Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako posielať tovar, ktorý som predala cez bazár?

lenka5362
26. aug 2014

dobry deň mamičky 🙂 neviem ci to tu už bolo,ale chcem sa opýtať:chcela by som začat predávať cez MK, len neviem akým spôsobom posielať tovar.nechcem aby vznikli nejakè neprijemnosti ,pretože važne neviem ako to chodí. Ďakujem za každu radu 🙂

vefi89
26. aug 2014

zvyknú posielať poštou 😀 😀 😀

klincek
26. aug 2014

ahoj, ja bezne veci posielam postou, velke kurierom (aj posta ma kuriera, je lacny a spolahlivy).
ak posielam postou, tak zasadne doporucene. a druhou triedou, je to trosku lacnejsie. zatial mam dobre skusenosti aj s dobierkou, a to aj u neregistrovanych pouzivatelov stranky.
ak je mensi balicek, na zabalenie pouzivam plastovu obalku, je lahka (nenavysi ti hmotnost zasielky) a lacna. daju sa kupit tu na bazare (pravdaze nove) za par centov. a ak balim nieco vacsie alebo "nesikovnejsie", tak do krabic od topanok, hraciek a pod.
vela uspechov pri obchodovani🙂

ivett1
26. aug 2014

@lenka5362 posiela sa obvykle poštou ... ako list (do 2kg) alebo balík (keď má zásielka väčšie rozmery a nad 2 kg)...
ak chceš inzerovať, tak si prečítaj ako funguje bazár na tejto webovej stránke 😉 sú tu nejaké pavidlá😉
k cene za vec, ktorú ponúkneš v inzeráte v svojom bazári, si prirátaj poštovné podľa cenníka sl. pošty na www.posta.sk

miku1
26. aug 2014

Oblečenie posielam obyčajnou poštou ako list, nech to nestojí veľa. Samozrejme, ak niekto chce doporučene tak to pošlem tak ako chce. Peniaze beriem dopredu, posielajú mi na účet, dobierkou neposielam. Väčšie veci vieš poslať tiež buď normálne poštou ako balík, alebo prípadne vieš poslať kuriérom.

niki101988
27. aug 2014

Ahoj, pošli rozhodne doporučene nie I. triedou pri doporučenom odoslaní máš v ruke stále papier teda ten podací lístok, o tom že si tovar odoslala. Ak to pošleš klasicky bude to síce lacnejšie ale môže sa Ti stať že predávajúca povie že jej nič neprišlo a Ty ani nebudeš mať v ruke žiaden doklad. Ja si nechávam penizae poslať vždy dopredu žiadna dobierka nič, informujem kupujúcu o príchode peňazí na účet a potom zvyknem mailom posielať oskenovaný alebo ofotený podací lístok z pošty

Tu začni písať odpoveď...

Odošli