Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako je možné, že púpavy už odkvitli?

gita17
30. apr 2016

Neviete ako je mozne, ze pupavy uz odkvitli? zarazilo ma to, lebo zvycajne kvitnu do konca leta

ukulela
30. apr 2016

No lebo zvycajne sa leto konci koncom aprila/zaciatkom maja,takze je vsetko OK. Alebo sa uz blizi koniec sveta;)

bobulazelena
30. apr 2016

Mat ja taketo problemy....

gita17
autor
30. apr 2016

@ukulela leto sa konci koncom aprila/maja???

ukulela
30. apr 2016

@gita17 no ano, vsak tyzden uz teplo bolo a opat sa vratila zima ... ako hovoria clenoviaHouse of Stark - Winter is coming.

stardust
30. apr 2016

@bobulazelena mozno chcela navarit na zimu pupavovy med do caju a pupavy odkvitli 😉

h2
1. máj 2016

@gita17 Neboj, oni zase rozkvitnú. 😉

jadelka
1. máj 2016

Od kedy pupavy kvitnu do konca leta? Roky z nich robim med a kvitnu tak do maja...

loginexistuje
1. máj 2016

Nepomahaju imvtie prizemne mrazy

januliku
1. máj 2016

U nás stále kvitnú

zita19
1. máj 2016

U nas uz odkvitli a teda pre mna je koniec leta koncom augusta a vtedy som pupavy kvitnut nevidela. Podla toho ako sa jar vydari kvitnu v aprili, najneskor v maji. Este aj v Tatrach kvitli pupavy v maji, nie na konci leta.

bosoriak
1. máj 2016

U nas tiez uz pomaly koncia a je to tak kazdy rok. Ale napriklad jedna nasa pupava vydrzala celu zimu rozkvitnuta, lebo bola slaba zima 😀

zita19
1. máj 2016

@bosoriak tak u nas tiez nejaka splasene kvitla tesne pred Vianocami, ale zas to je extrem.

magdina505
2. máj 2016

@zita19 tak to veru je riadny extrem, ale pri tomto pocasi sa ani tym kvetinam necudujem ze neviem ani kedy maju rast 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli