Ako na vás vplýva spln?

11. okt 2022

Ahojte, ako na vás vplýva spln? Máte tiež problémy so spánkom?

lucia851
11. okt 2022

Vôbec.Spim ako zabita

h2
11. okt 2022

Na mňa vôbec. Ale môj muž vtedy nemôže spať, len sa prehadzuje a chodí po dome, takže ak počas splnu spím zle, je to kvôli nemu, nie kvôli splnu.

zuzanka.zuzu
11. okt 2022

mám malé dieťa, viem zaspať aj vonku po stojačky 😂 zato moje malé dieťa tento spln išlo spať o 23.30 a vstával o 5.30... skoro ma šľahlo 🙈 (predtým nikdy nič, žiadny vplyv)

euka210
11. okt 2022

Jedine tym, ze nam "svieti" rovno do izby 🤣

deti95060810
11. okt 2022

áno mám problémy...

vasjar
11. okt 2022

Mam problém pri splne so spaním. Hlavne 3 dní pred. Už to trvá roky

viestta
11. okt 2022

Nijak

martinka0944
11. okt 2022

3 dni pred nim citim uz nervozitu, taktiez sny otrasne a stale sa budim. Moj syncek tiez sa v noci vtedy prehadzuje viac ako obvykle, a aj dni pred splnom ma nervoznejsie.

lenkakravcova
11. okt 2022

Na človeka nevyplýva tak spln (akože mesiac) ako svetlo z neho sa odrážajúce. Veľa ľudí má problém so spánkom v dní keď je spln. Vyriešia to kvalitne závesy. 🙂

yasmeena
11. okt 2022

ano mam,byvam precitlivejsia,nervoznejsia,necitim sa dobre,neviem spat...a ono to nie su len nejake bajky...davnejsie som citala,ze americani robili vyskum-a zistili,ze ludia v obdobi pred a pocas splnu su agresivnejsi,ze sa zvysuje pocet a aj drastickost a zavaznost kriminalnych cinov...ked dokaze mesiac vplyvat na oceany,preco by nemohol na ludi?

vasjar
11. okt 2022

@lenkakravcova blbosť. My máme závesy, aj spálňu na opačné strane

ddaassuullaa
11. okt 2022

Nespavam priblizne 2 dni pred a 2 dni po. Som ako zdochlina, cim som starsia, tym horsie🌑

volterra
11. okt 2022

@ddaassuullaa úplne rovnako to mám aj ja.

mandzula
11. okt 2022

Odkedy mam plne zatienene okna, tak nijako, vlastne ani neviem, kedy spln je.

autor
11. okt 2022

Ja mám problém s nespavosťou a to extrémny a vôbec mi nepomáha, že mám bábätko, aj tak zle spím, no keď je spln, to je úplný extrém. A mám úplne čiernu roletu, v izbe ako v hrobe tma a aj tak😏 včera som spala prerušované 3 hodiny a nie kvôli bábu😑

aandrea9
11. okt 2022

@vasjar závesy nie sú blbosť. Nam svieti Mesiac rovno do postele a odkedy mame zatemnovacie závesy tak so splnom problém nemám.