• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako často prevliekate periny?

19. januára 2013 
? Mozno trosku divna otazka ale celkom ma to zaujima? Po tyzdni sa mi zda skoro a po dvoch uz vela. :dizzy_face:
15. aug 2008 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka,podla potreby :wink:
15. aug 2008 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, vankúše každý týždeň a periny tak raz za dva-tri týždne. niekedy podľa potreby. synovy prezliekam posteľné prádlo tak po týždni a pol, alebo keď sa náhodou preciká, alebo pogrcká. :wink:
15. aug 2008 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa to po dvoch vela nezda :sweat_smile:
15. aug 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Podľa potreby...
15. aug 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u malych deticiek asi treba castejsie, ale dospelym myslim staci "podla potreby" :slight_smile:
ja prezliekam, ked sa mi zda ze uz treba, alebo jednoducho ked chcem zmenu :wink:
15. aug 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla potreby....
15. aug 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak každe 3 týždne, ale ak je teplo alebo niekto chorý tak častejšie.
malému tiež tak, on sa velmi nepotí a ani sa nezvykne precikať alebo povrackať - ale plachtu musím často, lebo sa stane že na to vyleje čaj alebo mlieko.
Dcera ma ovčie rúno, ale aj to obliekam do návliečok, a to tiaž raz za 3 týždne. vankúše mam 2, takže to jej vymením medzi sebou, alebo vyzlečiem ked sa viac spotí.
15. aug 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciapocka :grinning: ja vlastne tiez tak nejak: ked ma omrzia obrazky a zatuzim po inych :grinning: pri tom, ako som na materskej zinfantilnela, je to dost casto :sweat_smile: :wink:
15. aug 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3 týždne až mesiac. Ak je leto a človek sa potí tak skôr, často aj periny luftujem v okne. Ak prezlečiem periny, MM sa hnevá, že on má rád svoj smrádeček :grinning: :grinning: :grinning: (samozrejme zo srandy)
15. aug 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy tyzden. Periny davam pri slnecnom pocasi tak na 2 hod vyvetrat na balkon. Neviem si predstavit neprezlecenu postel 3 tyzdne :astonished: .
15. aug 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teraz cez leto každý týžden a v zime každé dva...zbožnnujem vonu čistých návlečiek a strašne dobre sa mi potom spí... :dizzy_face: malej prevliekam podušku každý týžden a paplonik raz za mesiac pretože ona sa nezakrýva...stále spí ,,odkopaná,, :sweat_smile:
15. aug 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: moj priatel aj kazde tri dni :confounded:
teraz sme boli prec styri dni, pred odchodom prevliekol a po prichode chcel znova, no nedovolila som mu,co je to za poriadok,uplne staci raz za tyzden za pravidelneho spania :grinning:
no a dcera,ta si meni podla nalady,takze niekedy aj 3x do tyzdna-no co uz-puberta :wink:
15. aug 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cca každé dva týždne
15. aug 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skalne kazdy utorok
15. aug 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som ich prezliekla po dvoch tyzdnoch,myslim ze este 3-4 dni by to vydrzali ale drahy do mna strasne hucal, on je na to velmi zatazeny :wink: ,jeho mamina prezlika periny tusim kazdy tyzden.
15. aug 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tiež určený den na prevliekannie :grinning: vždy v piatok
15. aug 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked si spomeniem :sunglasses:
15. aug 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy tyzden alebo
15. aug 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz za tyzden , niekedy aj skor a u deti 2 krat za tyzden
15. aug 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som asi divná,neviem si predstaviť prevliekať periny každý týžden :sweat_smile: :zipper_mouth: prevliekam každé 2-3týždne,a nechcem sa nikoho dotknúť,ale prevliekať zvlášť podušky a zvlášt paplony?to potom ako vypadá tá spálna? :sweat_smile: :confused:

ja som zaťažená na pekné vzorované postelné porádlo :sweat_smile: :grinning: ale každý týžden by som ho nemenila :confused: :wink:
15. aug 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla potreby cca kazde 2 tyzdne :wink:
15. aug 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez kazde 2-3 tyzdne, ... kazdy tyzden...no neviem :sweat_smile: :confused: , mam dost prania veci co nosime...
15. aug 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj zehlite obliecky?? :sweat_smile:
15. aug 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazde tri tyzdne..alebo podla potreby - kes sme chori hned po chorobe..alebo ked je prilis teplo... ale kazdy tyzden?...kamoska mi povedala krasne heslo: "obe nemozeme byt pekne - bud ja alebo domacnost" :grinning: :grinning: tak to tak na odlahcenie :wink: a tiez si potrpim na pekne navliecky prijemne na dotyk :slight_smile: a aby sa zehlit nemuseli... :grinning:
15. aug 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezehlim, este to tak,mozno keby sa pomenej prevliekalo tak pouvazujem,ale nieeeee :slight_smile:
15. aug 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibula , pri vasej frekvencii si to uz mozete uviet aj ako povolanie: prezliekac postelneho pradla :grinning: :zipper_mouth: :sweat_smile:
15. aug 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zuzidr, mám viac kusov jedného vzoru, takže aj keď prezliekam vankúše každý týždeň a povliečky nie, vždy ľadia. :wink:
15. aug 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nežahlím, sušičkujem :grinning:
15. aug 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zehlit postelne pradlo? to by som sa musela veeelmi nudit. to som robila akurat ako aupair v anglicku, ale to som bola za to platena :grinning:
15. aug 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua tak potom ok,ved to je každého vec,ja len hovorím že mne sa páči pekne zladené post.prádlo,ja musím mať ešte aj plachu v približne rovnakom odtieni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok