AKo funguje práca v Nuskin?

laura159
7. aug 2019

Ahojte, viete mi povedat ako funguje praca v tom Nuskin? O co tam vlastne ide ?? dakujem

malia18
6. apr 2020

Ani nešlo ale o to že nútia upravovať profil. Ale falošné recenzie, pridávajte si 500 1000 ľudí do priateľov za deň aspoň a podobné mne to príde celé skrátka na smiech. Nezmení mi názor ani keby sa ocitnem v dobrom tíme lebo skúsenosť som už mala a vôbec že tá značka si robí meno na ľuďoch ktorí to predávajú (a keď to robí hocikto len aby zarobil tak to potom aj tak vyzerá) a neinvestuje do reklamy peniaze tak ako každá dobrá značka investuje do reklamy propagácie atď. tak pre mňa stráca na úrovni dosť klesá v mojich očiach lebo že tak funguje Oriflame a Avon vieme všetci ale za tie ceny kozmetiky to nikomu neprekáža ale za tieto ceny a takýmto spôsobom celé zle a ľudia sú tohto predaja presýtení aj znechutení že si radšej ozaj kúpia keď už drahšiu kozmetiku cez klasický obchod kamenný alebo eshop a žiadna taká značka nepotrebuje falošné recenzie a klamy...

bubu37
10. apr 2020

@malia18 presne aj mňa si pridala známa na Facebooku,zrazu.....poznáme sa zo športového klubu asi 4 roky. Tykáme si a zrazu bum a sme kamošky na Facebooku 😉 prečo asi? Začala pracovať s touto kozmetikou a ponúkla mi produkt 😉

baskustek
10. apr 2020

Mne je svojím spôsobom aj ľúto tých predajkýň. To už by som musela byť v akej zúfalej situácii, aby som sa na niečo také dala.. Veľmi mi to pripomína praktiky niekdajšieho Herbalife, ak si spomínate, neviem, či ešte existuje táto spoločnosť. Tiež to bolo také pofidérne celé.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivcek110
20. apr 2020

@ptmt1011 nepoznáš ma, je mi jedno čo si o mne myslíš

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radenka2312
20. máj 2020

Waw, žasňem 😲
Ja NuSkin poznám už pár rokov, používam niektoré výrobky, niektoré my sadli, niektoré nie, tie zas používam v inej značke. Pred časom som sa rozhodla pridávať svoje skúsenosti a odporúčať výrobky aj ostatným. Pridávam a odporúčam len veci čo mám sama odskúšané. Napríklad píšete tu o drahej špirále. Úprimne nie každému sadne táto alebo iná. Sme každý iný. Poznám dievčatá, ktoré miluju rimmel špirálu ale zas aj také ktoré ju proste nemôžu a siahajú po inej. Ja som dlhé roky používala MK mám citlivejšie oči a po pár hodinách ma štípali, skúsila som nuskin špirálu a celý deň som v nej vydržala aj som zabudla že ju mám. Odporúčam iným, ale ak viem že nesadne skúsim jej odporučiť inú, ktorú mám odskúšanú, možno sadne tá, ale ku kúpe nenútim, len odporúčam a už je na každom ako sa rozhodne.
Nikto ma nenúti pridávať si ľudí k priateľom, ba dokonca som veľa priateľstiev zrušila. K narodeninám každému prajem verejne ako doteraz, sledujem algoritmy (aj kvôli mojej inej činnosti, ktorú bez sociálnych sietí je v dnešnej dobe vykonávať ťažšie, viem ako oslovovať ľudí prostredníctvom sietí, aby sa to dostalo k tým čo má) a nikto mi nekáže, neprikazuje, nezakazuje čo mám a čo nemám robiť. Komentujú len baby ktoré viem a poznám že skúsenosť majú, ešte nikdy mi nikto falošne nerecenzoval, ba zväčša prídu recenzie od báb ktorým som niečo predala.
Ak vás pridal do nuskin niekto kto o tom nemá ani šajnu a videl len rýchlu cestu k peniazom, tak sa mýlil a tým vás zdemotivoval celú prácu.
čo sa týka Herbalife, táto značka existuje a je mi zle z toho čo píšete?? Máte skúsenosti? Ja mám používam niektoré výrobky a som nesmierne spokojná, skúsila som aj iné značky, sadla mi táto. Vo svojom okolí poznám ľudí ktorý túto značku používajú aj 10 rokov, nikto z nich neskončil v nemocnici 😕
Nikdy by ma nenapadlo napísať zlú recenziu na niečo čo sama nepoznám. Alebo opačne len silou mocou niečo predať tak ospevovať.
Ak máte záujem niečo predávať a ponúkať ďalej, najskôr si tie výrobky skúste a potom pridávajte zlé alebo dobré recenzie.
A úprimne mi je ľúto, keď vás niekto neskúsený demotivuje. A ešte viac keď to robia ľudia, ktorý s výrobkami nemajú najmenšiu skúsenosť, ale len preto, že na internete čítali tak súdia 😵

sedmolinka
3. nov 2020

Poznám v okolí ľudí ktorí spolupracujú s touto spoločnosťou, robia si podľa seba a nemusia si dávať falošné recenzie, je to hlavne o vašom lídrovi, ako má nastavený systém práce a o vás čo ste ochotný pre to spraviť, ako sa prezentujete...

nelusiatko
6. nov 2020

@sedmolinka prosím ťa a tá prezentácia zahŕňa aj to, že predajkyňa zdieľa každú hlúposť zo svojho života na fb? Či sú to deti, práca, prázdne nechutné špinavé taniere po zjedení, fotky detí dennodenne, neviem teda koho to zaujíma, čo mali jej deti napr.na obed. Mám totiž jednu známu a ako začala robiť pre Nuskin, neustále sme všetci jej priatelia na fb oboznamovaní s každým detailom jej života a vzápätí nezabudne pripojiť nejakú súťaž (samozrejme, najskôr si treba niečo objednať, až potom môžete súťažiť o Lumi spa). No choré takýto marketing...

radenka2312
11. nov 2020

@nelusiatko a teraz chcete povedať že Nuskin je zlá kozmetika pretože Vaša známa takto pracuje??? Prepáčte, ale trochu to uráža hádzať všetkých ľudí do jedného vreca, ja osobne mám urobenú skupinu kde pridávam len produkty, recenzie, seba ako tie produkty používam a v skupine mám ľudí, ktorých nemám v priateľoch, tým pádom čo si ja pridávam na FB vo svojom profile vidia naozaj len priatelia. Pravidelne mávame v Nuskin školenia ohľadne toho ako mám pracovať na sociálnych sietiach, zjavne tá Vaša známa nikdy toto školenie neabsolvovala ak nevie ako má rozlíšiť súkromný a pracovný život.
Už viackrát a myslím, že ja ja som to písala, sú predajkyne, ktoré Vás možno týmto správaním demotivujú, ale sú také ktoré majú znalosť o tom ako pracovať, vedia čo môžu a čo nie, a hlavne nerobia to pod nátlakom, ale podľa seba. Z tohto Vášho komentáru usudzujem, že týmto ste zavrhli aj kozmetiku ako takú.

nelusiatko
11. nov 2020

@radenka2312 pokiaľ dobre vidím, názov príspevku je "Ako funguje práca v Nuskin?". Takže ja som sa vyjadrila k otázke. S kozmetikou nemám žiadne skúsenosti, len s jednou pastou vraj bieliacou, no žiadne zázraky sa nekonali.

radenka2312
12. nov 2020

@nelusiatko len treba čítať aj diskusiu, kde sa riešili produkty, a nie len názov diskusie.
A presne o tomto som písala už vyššie a nie len ja, každý človek sme iný, nikdy som si nedovolila o nejakej kozmetike povedať, že je zlá, "lebo hovoria, že vraj mám byť po nej krásna a nepomohlo", preboha uvedomte si, že to čo Vám pasuje iným nemusí, vy ste skúsili pastu a tvrdíte že nič, ja napríklad môžem oponovať pretože pastu používam už 3 roky a mám biele zuby, a každý kto v mojom okolí ju skúsil tiež je spokojní. Ale skúsili ste aj niečo iné?? Nie, a predpokladám, lebo je to drahé, lebo tá moja známa takto s tým pracuje, lebo neviem čo. Ja som skúsila rôzne kozmetiky a netvrdím, že všetko čo Nuskin ponúka mi vyhovuje, nie že je zlé alebo dobré, ale vyhovuje mi alebo nevyhovuje mi, a tým pádom som siahla ja po inej značke, ale to je normálne , ako som písala každý sme iný a vyššie v diskusii som uvádzala iný príklad s dekoratívnou kozmetikou.
Tiež necháme ako môže niekto čakať zázraky po jednom použití produktu :D Aj keď lieky užívate, napríklad na krvný tlak, tiež ich užívate dlhodobo aby Vám pomohli, nie len chvíľkovo.
Mrzí ma, že Vám vaša známa "zhnusila" túto kozmetiku, verím, že keby natrafíte na niekoho skúsenejšieho tak si možno niektoré produkty aj Vy obľúbite, samozrejme ide o to aby Vám predajca čo najlepšie objasnil výrobok a jeho používanie, a že zázraky nie sú na počkanie.
prajem pekný deň

nelusiatko
13. nov 2020

@radenka2312 prepáč, ale ja vôbec nerozumiem, o čom ty tu točíš a prečo to adresuješ mne 🙉 Ešte raz opakujem, vyjadrovala som sa k PRAKTIKÁM konkrétnej predajkyne, pretože toto je TÉMA tejto diskusie. Je mi šumafuk, či je to kvalitná kozmetika alebo nie je. Ja ju nepoužívam a ani sa nechystám, mám svoje značky. Pokojne tu Nuskin obhajuj naďalej, len ma už prosím neoznačuj. Ďakujem a prajem pekný deň