Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako odstrániť škvrny z detskej ružovej teplákovej súpravy?

lexilaracroft
29. apr 2016

Ahojte moja mala ma novu teplakovku a je mi to skoda vyhodit. Ked som to davala do pracky bol jeden flak na kolene od blata. Ked som to vsak vytiahla z pracky bola som zhrozena. Na oboch kolenach, na predu mikyny aj na rukavoch su sede skvrny a neviem z coho a nejdu dole. Skusala som na to jar aj vanish oxi action cez noc som to vymocila a nic nepomaha. Vobec neviem od coho to je vcera trochu snezilo aj kocik ostal flakaty ale to je iny material. Vie mi niekto pomoct prosim?

eeffka
29. apr 2016

@lexilaracroft nie je to nahodou teplakova suprava Frozen z Tesca? lebo presne to iste sa mi stalo a nejde to nicim dole

lexilaracroft
autor
29. apr 2016

@eeffka A co si s tym potom spravila? Nasa je len cisto ruzova z primarku.

eeffka
29. apr 2016

@lexilaracroft nic...skusala som cistice od vymyslu sveta a flaky su tam, tak sa tvarim ze ich akoze nevidno... ale nasr som bola kvalitne ...tiez len zlak od travy na kolene a vytiahnem teplaky akoby oliate na nohe

ninai
29. apr 2016

Nefukala v nej mala bublifuk?lebo nam sa presne toto stalo, ked sa mala poliala bublifukom, vysusilo sa to, nic nebolo vidiet a po oprati boli nasledne hnusne flaky po tom bublifuku-tie uz sme ale zial nevyprali :(

eeffka
29. apr 2016

@ninai nasa fukala, 😠 😠 😠 😠 😠 ale diky konecne sa necitim ako hlupana

ninai
29. apr 2016

@eeffka tiez mi to prv nenapadlo ;)

juliana30
29. apr 2016

@lexilaracroft skús kúpiť žlčové mydlo v Dm-ke ho mávajú,už som s ním vyčistila rozne škvrny.

lexilaracroft
autor
29. apr 2016

@ninai
@eeffka aspon nie som jedina. Vobec mi to nejde do hlavy. Myslela som ci to nie je od toho snehu ked solia cesty alebo ja neviem. No mali sme veru aj bublifuk. Teraz to skusam vyvarat a zda sa mi ze tych flakov tam pribuda. Ked sa naserem nalejem do toho savo...

maris5
29. apr 2016

Dievcata to nemyslite vazne, ze od bublifuku. :'( Ja mam novu bundu od bublifuku a muz tiez. Ked ich operiem, dufam ze ma neporazi.

lexilaracroft
autor
29. apr 2016

@maris5 az ti to pojde vyprat daj vedet ja si myslim ze to je z toho snehu. Ci to iba u nas snezilo?

lexilaracroft
autor
30. apr 2016

Nebudete verit ale savo pomohlo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli