• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako povedať priateľovi, že som Maďarka?

30. septembra 2010 
Nepochybujem,že môže.sama poznám niekoľko takto alebo opačne zmiešaných vzťahov.držím palce,aby vám vaša láska vydržala čo najdlhšie. :wink:
27. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujem...Všetci píšete, že môže fungovať...Teraz som ja na rade, povedať mu to...Už konečne :confounded:
27. sep 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Prepáčte, že až mesiace na to, ale chceli ste vedieť...už to vie...Keď sa ma opýtal, či viem plynulo rozprávať po maďarsky, povedala som áno...on sa usmieval a spýtal sa ma, prečo ma ešte nepočul...Mno a čo k tomu ešte dodať?Každým dňom ma viac miluje, aj ja jeho. :slight_smile:
17. feb 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak blahoželám a prajem veľa lásky :slight_smile:
17. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej...ake romanticke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzim vam palceky
17. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som sa za slobodna volala Maďarova :grinning: a otca mam zahoraka a mamu maďarku a nie je žiaden problem ale ked sme v mestach kde sa hovori viac po slovensky tak automaticky začnem aj ja slovensky a aj detom hovorim aby tiež prepli,možno to mam len ja v hlave prepnute ale bojim sa aby mi raz niekto nepovedal niečo čo by ma urazilo lebo by som tomu dotyčnemu musela niektore veci vysvetliť a nerada sa hadam....to ty politici robia same debiloviny....ale som rada pivoi že vam to klape .....
18. feb 2010 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneže môže u nás je to naopak ja som slovenka a manžel maďar ale vo vzťahu nie je podstatná národnosť ale láska nie?
18. feb 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslím že fungovať to môže - mali sme tiež v rodine taký vzťah a starký a starká si skvele rozumeli a nevadilo im to, ide o ľudí ktorí sú viac ako fanatickí národniari a vtedy sa vlastne robia tieto rozbroje........
takže držím vám palce, život je o láske a nie o národnosti...........
18. feb 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď fungujú stovky vzťahov medzi slovenkami a angličanmi, či američanmi, francúzmi atď., mali by fungovať aj s maďarmi. veď čo sú oni iní?
Slotu si nevšímajte, ten maďara videl len z lietadla...možno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vztah teoreticky moze fungovat aj medzi mnou a ufonom... pokial si vo vztahu rozumieme :grinning:
18. feb 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu nie je čo riešiť....my sme ďalší dôkaz :grinning:
18. feb 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bolo dobre paola :grinning: :grinning:

nam to tiez funguje, ja slovenka mm madar... za par dni slavime prve vyrocie :slight_smile:
18. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujem vám veľmi pekne ;)
18. feb 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....kym frajer nie je za SNS a ty za SMK....mate buducnost... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko je o tolerancii... :wink:
12. jún 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte teraz som našla túto stránku a aj podla mna môže fungovať takýto vzťah nezáleží na tom či je Slovák či Madar ale na tom ako si dvaja rozumeju ked sú spolu :slight_smile:
28. sep 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megi93
Re: pivoi koľko máš rokov? Nerýpem, len ma to zaujíma

- no mna do bodky hned napadlo to iste :wink:
30. sep 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok