Ako najlepšie odstránim gel lak z nechtu?

barbi211
5. aug 2015

kto by mi vedel poradiť, spravila som si gel lak zo značky ROCK LAC od enii-nails, nechty boli pekné, ale problém som mala keď som si gel lak dávala z nechtov dole. Kúpila som si originák k tomuto gel laku Remover-odstráňovač gel laku tiež od enii-nails, ale ani s tým gel lakom nepohol. Tak mi neostalo nič iné len si gel lak prácne z nechtu stiahnúť. Dosť je to makačka.
Práve som si nalakovala nechty týmto istým gel lakom a už teraz mám obavy ako ho po čase odstránim.
Tak ak má niekto s týmto skúsenosť poprosím o radu, poteším sa. 🙂

pivonka117
5. aug 2015

Osobne s tým skúsenosť nemám, nosím gelové nechty a odstraňujem gel aj pomocou pilníkov čo myslím,že by šlo aj vo Vašom prípade. Na youtube som našla toto video

https://www.youtube.com/watch?v=QQ3UcLVKUrk

snád pomôže.

mawka
5. aug 2015

@barbi211 a to mas ten bez pouzitia uv lampy ci s lampou? lebo ja nad nim rozmyslam, prave ten od sally hansen a toto ma prekvapilo, ze to nejde dolu 😕

barbi211
autor
5. aug 2015

Ja mam ten d pouzitim UV lampy, je krasny len nejde dolu☹ musela som ho pracne strhavat napriek tomu ze som si k nemu kupila original odstranovac v nechovom obchode, mozno robim niaku chybu neviem ☹

barbi211
autor
5. aug 2015

@pivonka117, kuknem video dakujem

mawka
5. aug 2015

@barbi211 aha, ok. takze ten bez lampy bude ok. ja uz si nedam ani bohovi gely pod lampou, gelove nechty a spol. otras. radsej budem lakovat kvalitnymi lakmi.

barbi211
autor
5. aug 2015

Mas pravdu je to hrozne ked to nechce ist dolu z nechta☹((

mawka
5. aug 2015

@barbi211 naposledy som tak bojovala s gelovymi nechtami. no konecne po troch mesiacoch mam svoje nechty zdrave, krasne, maju tvar aj peknu farbu. konecne. uz si gelovky nechcem dat. mala som par krat, vzdy mi znicili nechty a to som bola u roznych nechtarok s dobrym menom.. takze maximalne gel lak ale bez lampy. som citala, ze ten sa da odstranit normalne odlakovacom.

barbi211
autor
5. aug 2015

Ja som o takom co nejde do lampy nepocula, ked ho vyskusas budem rada ak mi das vediet kolko vydrzal a ako isiel dole 🙂))

mawka
5. aug 2015

@barbi211 je to helly hansen Miracle gel
http://sk.sallyhansen.com/nechty/laky-na-nechty...
aj to behalo v reklame a v DM ho maju. dost ma zaujal.

barbi211
autor
5. aug 2015

Dakujem kuknem 🙂

labelo
5. aug 2015

@mawka obyčajny lak na nechty žiaden zazrak....

mawka
5. aug 2015

@labelo aspon co to vydrzi?

labelo
5. aug 2015

@mawka u mna nic max.3 dni ako obycajný lak

mawka
5. aug 2015

@labelo aha. no som na vazkach veru

barbi211
autor
5. aug 2015

no ja ti poviem ak to predáva DM, tak to vydrží veľmi krátko, kukni si takýto lak priamo v nechtovom obchode.
Keby ten gel lak som vedela v pohode odstrániť z nechtu, tak by bol super. Čakám kto mi poradí 🙂))

alenky
4. júl 2016

Ahojte baby, chcem sa opytat skusenejsich ci sa oplati kupit sada gel laku aj s led lampou? Resp.ci sa do toho oplati investovat a ci su nechty krajsie s gel lakom a ci to ma fakt dlhsiu vydrz ako pri klasickom lakovani nechtov?Popri detoch uz nemam cas vysedavat u nechtarky s gelovymi tak hladam ine moznosti.

clodika22
4. júl 2016

@alenky jasné, veď to je sto a jedno. Ja si nalakujem jeden deň nechty s lakom a na druhý tretí deň ich mám už olúpané ;)

cincuska_1
8. nov 2016

ahoj ja si na nechty davam len gel lak.. nasledne ho davam dole tak, ze si trocha prebrusim nanesiem na bunicinu odstranovat gellaku zabalim do alobalu dam jednu ruku do lampy na 5 min druhu ruku na 5 min a potom davam dole drievkom a zatial som s tym nemala problem.
Gel lak si davam na nechty uz 3 roky zatial vzdy super.. vydrzia mi minimalne tyzden maximalne 3 tyzdne zalezi od kvality gel laku a tvojej sikovnosti🙂

nada847
8. nov 2016

@cincuska_1 neda sa nejako odstranit aj bez lampy? ze doma? ci to musim ist ku nechtarke, ked nemam lampu doma???

cincuska_1
9. nov 2016

@nada847 nemusis ich davat do lampy, ale pre zvysenie ucinnosti odstranenia to robim takto a zatial mi vzdy v pohode zisiel🙂

nada847
15. nov 2016

@cincuska_1 ono v podstate je potrebne teplo aby ten gel nejako odpadol alebo tak nie? musim to vyskusat ze ci to teda pojde aj takto doma 🙂

nataliaaa
23. nov 2016

Baby viete mi poradiť nejakú sadu gel laku na domáce použitie? Nejakú sadu už aj s lampou atď.

janicka648
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evikuzlc
11. apr 2018

ahoj na nohach mam gel lak,,, bez lampy no sa mi zunoval... ale nejak s odlakovacom nejde dolu...ako odstranit? no asi pre mna ziaden gel lak iba klasika 🙂

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucilaines
11. apr 2018

Ahoj, ja som odstranovala tak, ze som si dala na vatu normalny odlakovac, prilozila kusok na kazdy nechet a kazdy zabalila do alobalu..takto som sedela pol hodinu a ked som to dala dola, vsetko krasne same zislo..

zenaajmama
11. apr 2018

@mawka to je taky zázrak čo trvá 3 dni.