Používame cookies. Viac informácií tu. OK
martinkatinka
2. jan 2012

No tak ma privítaj 😀 zaujal ma ten luster, lebo náš v 8 mesiacoch vylezie takmer všade, aj do skrine sa už dostal 😀

happy8051
2. jan 2012

ahoj, moje prve dieta spada do bodov 2,3 a z casti 4 🙂 vsetko je to len o zvyku... ja si osobne uz nesokazem predtavit, ze by som mala doma kludnucke, takmer apaticke dievcatko, co sedi bez pohybu na zemi a usmieva sa 🙂

som zvedava, co ma caka pri druhom, ktore sa narodi v juni 🙂

piacere
autor
2. jan 2012

@martinkatinka tak ťa vítam 😀 Náš vylezie na stoličku a zo stoličky na poličku 🙄 Dnes som sa nestihla otočiť už sedel v kuchyni na lavici za stolom ako pán 😀

@happy8051 a vieš že ani ja si to neviem predstaviť (aj keď teda niekedy sa mi o tom sníva 😀 ) .... ale naozaj si neviem predstaviť, aby bol malý taký, že kde ho posadím, tam ho nájdem o dve hodiny... 😀

martinkatinka
2. jan 2012

@happy8051 ale možeme byť radi, že máme také detičky... dnes sa doktorka len čudovala, že čo to naše šidlo dokáže a vziať mu krv, to bol cirkus...ale hovorila, že dobre, že je šikovný, hádam nám to CT dopadne dobre
@piacere - o pár mesiacov možno budem písať to isté.... som zvedavá kedy sa dnes zobudí na druhé kolo hrania sa 😀 samozrejme, že nie s hračkami, ale plastovými fľašami, topánkami a tak

ekia
2. jan 2012

Ahoooj, pripájam sa do tvojho "klubu" 😀
Tak ja mám doma čertíkov dvoch 🙂 Slovné spojenie materská dovolenka mi lezie pekne na nervy a podľa môjho názoru to mohol vymyslieť jedine muž 😠
Môj starší drobec, čo sa týka obdobia vzdoru - ešte stále neskončilo a narodenie bračeka len pridalo na intenzite.
Pišťanie, zlostenie máme na dennom poriadku, najnovšie aj trieskanie dvermi 😝
Náš malinky pokladík začal štvornožkovať, dnes sa mi pokúšal vydriapať na stolík v obývačke 😕 Moje noci vyzerajú tak že ak sa zobudí len 5-6 x považujem to za super noc 😵 Keďže môj drobček odmieta cumeľ spravil si ho z maminky 😵 Ale aj tak ich neskutočne milujem 😵

piacere
autor
2. jan 2012

@martinkatinka a ovládačom, mojimi šminkami, lepiacou páskou, sudocrémom, reprákami od pc... a podobnými super hračkami od fisher price 😀
@ekia my netrieskame dverami, my bijeme stenu od zlosti 😀

ekia
2. jan 2012

sudocrém aj u nás boduje 😉

piacere
autor
2. jan 2012

@ekia že? a aký je "mňam mňam" 😀

piacere
autor
2. jan 2012

@akika722 teta, hybaj k nám 😀

trnka77
2. jan 2012

a predstavte si,že doma máte troch čertíkov 😀 😀 😀 mladší chcú opakovať všetko po tom staršom a ten sa v tom našiel.......prišiel na to aká je to sranda ke´d mama sťahuje deti z poschodovej postele.... 🙂 ...keď mama hľadá najmenšieho a ten je schovaný v špajze,kde stihol za ten čas všetko povyberať z otvorených poličiek a privrieť si prsty aj tam kde to nie je možné.....mohla by som pokračovať
my kočíky milujeme 🙂 ,ale každý chce ísť svojou cestou...najstarší do prava,stredný do ľava a chvalabohu ten najmladší ešte v kočíku sedí,ale dokedy???? ja sa musím "nútiť",aby som išla von........nech sa už prázdniny skončia!!! 😀 😀 😀

akika722
2. jan 2012

@piacere tak ďakujem 😀 vitam 😀
ja mam doma dvoch čertov,prave chvala bohu spia,poprechadzany,najedeny..hura 😀
a obdobie vzdoru?u nas doma to maju asi obe deti+aj ich otec,tak mame veselo 😅
maly opakuje po staršom,dnes si dal box na hlavu-maly a tak behal po byte/no kde to asi videl 🙄 brat naučil/ 😅

akika722
2. jan 2012

heh..a zlepšovak 😀 ocko vymyslel aby sa herec nedostal do mojej mini kuchyne...totiž to,domeluje mi ju..
a kedže sa ockovi nechcelo vrtať rolovacie dvere,šupol tam 1stranu z detskej postielky /nepouživame drevenu/ ...
ja tu dosku musim zakaždym preskakovať ako blb..ale učel splnilo 😎
ani starši ani mladši nemaju pristup do kuchyne 😅

piacere
autor
2. jan 2012

@akika722 môj lieta s nočníkom na hlave ako kovboj 😀

a ten zlepšovák, no čo ti ja viem, vedúci by kvičal pod tým kým by sa do kuchyne nedostal.. a že by zistil ako, to som si 100% istá 😀

akika722
2. jan 2012

@piacere moj tym tak trieska-ono to bucha do chladničky a mne ide hlava puknuť 😅 P.sa tam už dostane,ten nato už prišiel ako treba,maly našťastie nato neprišiel,lieky im davam ako väzňom,cez mrežu 😀
maly už spi,už divel,väčši si "čita"---to bol zas deň 😖
no nič.rano berem P.do mesta na nakupy aby sa panko unavil a S.nechavam otcovi 🙄 he 🙄

piacere
autor
2. jan 2012

@akika722 heh, nefunguje škôlka? 😀

akika722
2. jan 2012

@piacere nooooooo 😖 tušim 9teho??potvrd mi lebo fakt neviem 😅 ak vieš tak zisti 😉 😀 dik 😀
som myslela že ide spať..a on tu sedi a tlači rožok..nedavno jedol polievku a o pol hodinu povie že nič "nepapau" 🙄 kde to do neho lezie? 😖

piacere
autor
2. jan 2012

@akika722 potvrdzujem: jaaaa 😀 takže ešte týždeň, drahá... týždeň 😉 😅 Môj dnes výnimočne toľko jedol, že som sa pre istotu držala stranou, aby si neodhryzol aj zo mňa 😀

liluu
2. jan 2012

ahoj aj ja vitám v klube, môj filip spadá do bodu 2, 3 a 4. A najobľúbenejšia činnosť je hryzenie dobrých ľudí ktorí sa s ním chcú pohrať. A ešte sa rád fackuje a skáče po gauči, kým z neho nespadne.... 😉

akika722
2. jan 2012

@piacere dik za utechu,....jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😅
hehehe hladoš 😀 moj mi tu pcha rožok pod nos a ja poctivo "striekam" šunokovu penu 😖

akika722
2. jan 2012

@liluuaj moj starši rad kuskal inych ked bol maly 😅 a mladši rad pada z postele a z gauča 😀 a vitaj 😀
@piacere počuješ?buchot..krpec je hore 😠

anicka1981
2. jan 2012

som vas clovek 😀

masinka
2. jan 2012

ahojte, tak na moju prostrednu - Dianku sa hodia vsetky 4 body.... u nas sa to kompenzovalo zo zaciatku nasou prvou - Nelkou, ktora bola uplne ukazkove babatko, teraz prebrala niektore maniere od mladsej a obcas tu mame poriadne rodeo... 🙂 ja som nastastie flegmos a bola som uz vytrenovana tromi deckami o ktore som sa starala ako Aupair, takze ja si matersku vcelku uzivam 😀

akika722
2. jan 2012

ok,na dnes končim aj tu,idem ho dať do postele lebo je schopny tu sedieť do 22hej 😖
papa 😵

piacere
autor
2. jan 2012

@anicka1981 vitaj 😀
@liluu môj nás bije 🙄 Skúšali sme už všetky možné reakcie, zatiaľ žiadna nezaberá... tak dúfam, že ho to prejde, bo sa budeme v meste hanbiť 🙄 😅
@akika722 príjemné uspávanie 😅 hlavne aby bolo čo najkratšie 😀

liluu
2. jan 2012

@piacere no to poznám malý pobil deti na pieskovisku, a to som už aj ja išla s plačom domov 😒

piacere
autor
2. jan 2012

@liluu náš niekedy príde a jednu mi dá medzi lopatky až zaduní 😅 ... ale on to robí "zo srandy", akože "mama všímaj si ma"... usmieva sa, pritúli sa, nemyslí to zle... ale niekedy od nervov lietajú tie jeho konáriky hlava nehlava... 😖

svetielkoand
2. jan 2012

@piacere krasny uvod temy, ako by som citala v niektorych bodoch o mojom synovi, zacal chodit v 9 mesiacoch - od vtedy kocik prestal pre neho existovat, najoblubenejsie hracky kuchynsky riad a skutocne naradie z garaze ( ako dvojrocneho sme ho museli umyt solvinou ! od motoroveho oleja )

carrie4
2. jan 2012

@piacere jeeeej tak sme sa tu trošku spoznali v tom čo píšeš o svojom čertíkovi 🙂 viaceré body na nás sedia, iba ten vzdor sme zatial spacifikovali v počiatkoch ignoráciou... ale zase máme citové vydieranie. ked jej niečo nedovolím alebo okríknem, skloní smutne hlavu, otočí sa mi chrbtom a nasleduje obrovský nárek, lutostívý nie jedošský 😀

piacere
autor
2. jan 2012

@svetielkoand tak toto čaká určite aj nás, malý by len majstroval 😀

@carrie4 zlatá 😀 heh

carrie4
2. jan 2012

@piacere ale ako tak pozerám... chlapci s rožkami sú tu v prevahe... 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli