Ako odstránim trblietky z oblečenia?

dzuli26
10. jan 2016

Ahojte..prosím vás, nevie mi niekto poradiť ako by sa dali dať preč z detského oblečenia trblietky? Lebo malá mi dostala krásne šatičky aj overalík, ale obe veci obsahujú tieto trblietka a zlatká....padá to z toho oblečenia, malá to mala všade po rukách (a má len 5mesiacov, čiže ručičky idú hneď do úst a nechcem, aby to jedla) a taktiež keď som to oprala, tak sa mi to nalepilo po všetkých veciach a ešte aj ďalšia dávka v práčke ich obsahovala...neviem sa ich zbaviť...teraz ich mám vo všetkom ☹

acer11
10. jan 2016

skús valček s lepiacou páskou čo sa používa na zbieranie chlpov z oblečenia 😉

dzuli26
autor
11. jan 2016

To som tiež už skúšala, ale to pozbieralo iba tie, ktoré práve odpadávajú...alebo keď sa mi to nalepilo po inom prádle....ale ja by som to všetko chcela dať dole naraz, aby som to už mohla normálne prať a obliecť jej to a nie, že budem mať s tým problém stále a po každom praní...ja viem, že po čase by sa to asi vypralo a poodpadávalo samo, ale ja by som chcela nejaké rýchlejšie riešenie... 🙂

slivka11
11. jan 2016
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

@dzuli26 to bude este na dlho, ja sa uz rok zbavujem trblietok co sa na oblecko nachytali ked ma malovali na ples ;)

dzuli26
autor
11. jan 2016

@slivka11 och tak to si ma teda nepotešila ☹