ved su z marsu...a my z venuse :grinning:
15. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wiig,myslis,ze to chapeco mu hovorim,ked on este nevie rozpravat...ale kakat vie co zamena..to povie ze fuuuj
15. jan 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tak tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pipi a spominala si ze V zacal podnikat, co robi teraz???
15. jan 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis neboj...velmi dobre uz chape...aj ked rozpravat nevie :wink:

ja som sa minule obliekala v spalni a zahlasila som, ze juuuj ja hlava derava, zabudla som si v obyvacke ponozky...a fifi okamzite vystartovala a doniesla mi moje ponozky :sunglasses: ...ako poslusny havko :grinning:
15. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej wigh, uz podnika :wink: tvori web stranky a venuje sa web marketingu, reklame atd spravuje niektore stranky... :wink:
15. jan 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul to si pis ze on chape uz vsetko co hovoris, len mu dokola dokolecka vysvetluj ako verklik a uvidis ze on sa chyti :dizzy_face: :dizzy_face:

presne toto robila aj moja ,ze muz sa ma pyta kde mam papuce??to mala laura asi rok,ja som ich hladala a zreazu sa objavila krpana s tatovymi papucami v ruke,no kukali sme jak puci :confused: :confused: :confused:
15. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehee ze poslusny havko
15. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi a dari sa mu????to je cely den noc za pc co???uff oci oci :pensive:
15. jan 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wigh...zatial to nekomentujem :unamused: cele dni je v robote...domov chodi o deviatej najskor...a ani cent som este nevidela :rolling_eyes: ale len teraz zacal...to je zase fakt, ze zo zaciatku mam byt trpezliva...tak som zvedava, kedy sa mu konecne zacne darit zarabat aspon tolko, co v robote, ked bol zamestnany... :sweat_smile: :rolling_eyes:
15. jan 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten dustin hoffmann ako dobre hra toho postihnuteho
15. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tento film nevidela niekolko rokov
15. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dustin je prerfektny herec, ja osm tento film videla ako dieta ,bola som na tom v kine so segrou a uz vtedy som bola z neho hotova :confused:

pipi len preto sa pytat lebo aj moj zacal podnikat v juli tak tiez cakam kedy sa zacne darit :cry:
15. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved tusim aj oscara za to dostal :wink:

to je z 1988 roku :sweat_smile: to som mala 15 :sweat_smile: :grinning:
15. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som mala 9 :fearful:
15. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wigh a v com podnika?
15. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok