Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
17. jan 2010

ajoj zrzus 😉 mas nalady? zeby tehulka? 😕 😵 jasnaaaa 🙂

wighy
17. jan 2010

zrzuska aj ja si mylsiiiiiiim 😵 😵

pipka
17. jan 2010

wigh...ved je slusne vychovana...akoze odkial to ma 😀 to nezistuj...bud rada, ze nie je špindíra 😀

dudu
17. jan 2010

dobra je te jones-oova 😉

jul
17. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 wiiiiiiiig

wighy
17. jan 2010

to veru neni, okno mi umyva denne 😀 😀 😀 furet zobroni mokre vreckovky aby mohla utriet okno ktore pretdym dobre poolyzovala pocas krmenia sa marinou,tak potom sa cuduj svetu ze cez okno nevidi 😀 😀 bleeeee

dudu
17. jan 2010

ahoj zrzuska, no neviem ked si taka unavena.... 😕 😅

jul
17. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiggggg

wighy
17. jan 2010

jul dobra zabava co?? 😀 😀 😀 😀 a takych story mam uz par ale niekedy ked mam nervy mi smiesne nepridu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
17. jan 2010

wighy 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
17. jan 2010

wigh 😀 😀 😀 😀 😀

to mas dobre, ze ti to robi doma, nasa fifi vytiahla mokre vreckovky minule v cakarni u ocnej a vsetky dvere a prahy lestila...som sa musela tvarit, ze nie je moja 😅 😀 aj jedna dokina co isla po chodbe...zahlasila, ze po kom je to dieta take poriadkumilovne 🙄 😅 😀

jul
17. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to aj maly olizuje okno

a minule si utieral postielku ponozkou

zrzuska
17. jan 2010

no uvidime.
po porode som mala krasne 35dnove cykly teraz od 32 do 35. takze este stale mozem dostat mrchu. este tri dni. sama som zvedava. potom dam vediet. ale aj tak si stale hovorim ze neveriiiiiiiiiiiiim nie ze budem revat potom 😝 😝
ono to sklame aj ked si clovek vravi ze si to vsetko nahovara. no normal ako ked som este malu chcela. take stavy. som neverila ze pri druhom to tak bude 😝

no idem. paaaaaa. zajtra cez obed vas kuknem 😵

wighy
17. jan 2010

pipi juuuj zlata fifinka 😀 😀 😀 😀

vo stvrtok sme isli do DM a ako sme tak isli kocikom tak vonku nieco palili no hrozne to smrdelo,tak samo laura to nenechala bez odozvy a chytila so mini nostek a hovorimi maminka smrdi to fuuuj ja ze ano laurinka lebo ujo asi nieco pali a isli sme dalej a poto mdojdeme do DM a laura ze maminka tu nesmrdi 😀 😀 😀 no predavaska skoro z pokladne vypaldla jak sa rehlila tak teraz neviem ci myslela ze dieta hovori o mne ze ja nesmrdim alebo ze obchod vonia heheheh

pipka
17. jan 2010

no tesime sa na dobre spravy zrzus 😉 dobruuuuuuuuu 😵

zrzuska
17. jan 2010

aj nasa vsetko pucuje 😅 a najradsej najprv papuce a podlahu a potom pusu 🙄 😝

wighy
17. jan 2010

jul 😀 😀 😀 ja ho mam stale pred ocami ako tancuje na to videu zlatuuusik 😀 😵 😵 😵

wighy
17. jan 2010

zrzuska 😝 😝 😀 😀
drzim palce aby vsetko dopadla tak ako chces

baby ja idem pomaly tiez

pipka
17. jan 2010

wigh 😀 😀 😀 😀 😀 urcite si myslela, ze nesmrdis ty 😀

hanka si tiez chyta nos...akonahle je plna plienka 😝 😅 a uz aj nesie cistu...a ze kako kako kako...a chyta si rit 😀 aj ked je pocikana 😅

jul
17. jan 2010

on sa inac hanbi ked tancuje 😅

pipka
17. jan 2010

ja asi tiez pomaly skoncim 😉

wigh, dobruuuu 🙂

wighy
17. jan 2010

papa babule, zajtra pokrcujeme

rano zase skocim do skolky ci tam nezastihnem riaditelku,drzte palce 😉

pipka
17. jan 2010

padaaam, oci ma uz palia 😒

dobruuuu, snad zajtra to pojde rychlejsie 😉

jul
17. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 pipi aj ked je len pocikana hovori kako?

pipka
17. jan 2010

stale...to je teraz nove oblubene slovo 😅 😀 aj ked polozi poharik na stol a ten tam spravi kruzok, tak hned berie utierku alebo podbradnik a utiera...ze kako, fujiiii, kako 😀

dudu
17. jan 2010

idem aj ja ta het, cawes 😉

chymenitta33
18. jan 2010

Dobré ránečko🙂

ja som nemohla zaspať a teraz nemôžem spať U nás krásne je nasnežené iné kopiska a ešte sneží sa teším hádam vybehneme na sánky.
Idem si kávu urobiť kuki teleráno, Davidko ešte hajinká. Marko išiel do roboty ale príde domkov tak pôjdeme hádam kdesi sánkovať.
Já večer som nemala nato nervy na toho koníka 😖

dudu
18. jan 2010

ahojte 😉
druhaaaa 😉 , aj u nas v BA je sniezik, ale sa mi zda ze nevydrzi dlho ☹ 😒 je velmi tazky a mokry, ale nevadi aspon kusok bielej zimy znovu mame.. 😀 😀

jul
18. jan 2010

cafet

kto mi pride odhrabat dom ,auto,okolo domu?????? 😅 😝

jul
18. jan 2010

ja som tu zasnezena jak na sibiri....svokor v robote...kto ma odhrabe?

co dnes varite? ja neviem absolutne co stvorim,lebo pochybujem,ze sa dostanem na nakup 🙄 asi co dum dal