Používame cookies. Viac informácií tu. OK
dominika_sk
24. apr 2019

@didaa premyjem na sytku, zohrejem olej vysypem zo sytka pražim kym nezhrudkavie, potom zalejem vriacou vodou z konvice, premiešam, prikryjem pokrievkou. Kedfˇ začne vrieť znižim teplotu a odokryjem. Sypka je vždy

tyrkysova_kobyla
24. apr 2019

@didaa ja robim z dlhozrnnej ryze paraboiled pomer 320 gramov ryze na 750 ml vriacej vody (do vody dam 1-2 zeleninove bujony). Oprazim na masle cibulku, pridam premytu ryzu, poprazim, zalejem vyvarom a zakryte varim na miernom ohni 19 minut 😃

januska20
24. apr 2019

@dominika_sk potvrdzujem ,aj ja robím takisto
Ale,občas premiešam a pred koncom pridám hrášok alebo kukuricu, na "farebné osvieženie"..

didaa
autor
24. apr 2019

Ďakujem žienky, vyskúšam ☺

eliska13
24. apr 2019

@didaa musíš mať dobrú ryžu ja mám najradšej parboiled, alebo dlhozrnnu robím bez oleja len do vriacej osolenej vody bez cibule

deti95060810
24. apr 2019

ryžu zalejem vriacou vodou...po 15 minútach vodu vylejem a ryžu premyjem 2 krát chladnou vodou...
v mise z Jánskeho skla rozohrejem troška oleja, pridám cibuľku pokrájanú na drobno a dám do mikrovlnky na 3 min. ....potom pridám umytú ryžu, osolím, okorením ,pridám troška drvenej rasce, zalejem vodou cca 2 cm nad ryžou. a dám na 20 min. do mikrovlnky... ak je ryža tvrdá pridám troška vody a pustím ešte mikrovlnku na 4 min....

tyrkysova_kobyla
24. apr 2019

@eliska13 aku paraboiled kupujes? Ja som vzdy verna len tej od Lagris

sense
24. apr 2019

Kupujem parboiled,zohrejem maslo ,oprazim...pridam 2 pohare vody na pohar ryze ,privediem do varu ,potom teplitu znizim,nastavim sporak na 20min a hotovo.... muz kuchar ryzu uvari vo vode a premyje potom studenou...

clodika22
24. apr 2019

@didaa zovrieť olej, osmahnúť ryžu, potom treba dať presne vodu a k tej ryži, aby bola sypká aj mäkká 🙂 malo by to byť v poriadku 🙂

simca06022011
24. apr 2019

Uvariť ako cestoviny 😁 ale najviac záleží na druhu ryže...

simca06022011
24. apr 2019

S inak robím ako ostatní, oprazit, zaliat vodou aby bola nad ryžu trochu a nechám variť ( aj ochutím ak treba) a keď sa voda odparí, zakryjem, vypnem a nechám dôjsť aj 15 minút...

didaa
autor
24. apr 2019

@simca06022011 a treba potom premyť?

mpg
24. apr 2019

@simca06022011 ryža sa dá pripraviť viacerými spôsobmi, mňa mama učila už dávnejšie jednoducho uvariť ryžu - dať napr. za jeden hrnček ryže, príp. za dva a potom pridať raz toľko vody - napr. keď za jeden hrnček ryže tak pridať dva hrnčeky vody, osoliť, príp. tam pridať aj rascu (ak to bude ryža napr. k mäsu), keď sa už dovára pridať trochu masla a nechať ju zakrytú vychladnúť.

simca06022011
24. apr 2019

@didaa nie, predtým premyt, uvariť ako cestoviny a precedit... Myslím že tu ryžu v sackoch sme tak varili ( ale vysypali zo sáčku), 11 minút 😁 to boli moje kuchárske začiatky.

simca06022011
24. apr 2019

@mpg no keby nás Číňania " čítali" 😁 kto vie koľko spôsobov majú oni

hettinka
24. apr 2019

@didaa záôleží od typu ryže, ja mám rada lepivú, kupujem guľatozrnnú. Ale dlhozrnná sa nelepí, zostane sypká.
Robím tak, že premyjem, opražím na oleji a zalejem vodou asi 2 cm nad úroveň ryže, dám soľ a karí korenie. Potom dusím na najslabšom stupni domäkka, kým sa nespotrebuje všetka voda.

yellow28
24. apr 2019

@didaa pouzivam ryzu znacky SOS, jeden hrncek ryze premyjem niekolkokrat pod tecucou vodou, potom necham v sitku vysusit. Nasledne na troske oleja osmahnem a zalejem jeden a pol hrncekom vody. Varim cca 12-13 minut na varnej doske na nizsej teplote. Potom ju necham este dojst cca 10 minut a je uplne mnam. Teda vsetci ostatni hovoria 🙂

moonlight1210
24. apr 2019

@didaa premyt ryzu je zaklad, aby sa nelepila. Treba cez sitko, kym netecie takmer cista voda. (Ked ryzu strojovo supu z pliev, tak asi trenim a pritom sa o seba odieraju uz vylupnute zrnka a vznika ryzova muka).

Ale cinanky a japonky premyvaju ryzu v miske, a potom tu vodu, v ktorej premyli ryzu, pouzivaju na umytie tvare. Pomaha to udrzat hebku plet a spomaluje starnutie a vraskavenie. 🙂

didaa
autor
24. apr 2019

Ďakujem Vám, ste zlaté ☺

sisaka
24. apr 2019

@simca06022011 drvivá väčšina Číňanov v dnešnej dobe varí v ryzovaroch a ich ryža nikdy nie je sypká, tak máš pravdu, veľmi by sa divili 😉
Ani si neviem predstaviť jest “činu” so sypkou ryžou, to ani neviem ako by som paličkami naberala ...

simca06022011
24. apr 2019

@sisaka ja som to samozrejme myslela ako žart 😁

romiada
24. apr 2019

@didaa robim to viacmenej ako
@dominika_sk akurat ze ja ju vždy osmažim na nadrobno pokrajanej cibulke a posolim. Riadim sa pravidlom 2x tolko vody ako ryže.

kabba
10. jún 2019

Odporucam ryzu Basmati. Robi sa ako cestovina vo velkom mnozstve vody a potom sa scedi. Je to jedna z najkvalitnejsich ryzi 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli