• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako mám vytvoriť album?

17. júna 2008 
už mám stahnute fotky v mojom albume a ako ich dať na začiatok? Ďakujem
28. nov 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanculka, asi si sa prihlasila na ceskej verzii tychto stranok, preto sa tvoj album objavuje iba na modrykonik.cz ...asi to myslis...
ak chces menit poradie tvojich fotiek v tvojom albume, urobis to lahko sipkami pri kazdom obrazku :wink:
28. nov 2007 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanculka
pridanim fotografie do albumu sa album automaticky presuva na zaciatok
tvoj album sa vsak zobrazuje na modrykonik.cz - to znamena, ze si sa registrovala na ceskej stranke nie na slovenskej - nie je vsak problem prehodit ta na slovensku stranku - uz aj pisem bobovi
28. nov 2007 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mala som na stranke 3albumy, ktore som si zrusila....teraz chcem zalozit nove a nejde mi to...ked dam vytvor novy album...nahodi sa mi cista stranka a ta je "zmrznuta"
dakujem
25. máj 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenašla som tu tú tému, nechcem zakladať novú, ale týka sa toalbumu, tak by som sa rada spýtala nejde mi zmeniť popis jednej fotky v albume ked to napíšem a dám odoslať tak ma to ignoruje a a necháva tam napísané iba to čom vložila ked som dávala fotku :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
16. jún 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise, rovnaky problem si mala aj pred pol rokom
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=36916
skus tak ako vtedy napisat popis bez makcenov a dlznov
17. jún 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikke ďakujem idem to skúsiť :wink: :wink: pred rokom bolo dávno už som si to teraz nepamätala :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikke už to mám ďakujem:slight_smile: :wink: :wink:
17. jún 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok