Ako dlho trvá urobiť vodičský?

14. nov 2023

ako dlho trva spravit vodicak? od momentu ked si vyberiem nejaku autoskolu - az po zaver. uspesne skusky?

katariiinkaa
14. nov 2023

Záleží od konkrétnej autoškoly a od toho koľko majú inštruktorov, vozidiel a žiakov..Taktiež záleží ako dlho sa čaká na skúšky. Ja som mala komplet hotovo do 3 mesiacov, vrátane 2 týždňového čakania na skúšky.

egonsk
14. nov 2023

Ja som mal kedysi individualny za mesiac, myslim vsak, ze najlepsie je sa opytat priamo v autoskole. 🙂

tradaaa
14. nov 2023

Nám teraz začína v TT, povedali že 4-5 mesiacov. Ale súhlasím s katariiinkou, je to individuálne. Mňa skôr zaujímala cena🙈

lenka.25
14. nov 2023

Moja dcéra začala v marci , skúšku mala v polke októbra 🫣 .

gabika0825
14. nov 2023

To všetko záleží od autoškoly a od jej vyťaženosti. A samozrejme aj od toho ako často môžeš čo sa týka jázd chodiť ty. Teória je daná autoskolou, koľko krat do týždňa bude atd ale jazdy si planujes s inštruktorom sama, kedy to vyhovuje tebe alebo kedy má čas on. Ale napríklad moja kamarátka keď si robila autoškolu už dávno pradavno asi v najhoršej autoškole, tak bola v takej skupine kde si všetci pourcovali kedy im to vyhovuje a ona musela chodiť na úplne odveci časy, lebo inak nemal inštruktor čas. A tam boli iba dvaja na celu autoškolu. Takze záleží veľa od toho že ktorú autoškolu si vyberieš

emiliar
28. máj 2024

@lenka.25 no dlho veru. Teraz robi moj syn a máme problém s inštruktorom. Takto bude jazdu sj v septembri sa mi zda.