Nechápem dôvod uzamknutia mojich albumov

sofiel123
24. okt 2011

Nechápem dôvod uzamknutia mojich albumov , na fotkách bola moja dcéra či už v albume z dovolenky alebo jesenné fotky , alebo naše jesenné výtvory je na tom niečo zle ?

akika722
24. okt 2011

su tu zvlaštne pravidla,ale asi ti to stopli pre tie jenenné vytvory.. 😒
vraj na každej fotke musi byť dieťa..mne tu toho stopli už velmi vela,preto tu fotky už nikdy nepridam-a mám menej stresov 😵 mam tu par foto uzamknutych len pre priatelov,ale nove albumy neplanujem dať...
raz mi bola stopnuta aj fotka mojho manžela-dovod*že to nema nič spoločne s deťmi 😀 tak som sa zasmiala aspoň 😀
inač,pri každom stopnuti by si mala mať aj dovod,skus sa pozrieť 😉

traktor
24. okt 2011

ak ti bol album stopnuty, urcite tam mas aj dôvod.. co sa môze, nemôze uverejnovat mas tu https://www.modrykonik.sk/podmienky/#albums .. mozno si mala dake fotky, na ktorych bola len priroda, more, strom..neviem co este..ale nebolo tam vidiet tvoje dieta..

titkovamiriam
24. okt 2011

ja by som ti mohla rozpravat story preco mi fotky stopli-dieta nebolo ako hlavný bod fotky,pri hasicskej akcii bolo daleko/ved logicky nebude pri poziari/a podobne.uz som si zvykla a davam sem minimum fotiek.a aj ja mam foto uz len pre priatelov a ani tam nemoze cokolvek vzdy len s pravidlami-tak foto receptov mam v jednej teme o vareni,zvieratka v teme o zvieratkach...

benne
24. okt 2011

Prečo zaškrtnete, že ste si prečítali podmienky a súhlasite s nimi a potom ste takéto rozčarované? 😅 😅 😅

babatko88
24. okt 2011

z toho si nič nerob, mne zamkli tento týždeň album tiež, tá foto tam bola od 30.1. a všimli si to až teraz (že tam je reklama fotografa, ale potom by mali zamknúť aj tie albumy, ktoré sú hned pomenované ako fotograf, čo to fotil, alebo vymazať aj komentáre, to je predsa to isté), predtým boli pravidlá v pohode, no tento rok to tu ide dolu vodou, všetko im tu vadí...

hori
24. okt 2011

inak ako...tiez by ma zaujimalo... fotografie detskej tvorby su problem? ved to s detmi suvisi...

poisonblu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
24. okt 2011

Niekto im to NAHLASIL, mne stopli album kvoli fotke, ktoru som tam mala TRI mesiace ako titulovku, ze je to len CAST dietata, nie cele dieta. Ako toto fakt uz nechapem. Nemam problem fotku vymazat, ale je to trochu pritiahnute za vlasy, kontrolovat, ci je tam cele, ci len cast dietata? To aby som si davala fakt pozor, ako fotim ehm.... Aj teraz mi stopli album, som zvedava preco, na kazdej fotke moje dieta, ziadni nahaci, nikde len more len strom ci boh vie co este, som zvedava na to zdovodnenie. Niekto ma ma raaad 😝

monika15
24. okt 2011

Nic v zlom ale mali by stopovat hole fotky deti a nie nejaku prirodu....

neviem ze co si mala v albume..... nevidela som......

katka3012
8. nov 2011

😕 😕 😕

stardust
8. nov 2011

Najlepsie nevesat sem ziadne fotky.

avila
8. nov 2011

Vsak nedajte nic a mate pokoj. Pomaly jak za minuleho rezimu mi to tu pripada.

gemini2
11. nov 2011

a co potom s tymi fotkami kde je len velke bruško a žiadne dieta...zatiaľ...xixixi)))))))

nelicefo
11. nov 2011

to si nevsimaj....ja som mala album 3 mesiace a stopli mi ho...profilovku 1 mesiac a stopli mi ju 😉

aninka30
11. nov 2011

tu su celkovo divne podmienky, ale co uz hlavne ze sa predavaju vecicky ;)

mtsl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz