Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako je to s veštením?

forthewin
9. jan 2016

Dobrý deň, som v tomto dosť neskúsená a chcela by som sa spýtať, že keď im zavolám tak oni začnú hovoriť, alebo sa mám ja pýtať? Keď im budem volať, povedzme, že budem mať kredit 20 eur, tak im ide ten môj kredit? a keď sa minie, tak sa hovor skončí a nebudem platiť iné peniaze? Bojím sa, že by to rodičia zistili, lebo sme kresťanská rodina a oni sú proti tomu, ale nemyslím si, že je zlé to vyskúšať. Kamarát by tiež chcel volať, ale on má neobmedzené volania, tak ako by to bolo v jeho prípade? ďakujem

dominika6
Moderátor
9. jan 2016

@forthewin
Precitaj si podmienky volania to su tie malinke pismenka,ktore bezia na obrazovke tak rychlo ze si to nevsimnes..
Su to bludy kde cakas na linke kym ti ona tara blbosti..
Za 1min.platis nehorazne peniaze,kredit ti stacit nebude...
Kamarat moze mat neobmedzene ale na fakture si bude vlasy trhat

forthewin
autor
9. jan 2016
dominika6
Moderátor
9. jan 2016

Blbost..

juhseverzapad
9. jan 2016

Volať blbosť, chceš veštiť z kariet, tak iba osobne. Viem to.

forthewin
autor
9. jan 2016

A koľko to stojí osobne?

kjlkjlkj
9. jan 2016

jeb na to

nikawero12
9. jan 2016

@forthewin aké veštenie zadarmo? Veď cena hovoru je 2 eurá za minútu a veštenie trvá spravidla vraj 1 hodinu, tak ak dobre rátam,tak hodinové veštenie stojí 120 euro....no fajná cena za nejaké blbé informácie 😀 Stránka by sa zrejme mala premenovať na zlodeji.sk 😝

forthewin
autor
9. jan 2016

Pisali tam ze im mozme polozit otazku zadarmo, v urcite dni. Kaslem teda na to, ale osobne k vestici urcite raz zajdem.

dominika6
Moderátor
9. jan 2016

@forthewin
Napis problem tu niektore su pomaly jak Sibila
..a zdarma...😀

zita19
9. jan 2016

@forthewin ak mas problemy, tak radsej navstiv odbornika. Na vztahy a osobnost psycholog, na peniaze financny poradca, na zdravotne lekara. Vestenie su peniaze vyhodene na nebetycnu blbost. Ak mas nejake zvysne, tak ich radsej podaruj potrebnym.

manamaja
9. jan 2016

@forthewin ak si veriaca, skutočne veriaca, tak sa do toho nepuštaj, ak ta zaujíma prečo, najdeš veľa odpevedí na nete,...

borkavan
10. jan 2016

@forthewin to veštenie cez telefon a cez telku je podvod. Však to pozeraj chvílu... veď to vidno, že tárajú do vetra. A cez telefon je to ešte neosobnejšie... možno ti bude čítať niečo, čo jej napísali, že čo má hovoriť aké formulky a tak. Alebo sama bude od teba ťahať odpovede...

Mne sa skôr zdá, že to chceš vyskúšať len zo zvedavosti. Ak hej...kašli na celé veštenie, či osobne, či cez telefon.
Ak máš problém... tak choj na kávu s kamoškou a tam to preberte. Alebo zájdi za určitým odborníkom.
Celé veštenie je podvod. Sama viem čítať z kariet... ale len sebe. Nikdy by som si nedovolila veštiť a tým zasahovať do života niekomu inému. Aj keby ma o to požiadal. Každý si je svého štestí strujcem - ako spievajú CHinasky.

mlil77
10. jan 2016

@forthewin nikto ti nic nevyvesti ludia v zufalom stave sa obracaju na vestkyne ale nikto never tomu..........kazdy si je strojcom svojho stastia. Vsetko je v tvojich rukach a radsej si za tie peniazky nieco kup..........................

Tu začni písať odpoveď...

Odošli