Používame cookies. Viac informácií tu. OK
mogaa
19. aug 2019

@sarpej555 koľko má dieťa rokov? Neurologička zväčša prevedie neurologické vyšetrenie, pozrie či dieťa nie je po zadu v iných oblastiach a vylúči neurologický problém...Skôr treba ísť k logopédovi alebo psychológovi. Záleží od veku dieťaťa a či už chodí do škôlky...Veľa detí len jednoducho nemá potrebu rozprávať, lebo sa dorozumejú ukazovaním....

janickacrazy
19. aug 2019

ano, boli sme, ale nič to neprinieslo, neurologický problém nemáme, ja skor doporučujem ísť k logopedičke a psychologičke, prípadne aj na ušné, či dobre počuje, koľko má rokov?

seahorse27
19. aug 2019

Aj my sme boli. Predpisala Tebokan a to bolo vsetko. Vysetrenie - opytala sa nehovoriaceho dietata, ako sa vola???? Vyskusala reflexy, poklepala po kolene...vsetko mal ok po tejto stranke. Viac sme tam nesli, Tebokan si viem kupit aj sama v lekarni. Chodime na logopediu, to mi pride viac zmysluplne.

sarpej555
autor
19. aug 2019

@janickacrazy práveže bude mať 5 ale stále nerozpráva a chodíme aj k logooedicke

janickacrazy
19. aug 2019

@sarpej555 a vobec nič nepovie? alebo ako to máte? čo hovorí logopedička? u psychologičky ste neboli? alebo na nejakej diagnostike? 5 rokov je už veľa nato, aby fakt nerozprával, používa aspon nejakú svoju hatlaninu?

sarpej555
autor
20. aug 2019

@janickacrazy povie niečo ale strašne málo boli sme aj u psychologický aj logopedicky

janickacrazy
20. aug 2019

@sarpej555 rybí olej ste neskúšali? nám dosť pomohol,malý sa po nom celkom rozrozprával a chodí do školky? u nás školka tiež dosť pomohla, aj ked nastupoval, tak vedel povedať len 3 slabiky

Tu začni písať odpoveď...

Odošli