Ako prebieha "výmena" v MK Bazári?

laila109
20. jan 2019

Ako sa robí tu na MK výmena? Ak ma oslovila mamička o výmenu a aj by som k tomu prístúpila,ako mám pokračovať ďakujem za radu

liluska68
20. jan 2019

popozeráš si veci v jej bazáriku a ak ťa niečo zaujem, napíš jej. Zvyčajne si to potom už len navzájom pošlete, alebo doplatíte, ak veci majú rôznu hodnotu. Inak postupuješ ako keby si predávala 🙂

liluska68
20. jan 2019

Čítaj však hodnotenia. Niektoré sú špekulantky, už som to zažila.

laila109
autor
20. jan 2019

Ďakujem za info...mamička má ,len pozitívne hodnotenia-preto som ochotná pristúpiť k výmene.

dominika6
21. jan 2019

@laila109 hlavne trvaj na doporučenom balíku a pýtaj si si podacie číslo..žiadne obyčajné poštovné a potom sa tu naťahovať

laila109
autor
21. jan 2019

Ďakujem-budem sa toho držať,pekný deň želám🍀🌹😉

kamoss75
25. jan 2019

@laila109 ahoj buď veľmi opatrná, ja momentálne riešim problém na bazári. Pani si vypýtala peniaze vopred, tie si nechala a tovar neposlala. Po viac ako mesiaci ( neskutočných naťahovačiek) mi práve dnes prišiel balík s bundou kt.je vhodná akurát do koša. Už určite peniaze vopred nepošlem, predsa sú to cudzí ľudia a nie každý je seriózny. Mimochodom aj táto pani mala samé dobré hodnotenia...

laila109
autor
25. jan 2019

Ďakujem všetkým za radu..moja výmena sa tiež naťahovala a nakoniec,už keď som súhlasíla i keď som nebola,až tak presvedčenia,že danú vec potrebujem,tak mi mamina napísala,že si to rozmyslela.Našťastie,že som ako prvá nezaslala balíček. A to ma zachranil telefón,lebo som celkom pozabudla vziať balík,keď som vyšla z bytu s telefónom v 📱😘ruke.