• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako detoxikovať organizmus?

1. mája 2017 
@veronikapp ahojky,pozri si stránku Akuna.sk,sú tam výrobky,ktoré sa môžu užívať kedykoľvek,dokonca nielen v období kojenia,ale aj v tehotenstve a sú čisto prírodné a vyrobené podľa čínskej a ajurvedskej koncepcie
16. jún 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
17. okt 2010 o 14:48 • marcelachovan
nasiel som skvelu stranku kde sa da objednat spirulina ale aj kopa inych veci :slight_smile:
http://www.predajbylin.sk/spirulina_riasa/index.html
24. nov 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! pomáhajú tie riasy gg pur aj na spánok? Máte s tým nejakú skúsenosť?
24. jan 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska26
Mám velmi dobré skúsenosti s riasami a sám ich berem za užitočné v našom živote.Ja beriem Imune a davá mi energiu,stabilitu ,zdravie ...
24. feb 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelikbobo Ano pomáhaju odporúčam vyskušat solar lunar na spánok.A máme velmi dobre skúsenosti ohaldom týchto produktov.Možte sa pozriet na moju webovú stránku tam nájdete potrebneé informácie ohladom produktov.http://alga.meu.zoznam.sk/
24. feb 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. feb 2011 o 12:34 • borni
24. feb 2011 o 16:04 • borni
@borni za reklamu se tady platí:frowning2:(((
24. feb 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39
to nieje firma ale webová stránka kde sa da informovat o produktoch. a ja som chcel len pomoct nie využivat stránku na reklamu.
25. feb 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence vidim že ste sa tu už dlhšie neukazali .... začala som sa zaujimať o detoxikaciu chcela by som to skusiť kôli mojim zdravotným problemom. Len akosi poriadne nič o tom nenachadzam ... myslím daky konkretny program , recepty a podobne ... viete poradit daku stranku alebo mate dake odskušane recepty? ... a ake mate vlastne skusenosti celkovo z detoxikaciou?...
24. nov 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa opýtať, či môžem užívať mladý jačmeň so spirulinou keď dojčím? beriem aj senovku grécku, na podporu laktácie a tiež čaje pri dojčení... pls radu. :sweat_smile: ďakujem
30. jan 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja u seba a manžela používam http://www.detoxikacne-naplaste-kinoki.sk/#a_aid=5135b96222a2f&a_bid=d78bb35e ...Cítime sa lepšie, keby to vidím iba na sebe, tiež si myslím že som len naivná :D, ale keď už aj môj manžel povie, že sa cíti lepšie - pritom on takýmto veciam neverí :D
26. mar 2013 o 19:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
16. máj 2013 o 09:06 • mamazem
Ahojte kočeny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Rada by som sa podelila o moj recept na detox.
Ja osobne očisťujem svoje telo so zeleným čajom Matcha, ktorý je práve na odkyslenie organizmu a vyrovnanie PH. Naviac môžete prestať piť aj kávu, pretože má oveľa lepšie povzbudujúce účinky. Dokonca moja známa, ktorá ho tiež pravidelne pije zhodila 5 kg behom 1 mesiaca a pritom nedržala žiadnu inú diétu a jedla všetko na čo mala chuť. Ak vás môj názor zaujal, môžete si to čaji Matcha prečítať viac na stránke www.matchatea.sk.
12. nov 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...aloe vera gel, Probalance - zasadite mineraly, uprava stravy a pitny rezim...
11. dec 2013 o 18:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@quida Ahoj tiež mám podobné skúsenosti s čajom Matcha. Je pravda že človek z neho schudne a nemusí sa držať žiadnej diéty. :slight_smile:
16. dec 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mám veľmi dobré skúsenosti s čajom Matcha. Zdravo sa stravujem a čaj je len ako doplnok výživy a môžem ho pripraviť podľa vlastnej chuti na XY spôsobov čo mi vyhovuje. Dokonca ho pridávam aj ako prírodné farbivo do pečenia :slight_smile:
A je to aj skvelá náhrada kávy :slight_smile:)
18. dec 2013 o 09:44  •  čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A skúšal niekto na detoxikáciu probiotiká?? Mám za to, že som v minulosti našla článok, kde sa písala že sú probiotiká na detoxikáciu taky vhodná. Len si nie som istá, či samotné probiotiká na detoxikáciu stačí a alebo sa má detoxikácia vykonávať niečím iným a k tomu užívať probiotiká
19. dec 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tynushqa Ahoj môžem Ťa poprosiť o knihu podľa liečiteľa Pavela Šímu e-mailom. Ďakujem.

jgrencikova@gmail.com
10. jan 2014 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok