Ako prejsť k pôvodnej farbe vlasov?

pickwick
5. feb 2013

Vie mi niekto poradit,ako by som mohla prejst k povodnej farbe vlasov?Mam dlhe huste vlasy,teraz su zafarbene na cierno,ale povodne mam taku orieskovu farbu.
Chcela by som sa vratit k povodnej farbe,ale nechcem chodit s odrastajucimi vlasmi 🙄 ,ani si ich dat ostrihat.

janoslavka
5. feb 2013

mne velmi pomohol B3 color remover a vobec neznicil vlasy je ho mozne dostat v dm drogerii zgumuje farebne pigmenty a navrati povodnu farbu ale trva to asi hodinu ja mam riedke jemne vlasy a neznicil mi vobec a toho som sa najviac bala a to som si roky farbila vlasy @pickwick

cicamica1980
5. feb 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ja som podobny pripad, mam svoje stredne - tmaov hnede, ale velmi jemne. mam ich zafarbene na hnedo-cierno.
radila som sa s kadernikom, vzhladom na moje jemne vlasy povedal, ze odfarbenie neodporuca. kebze ich nemam take tmave/skoro cierne, odfarbil by, ale ze z ciernej je to risk, ze sa mi vlasy velmi znicia.

odporucl, aby som si pri korienkoch zacala farbit o 1-2 odtiene svetlejsie - to tak nebude vidno.
ked uz budem mat vsetky vlasy o 1-2 odtiene svetlejsie, tak potom ze odfarbit.

ale vlastne ja ich chcem mat svetlejsie iba o tie 2 odtiene, tak to riesim takto.
naozaj ten rozdiel nie je moc vidiet, je to v pohode....

takze rozhodni sa podla kvality vlasov - ak mas hrubsie vlasy, mohli by zvladnut aj odfarbenie

eva4444
5. feb 2013

no ja to viem tiez tak ze z cierna sa najhorsie dava prec. som si farbievala na hnedu a ked nemali tu znacku co si kupujem kupila som si hnedu inej znacky a askoro ma slak trafil vlasy ako havran. tak som skusala farbit gastanovou ale po 2 mesiacoch to vyzeralo ble tak som si dala len ten 8 tyzdnovy sampon tmavo hnedy nech to tak nebije. odfarbit sa bojim doma nasla som par videi na youtube ako baby mali z ciernej oranzovu. 😒

@janoslavka a za akej farby si sla?

pempusik
5. feb 2013

@pickwick ja tiez riesila, ako prejst k svojej farbe, tiez mam orieskovohnede a farbila som na svetlo. spekulovala som tolko, az som nakoniec isla ku kadernicke a ta mi potom namiesala take odtiene a stiahla mi tu farbu. dopadlo to super, trafila sa presne. teraz mi to odrasta a vobec to nie je vidiet. takze ak nechces riskovat, ze si das odfarbovac a skoncis so zelenymi vlasmi, asi by som doporucila radsej kadernicku (a to som si roky rokuce farbila vlasy sama, lebo sa mi zdalo zbytocne vyhadzovat za to peniaze).

pickwick
autor
5. feb 2013

@cicamica1980 ja mam dost kvalitne vlasy 🙂

pickwick
autor
5. feb 2013

@pempusik ved to,ja tiez nechodim ku kadernicke,sama som sa aj strihala,aj farbila

pempusik
5. feb 2013

@pickwick ja som nechcela tiskovat, ze si zasa nieco vyvediem na hlave 😀

blackset
12. jan 2016

@janoslavka A akú farbu si použila a značka lebo ja som mala špinavý blond a prefarbila som si na čistý blond a použila som GARNIER

soni23
27. máj 2017

Ahojte , prosim vas odstranovac farby je aj na zosvetlene vlasy aj na melírovane vlasy sa moze pouzit?

tetabaska
20. júl 2017

@soni23 v blond odtieňoch sa väčšinou používa nejaké cinidlo, ktoré pigmenty z vlasov vyťahuje, a preto je vlas svetlejší. Pri tmavších odtieňoch sa naopak pigmenty do vlasov pridávajú a tak ich je možné potom odstrániť. Na zosvetlovane vlasy teda odstraňovač fungovať nebude. Ale v tomto prípade je riešenie ešte jednoduchšie - zafarbiť vlasy/melir farbou čo najpodobnejšou tvojej 🙂