Ako posielať vecičky z bazáru čo najlacnejšie?

standa15
14. feb 2012

Pozerala som na nete cenník SP,ale tam sú len základné informácie.a za balík do 2kg je tam uvedené 2,20e čo sa mi zdá dosť! vedela by mi nejaká poradiť ako na to? Chcela som isť aj na poštu,ale viete ako tam ím ide len zisk a nikto vám neporadí ako poslať lacnejšie 😒 Za každú dobrú radu vopred ďakujem 🙂 🙂

bodka13
14. feb 2012

a čo chceš posielať?akú to má váhu? ....ja veľa vecí posielam ako doporučený list,aj tam je váha až do 2 kg 😉
...ťažko radiť,keď si to dala ako otázku ...poď do tejto témy https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/ ...kočky ti poradia 🙂

jaminama
14. feb 2012

Niekedy pri lacnejších veciach ti možno aj nakupujúca niekedy napíše, že to chce poslať ako obyčajný list. To je najlacnejšie. Vtedy sa snažím aspoň poslať 1.tr., lebo na ďaľší deň by to malo byť na mieste. Ale nemáš žiadne potvrdenie, že kupujúca balíček prebrala, ani že si jej ho poslala. A potom ako písala bodka13, tak doporučený list sa dá poslať do 2kg, ale ja doporučene posielam len do 1kg, lebo potom do 2kg sa už lepšie oplatí poslať ako balík za tie 2,20€. Ale keď si dáš cenník pošta, tak keď si balíček odvážiš doma, tak si môžeš aj pozrieť, ako sa ti to najviac oplatí. 🙂 🙂