• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
okna, vstavane skrine a pod
15. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V zostal doma od 1. juna...a uz odvtedy sa akoze pripravoval na podnikanie...chodil do kancelarie od 1. septembra...a este furt nic...tak ja uz nic neriesim...sak mi zdvihli matersku...tak som v plnke :sweat_smile: :angry: :grinning:
15. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a predtym robil v nejakej firme podobnej?
15. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz mazu do Las vegas :grinning: :grinning: :sunglasses:
15. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kolko vlaste dostanes tu matersku?
15. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
256 + 22€ pridavky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muzovi to akoze ide ale teraz je toho malo,kriza,ludia sa boja on v tomto robi uz 15 rokov

preto ma zenie do roboty :pensive: :pensive:
15. jan 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si kde robila pred MD? vratis sa na povodne miesto?
15. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi sa mas ja mam len 164 a pridavky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

:grinning: :grinning: :grinning:

ak sa nenajde ine miesto tak sa musim vratit tam ale bude to o hubu :pensive: :pensive: :pensive:
15. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to si robila v kancli? Ci kde?
15. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej v kancli´lenze moja sefla nema deti ani deti nechce cize si vies predstavit :pensive: :pensive: :pensive: ked som otehotnela 3 meiace sa so mnou ani nebalila skoro, aka bola urazena :pensive: :pensive:
15. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ja tiez len do augusta...potom zase 164 + 22 :rolling_eyes:
nebavila
kolkoma rokov ta tvoja sefka? nejaka mlada?preco nechce deti?
15. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem si predstavit :rolling_eyes: kravka....takze ani nemas moc chut sa tam vratit...ci?
15. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...no konecne..akurat som sa isla opytat, kde trcis :sweat_smile: :confused:
15. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite nemam chut ale asi nebudem mat na vyber ale je mozne ze ma hned prepustia kedze je kriiiiiza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

34, on si s nimi nema co povedat,to su jej slova :unamused: a mozno u ani nemoze mat,mala uz par operacii a problemy :frowning2:
15. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo :sweat_smile: :grinning: :grinning: , som tu
15. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupi dudus,kde si bola??????????????? :slight_smile:
15. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo dudus :wink: kde si bola?

jaaaj wigh, tak to je mozno tym, ze ich nemoze mat...preto je taka :unamused: :frowning2:
15. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ona ma tie problemy len par rokov a deti ona nikdy nechcela odkedy ju poznam, proste ona k nim nema ziadny vztah ona zije len pre robotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim ,z e ste prebrali aj varenie.., ja som mala sosovicku uz treti den..., asi mam malo zeleza ked mi to tak chuti a mam na nu chut

wighy, mozno by aj chcela mat tvoja sefka deti len sa jej nedari a potom je s toho nevrla svina...
15. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co zajtra varite?
ja mam baklazan doma a rozmyslam ze co s nim
15. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali naavstevu kamosa s dcerou a nevedeli sa odvalit...., odchadzali az okolo 9, a vobec mu nevadilo, ze mala sa uz aj sama chce ist domov..., ale sak ja som mu nemohla nic povedat , bolo by to ako keby som ho vyhadzovala
15. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uricte nie, ona proste deti nechce, boal nahovorena na umele, aj isla a poobede ked sa vratila domov uz sedelav kancli a na druhy den isla do ciech na sluzobku, sa jej pytame ze a preco neoddychuje a ona ze ved jej to lekar nepovedal a ze ona nema cas oddychovat :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

su proste take zeny ktore deti nechcu,kedysi hovorila ze aj keby dieta mala tak ju da otcovi nech sa stara ona bude pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive:
15. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som dnes baklazan kupila :sunglasses: ze 43 centov v kauflande, no nekupte to :wink:
ved sprav opeceny alebo zapekany s mozarellou :wink:
15. jan 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy ono to zevraj nezalezi na tom ci si doma alebo nie, ja som bola aj doma aj v robote aj selijako a nakoniec sa to podarilo a tiez som chodila do roboty, a to niesom narkoman na robotu...., mozno je len viac pesimisticka.., ale ked sa dala na umele tak asi to balo chce, lebo ja zase poznam moju byvalu sefku a ta mi povedala, ze by na to vobec nesla, tradsej by dieta nemala... :pensive: , a to jej muz by dieta chcel ako hovado...
15. jan 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus juuuuj to je teda navsteva

jul ja budem varit zeleninovu polievocku a pre muza toto
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19881

a sebe nejaku zeleninu
opeceny?myslis normalne v 3 obale?
a banany mali za 60 centov kilo...nechcite vidiet, co tam stvarali dochodcovia :sweat_smile: :rolling_eyes: jak keby koniec sveta mal dojst :stuck_out_tongue_closed_eyes: som si normalne musela vyboxovat 4 banany, ze mam male dieta :angry: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok