Ako poslať balík na dobierku?

ivanka223
23. feb 2008

Ako poslať balík dobierkou? da sa aj ako list poslať? aka je priblizna suma, do pol kila?

murinka
1. jún 2010

ahojte.poradte mi.mam prvykrat posielat na dobierku a ja vobec neviem co a ako 😅 a nechcem vyzeratako blbec na poste 😅 su tu sice prispevky ale ci sa nahodou nieco nezmenilo 😕 prosiiim 😉

murinka
2. jún 2010

to nikto nevie ako sa posiela na dobierku? ☹

sue
2. jún 2010

Normálne zabalíš balík, prídeš na poštu a vypýtaš si "lístok na balík na dobierku" tam vypíšeš odosielateľa, prijímateľa, prípadne poistné + sumu za dobierku - ak má poštovné platiť prijímateľ dobierky, tak to treba zarátať do ceny za dobierku... + ešte nezabudni vypísať šek so sumou,ktorá ti má prísť.

murinka
2. jún 2010

dakujem 😉

vvvecna
6. okt 2010

ahoj mám dotaz,potřebuju poslat houpačku tako nevím jestli poštou ppl nebo jak poradte dekuju

traktor
6. okt 2010

@vvvecna myslis tu bytovu hojdacku pre deti?..ja som ju pred casom posiela...normalne postou,...

vvvecna
6. okt 2010

@traktor jojo bytovou,a můžu se zeptat jak jsi ji zabalila a kolik stálo poštovné děkuju

traktor
6. okt 2010

@vvvecna zlozila som ju a a a zviazala motuzom aby sa neroztvorila...cize len po bokoch a spodok...potom som pouzila 2 vrecia na odpad, tie cierne...take pevnejsie su..jeden som natiahla z vrchu jeden zo spodu.../ ten zospodu som rozstrihla, lebo tam je hojdacka najsirsia a inak sa nedalo...a pouzila som siroku lepiacu pasku...potom som este cely balik zviazala motuzom..tak ako ked bezne posielas balik...ja som posielala ako poisteny balika+ mi pripocitali, ze rozmerna zasielka a vyslo ma to na 4,50

vvvecna
6. okt 2010

@traktor aha tak to děkuju za radu 🙂

mirinda1978
8. okt 2014

Ahojte žienky chcem sa opýtať poslala som balíček ako krehký ale ked dorazil obsah v ňom bol rozbitý pritom som ho riadne zabalila ešte do mäkkej folie aby sa nerozbil vráti mi pošta peniaze? Ako mám postupovať ďakujem

gn
19. jan 2015

baby neviete ako to je ponovom s dobierkou do ČR? koľko stojí dobierka do ČR na adresu/účet alebo či sa vôbec dá poslať?