• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako hovoríte "tomu", čo majú deti medzi nožičkami?

16. januára 2017 
aj ja mám knihu Odkiaľ som prišiel - z antikvariátu, čaká na moju dcéru, je super, aj obrázky :wink:
10. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som sa pekne nasmiala pri citani a este viac som sa tu valala od smiechu ked som si spomenula ako to pri chlapcoch volali nasi. Ze: "cvongel" , to je des...Si predstavne ako mamina krici do kupelne brachom - a poriadne si poumyvajte cvongle! :grinning: :grinning: :grinning: Inak nasa mala ma šušurienku alebo muž jej hovorí pipinka. :slight_smile:
10. jan 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
U nas maju dievcata šušku a chlapci pipíka, ale take my doma nevedieme, len tie šušky. :wink:
11. jan 2010 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: u nas ma matko pipika a sofia ma šušu mušu :wink:
11. jan 2010 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj priatel tomu hovori " buchta"... aj babam kolkokrat povie: schovaj su buchtu, alebo " chachaňu"... to je take mile, ta chachaňa... :grinning:
ja hovorim šušurku,alebo tak..

a pipika volame " čulibrk" :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 08:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas to je fifo a susulka.

inak radsej nazyvam veci pravymi nazvami, ale v tomto pripade mi to pri detoch nejak nejde na jazyk. so synom sme sa rozpravali, ze fifo je penis. pozeral si knizky s ludskym telom, aby vedel, o com je rec, ale dohodli sme sa, ze to nadalej budeme volat fifo. horsie je to so zenskymi vonkajsimi pohlavnymi organmi, ani neviem ako to dcere vysvetlit, ako to spravne a jednoducho nazvat,ze su to vonkajsie rodidla, alebo co (predsa vagina je len cast toho zenskeho)
11. jan 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj syn ma ,,bakulku,, :grinning: :grinning: a tata ,,bakulu,, :sunglasses:
13. jan 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame pipoša, pipoška a slipiky su pipi. :grinning:
13. jan 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinďúr :slight_smile:
13. jan 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super téma :grinning:
My máme u chalanov: pipišák, pimprlák, pipík
U dievčat: pišulka (ale moja mamka vravela pucina, ale to som sa toho slova hrozne hanbila, keď som bola malá :grinning:)
13. jan 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja hovorím len ideme umyť, utrieť prdelku....
13. jan 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas je to pindulak, alebo pipik, malemu ked poviem chyt pipika a cikaj, presne vie co ma urobit, ma 2 roky. na vysvetlovanie mame nastastie este tak 1rok cas kym pojde do skolky, aspon tajne dufam :sweat_smile:
26. apr 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa tomu hovorí "pimpas" , "pimpaštek" u syna, a malicka ma zatial "pišulu", niekedy to volám aj "fuňulinka", a najviac sa mi paci ako vola svoje prsia: "cicečky" - to ma z pesnicky co sa spieva na redovy tanec na svadbe -. "dnes si jedla slivečky, abys mala cicečky, dnes si jedla kapustu, abys mala ric tlustu..." Borca to sice este nevie uplne povedat, ale hovori "ťiteťty" :grinning:
27. apr 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fifla šušurka - takto sa tomu hovorilo aj u nas este ked som bola mala :wink:
27. apr 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: som sa nasmiala u nas dcera ked bola mala tak si sama vymyslela pucika tak potom sme zacali pouzivat jej vyraz chalani maju pipíka ale podla najnovsieho slovníka mojho maleho je to gombička gombura a ja ked si raz pchal ruku do gatrí som mu zapotila Výsosti proč trápite tou kvietinu :grinning: :grinning: :grinning: cize niekedy pouzívam aj kvietina
@bets FIFO je dcerin spoluziak teda vola sa Filip ale vsetci ho volaju Fifo :grinning:
27. apr 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ma napadlo ze moja starka dievcatkam vravela mindžurka
27. apr 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas
dievcatka pundulka
chlapci zvoncek
27. apr 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja cakam dietatko a rozmyslam ako mu nazvem to medzi nohami prisiel som si sem po radu rozmyslam nad cecilkou akoze cikulkou a pipik štetec lásky :heart:
16. jan o 10:02  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (42. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok